Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja79
Daffodil
Jestem :)
Najpierw napiszę co u mnie, a później będę czytać co tam dzisiaj wymyśliłyście :)
Pierwsza rzecz: na 100% chłopak :) A więc będzie Kuba.
Poza tym wszystko super, pani doktor wszystkim narządom się przyjrzała i pracują tak jak trzeba. Dzidziuś waży 345 g, niezły z niego klocek :) Termin porodu identyczny jak z USG z 12. tygodnia - 5 maja (4 dni wcześniej niż ten z miesiączki).
Aha, łożysko przesunęło się na tylną ścianę, więc wszystko w porządku :)
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa! Dzisiaj w nocy to się szwendałam po mieszkaniu, bo spać nie dałam rady. Chyba zaraz będę nadrabiać :)

NO MOJA DROGA SUUUPER WIADOMOSCI NO I GRATULUJE SYNKA!!!!!!!!!!BUZIALE DLA CIEBIE I BRZUNIA

pat-k NIE MARTW SIE I UCIEBIE BEDZIE WSZYSTKO OK ZOBACZYSZ BO PO RAZ KOLEJNY NAPISZE ZE KCIUKI MAJÓWECZKEK POPROSTU CZYNIA CUDA a ta bluzeczka która wybralas na allegro poprostu wystrzalowa ale bedziesz laseczka maz chyba sie
zamknie w lazience przez ten zakaz...:)))

Mama2
masz niesamowita core tak sie usmialam z tego rysunku... z ta plcia i przedstawieniem tego wszystkiego na papierze jest nieziemska, wiedzialas mamunia ze córcia juz tak zorientowana...???:))) A jak Ty sie dzis czujesz kochana lepiej troszke czy nie bardzo?

niestety mam za soba cala nieprzespana noc , kaszel mi zyc nie daje...eh...

Odnośnik do komentarza

mama2
katja79
Daffodil
Jestem :)
Najpierw napiszę co u mnie, a później będę czytać co tam dzisiaj wymyśliłyście :)
Pierwsza rzecz: na 100% chłopak :) A więc będzie Kuba.
Poza tym wszystko super, pani doktor wszystkim narządom się przyjrzała i pracują tak jak trzeba. Dzidziuś waży 345 g, niezły z niego klocek :) Termin porodu identyczny jak z USG z 12. tygodnia - 5 maja (4 dni wcześniej niż ten z miesiączki).
Aha, łożysko przesunęło się na tylną ścianę, więc wszystko w porządku :)
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa! Dzisiaj w nocy to się szwendałam po mieszkaniu, bo spać nie dałam rady. Chyba zaraz będę nadrabiać :)

NO MOJA DROGA SUUUPER WIADOMOSCI NO I GRATULUJE SYNKA!!!!!!!!!!BUZIALE DLA CIEBIE I BRZUNIA

pat-k NIE MARTW SIE I UCIEBIE BEDZIE WSZYSTKO OK ZOBACZYSZ BO PO RAZ KOLEJNY NAPISZE ZE KCIUKI MAJÓWECZKEK POPROSTU CZYNIA CUDA a ta bluzeczka która wybralas na allegro poprostu wystrzalowa ale bedziesz laseczka maz chyba sie
zamknie w lazience przez ten zakaz...:)))

Mama2
masz niesamowita core tak sie usmialam z tego rysunku... z ta plcia i przedstawieniem tego wszystkiego na papierze jest nieziemska, wiedzialas mamunia ze córcia juz tak zorientowana...???:))) A jak Ty sie dzis czujesz kochana lepiej troszke czy nie bardzo?

niestety mam za soba cala nieprzespana noc , kaszel mi zyc nie daje...eh...

Jejku bidulko ale sie umeczysz szkoda ze tych jagód nigdzie nie mozesz znalezc a próbowalas moze syropu z czerwonego buraka? tez jest baardzo dobry wydrazasz troszeczke srodek i wsypujesz pare lyzek cukry z miodem i takiego w skórce do piekarnika na jakies 60-80 stopni on pusci sok....no i trzeba go pic dosyc czesto. to tez jest sposób mojej babci zawsze leczyla nas jagodami i wlasnie takim syropem jak byl kaszel spróbuj kochana moze cos pomorze.

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

lutka
albo syrop z cebuli, wiem, ze nie najsmaczniejsze rady daję (czosnek albo cebula) ale sa to sprawdzone sposoby.

