Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilam od gin. Wszystko w porzadku :36_7_8::36_7_8::36_7_8:!Dzidzia ma 5,6 od glowki do tulowia. Z nozkami ok. 7 cm! Baaaardzo uroslo moje malenstwo przez ten miesiac czasu. Mialam robione badanie przeziernosci karku, wyszlo ok. Lozysko i pepowina tez w porzadku. Mialam robione dzisiaj pierwszy raz USG 3D i widzaialm jak sie malenstwo rusza, wymachuje ryczkami i przewraca na wszystkie strony. Moj gin powiedzial, ze bardzo ruchliwa istotka. Serducho tez bije ladnie. Mowie Wam takie USG to szok normalnie. Wszystko ladnie widac. Plakac mi sie chcialo ze wzruszenia!

Elwira - nie zazdroszcze Ci czekania na to kiedy zobaczysz swoja dzidzie ale najwazniejsze, ze nie masz zadnych komplikacji. Musi byc ok. I bedzie. :ok:W koncu nasze mamy wcale nas przd urodzeniem nie widzialy i to dopiero bylo... totalna niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluje ze wasze maluchy rosną i dziękuje za słowa wsparcia.

Wczoraj wybieraliśmy imiona dla dziecka i nikt nie pomyślał o imieniu dla dziewczynki tak jak by cala rodzinka wiedziała ze to będzie syn i nie było opcji innych imion.
1do3 wygrały imiona Adam, Jacek tzn. mój mąż, Gabrysia i ja się zgadzaliśmy, trochę nam zajęło przekonać Kingę ale po argumentach ze te imiona już były w naszej rodzinie przytaknęła ze to nie zły pomysł.
Wiem ze to wcześnie ale jak muszę czekać na usg, to muszę jakoś wypełnić ten czas

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
Elwira, podziwiam twoja wytrwalosc i cierpliwosc. Mi sie dluza 2 tygodnie... a gdyby to mialy byc miesiace... Prywatnie usg w Irl drogie bardzo pewnie?

w czasie wakacji otwarto w mieście, którym mieszkam 2 polskie przychodnie wiec jest gdzie iść, tylko szczerze przy 2dzieci, spłacie domu i samochodu trochę ciężko znaleźć zbędną 100e
ale jak tylko mi się to uda i będzie to przed grudniem idę do lekarza ::):

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

elwira
Dziewczyny gratuluje ze wasze maluchy rosną i dziękuje za słowa wsparcia.

Wczoraj wybieraliśmy imiona dla dziecka i nikt nie pomyślał o imieniu dla dziewczynki tak jak by cala rodzinka wiedziała ze to będzie syn i nie było opcji innych imion.
1do3 wygrały imiona Adam, Jacek tzn. mój mąż, Gabrysia i ja się zgadzaliśmy, trochę nam zajęło przekonać Kingę ale po argumentach ze te imiona już były w naszej rodzinie przytaknęła ze to nie zły pomysł.
Wiem ze to wcześnie ale jak muszę czekać na usg, to muszę jakoś wypełnić ten czas

Nasze propozycje to Ola i Kuba. Nawet o dziwo obyło się bez walki :)

Odnośnik do komentarza

amelcia8
dziekuję dziewczyny za ciepłe słowa:):):)::yuppi::yuppi::yuppi:gratuluje również wszystkim innym mamuśką:36_4_10:Następna wizyta jest na 18-listopada:) a ile cm ma tego nie wiem:( bo mój lekarz mi nie mówi a nie wiem gdzie to odczytać może wy wiecie to pomóżcie!!!!!!!!!!!:):):):

amelcia8 jeśli dostałaś od lekarza zdjęcie, na którym zaznaczone są dwa "końce" :yuppi: dzidziusia, to wielkość może być podana w milimetrach gdzieś obok, a jeśli nie, to chyba musisz do lekarza zadzwonić :)

Odnośnik do komentarza

Gunia43 gratulacje , tez bym chciała usłyszeć takie nowiny w poniedziałek 27.10 a usg 3D mam ok 20 tyg. ciąży.
A co do imion to my jednogłosnie wybrali Maksymilian, Julia. Ale czuje ze to Maksik:)):yuppi:
Amelcia wstawiłas zdjecie?????
Wczoraj miałam taki zły dzien , spojrzałam w lustro i widze bladą twarz...i rozczapirzone włosy. włosy mam ochydne!!!!!Farba mi zchodzi w momencie , sa matowe i do d....Teraz ida długie jesienne wieczory na dobry humor przydała by sie mała sesja:solara: ale NIESTETY dzidzia ważniejsza. Pozostane bladą twarzą. Jak tam Wasze brzuszki rosną???

Odnośnik do komentarza

mama2 - na pewno wszystko bedzie dobrze. Wrocisz pewnie z ulga jak my wszystkie.
Co do wlosow to znajoma mi mowila, ze na ciaze najlepiej farbowac wlosy henna. Jest taka w plynie. Naklada sie jak farba. Tak uzywalam i bylam zadowolona. A co do cery to ja tez blada jak sciana, bo i latem nie bylo slonca zbyt wiele. Tak mi go brak, ze dzisiaj mi sie snilo, ze leze pod golym niebem i ciesze sie sloncem na mojej skorze. Niestety to tylko sen. A na jawie polecam krem tonujacy OLAY. Bardzo fajnie nawilza i tylko nieznacznie zmienia koloryt, tak, ze efekt calkiem naturalny. Sprobuj, bo przyszla mama powinna byc zadowolona, zeby i dzidzia zadowolona!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny właśnie wróciłam z USG i jestem niesamowicie szczęśliwa, bo wszystko jest super. Lekarka zbadała karczek, kość nosową i odległość bródki od czoła i wszystkie parametry są idealne! Ech... i po co się było tak stresować? Dzisiaj nie spałam praktycznie w ogóle. Ale wreszcie można odetchnąć :) Nasza dzidzia miała badane serduszko i widać było dwie prawidłowo zbudowane komory, przez które przepływa krew. I nawet mózg ma przepiękny :)
Ale jestem ucieszona :) Na kolejne badanie na takim sprzęcie mam przyjść koło 20 tygodnia i wtedy będzie można już stwierdzić płeć. Dzisiaj to było na zasadzie zgadywanki, ale lekarka na 55% obstawia chłopaka :)
Termin mi się przyśpieszył o 4 dni, więc teraz wypada na 5. maja.

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil masz oGROMNE powody do radości. SUPER. Takie wiadomości chce usłyszeć każda przyszła mama.:36_1_13: A piszesz że "na takim sprzecie" bedziesz miała badania ok 20 tyg. Na jakim sprzecie miałaś je robione?

Już na pierwszy rzut oka wyglądał na trochę dokładniejszy niż ten z którym spotykałam sie u ginekologów podczas normalnych badań. Można np było oglądać przepływ krwi w całym ciałku dzidziusia w kolorach.
Do tej pani doktor skierował mnie mój ginekolog właśnie ze względu na bardzo dobre urządzenie jak też ze względu na jej kwalifikacje (specjalizuje się w badaniach prenatalnych).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...