Mama słuchaj dziewczyn, testuj domowe sposoby, może akurat któryś zadziała. Ja nawet nie wiem co Ci doradzić, bo przed ciążą, to zawsze się syropkami ratowałam, a teraz to rzeczywiście tylko cebulka zostaje.
Kuruj się chorowitku :36_2_40:, bo Maksia wyobijasz przez te kaszle :)

Odnośnik do komentarza

Pora na drzemkę, bo już zjeżdżam z fotela. A dzisiaj jeszcze jedna wizyta u lekarza przede mną. Tak mi się nie chcę, bo dzidzię już dzisiaj widziałam i nic nowego ta wizyta nie wniesie. Gdyby nie to zwolnienie, to bym chyba zrezygnowała.
Nawet badania ginekologicznego nie ma sensu robić, bo już mi lekarka oglądnęła szyjkę USG dowcipnym i wszystko ok, twarda, 38 mm. Podobno długość w normie. A u Was jaka?
Spadam na chwilkę pod kocyk :36_1_22:

Odnośnik do komentarza

dzieczyny dziekuje za rady, ale dlatego wlasnie ze te wszystkie sposoby zawiodly (litry wody z cytryna i miodem, syrop z cebuli i czosnku) biore antybiotyk. tak jak wam pisałam are stron wczesniej ja choruje na taki paskudny kaszel krtaniowy od kiedy wyskoczyłam z brzucha i tylko bardzo mocne leki na kodeinie mi CZASEM pomagaja.

ZAraz wrzuce do galeri pare moich zdjec z wesela

Odnośnik do komentarza

mama2
dzieczyny dziekuje za rady, ale dlatego wlasnie ze te wszystkie sposoby zawiodly (litry wody z cytryna i miodem, syrop z cebuli i czosnku) biore antybiotyk. tak jak wam pisałam are stron wczesniej ja choruje na taki paskudny kaszel krtaniowy od kiedy wyskoczyłam z brzucha i tylko bardzo mocne leki na kodeinie mi CZASEM pomagaja.

ZAraz wrzuce do galeri pare moich zdjec z wesela

Mama śliczna z Ciebie panna młoda.
I ten tatoo idealnie się komponuje z suknią :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Jestem :)
Najpierw napiszę co u mnie, a później będę czytać co tam dzisiaj wymyśliłyście :)
Pierwsza rzecz: na 100% chłopak :) A więc będzie Kuba.
Poza tym wszystko super, pani doktor wszystkim narządom się przyjrzała i pracują tak jak trzeba. Dzidziuś waży 345 g, niezły z niego klocek :) Termin porodu identyczny jak z USG z 12. tygodnia - 5 maja (4 dni wcześniej niż ten z miesiączki).
Aha, łożysko przesunęło się na tylną ścianę, więc wszystko w porządku :)
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa! Dzisiaj w nocy to się szwendałam po mieszkaniu, bo spać nie dałam rady. Chyba zaraz będę nadrabiać :)

Gratuluje kolejny chłopak i nastepny duży facet :) gratuluje dobrych nowin wspaniale :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
dzieczyny dziekuje za rady, ale dlatego wlasnie ze te wszystkie sposoby zawiodly (litry wody z cytryna i miodem, syrop z cebuli i czosnku) biore antybiotyk. tak jak wam pisałam are stron wczesniej ja choruje na taki paskudny kaszel krtaniowy od kiedy wyskoczyłam z brzucha i tylko bardzo mocne leki na kodeinie mi CZASEM pomagaja.

ZAraz wrzuce do galeri pare moich zdjec z wesela

Mama śliczna z Ciebie panna młoda.
I ten tatoo idealnie się komponuje z suknią :)

dziekuje , juz ostatnie wrzuciałam do galeri. A ty nie mialas drzemac??

Odnośnik do komentarza

u mnie wszytsko działa
ja coś ostatnio nie moge się dogadać z mężem :36_2_43: w szkole dzieci mnie denerwuja byłam dziś z nimi wszystkimi sama i tak rozrabial ze musiałam dwójke do pierwszej klasy oddać by nauczyli się kultury, jak to ciężko pracowąc w takich warunkach, moje dzieci niepełnosprawne potrzebuja opieki i one zdrowe też a jednej osobie cięzko i wróciłam do domu taka zdenerwowana że szok :36_2_43:aż mi szkoda mojej zuzi

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
u mnie wszytsko działa
ja coś ostatnio nie moge się dogadać z mężem :36_2_43: w szkole dzieci mnie denerwuja byłam dziś z nimi wszystkimi sama i tak rozrabial ze musiałam dwójke do pierwszej klasy oddać by nauczyli się kultury, jak to ciężko pracowąc w takich warunkach, moje dzieci niepełnosprawne potrzebuja opieki i one zdrowe też a jednej osobie cięzko i wróciłam do domu taka zdenerwowana że szok :36_2_43:aż mi szkoda mojej zuzi

Ewciu nie denerwuj sie niema sensu jutro bedzie lepszy dzien zobaczysz niedlugo swieta i zobaczysz jak bedzie cudnie swiateczna atmosfera dziala kojaco:36_4_12:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewcia teraz to chyba wszyscy żyją już świętami, dzieciaki też pewnie tylko o tym myślą. I wariują. Jeszcze tylko dwa dni i odpoczniesz sobie biedulko. A później wrócisz z nowymi siłami :)
A pracujesz jeszcze tylko do końca stycznia czy do końca lutego?

pracuje do końca stycznia, wiem że one też czekają na te święta, ale praca w takich warunkach nikt o zdrowych znysłach by nie wytrzymał już niemoge się doczekać tych świąt

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...