Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie dość, że mam maleństwa wielkości jajek sadzonych, to też nieźle naciągnięte. Że się tak wyrażę - Młody wyssał z nich całą witalność:hahaha:

Nie, nie jesteś za bardzo ciekawska. Chyba rzadko spotykasz kogoś, kto Was przebija.

Otoczenie...ludzie na ulicy czasem się gapią i coś szepczą, ale nauczyliśmy się tego nie widzieć, bo jeśli nie mają własnego życia, żeby się nim zająć i muszą zajmować się prywatnością innych, to są biedni i trzeba im współczuć.

Moja rodzina w 7. niebie nie była, nawet zdarzały się ostre awantury, ale jak pojawił się Mikołajek, to wszystko trochę przycichło. Widocznie zdają sobie sprawę, że zerwanie kontaktu ze mną łączy się z niewidywaniem mojego dziecka, a tego by nie chcieli, zwłaszcza mama. Ja już się nie oszukuję, że ona czeka, aż ją odwiedzę - jak tylko się pojawiamy, to przejmuje dziecko i czasem nawet zapomina się przywitać. :sofunny:

Z moich rodzinnych stron wyprowadziłam się ponad dwa lata temu, więc nawet jeśli o mnie plotkują (a wiem, że na pewno tak jest) to jestem od tego odizolowana. Miasto zapewnia pewną anonimowość. Generalnie tylko M. się czasem wkurza, jak Go ktoś dziadkiem nazwie. No i niesamowicie cieszył się, jak się okazało, że jest młodszy od mojej mamy, co prawda tylko 2 lata, ale zawsze :sofunny: jednak nie chciał mówić do niej "mamo" :sofunny::sofunny:

Jeśli się nie mylę, to panowie są chyba nawet dokładnie w tym samym wieku, a ja lat mam 22.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Ja nie dość, że mam maleństwa wielkości jajek sadzonych, to też nieźle naciągnięte. Że się tak wyrażę - Młody wyssał z nich całą witalność:hahaha:

Nie, nie jesteś za bardzo ciekawska. Chyba rzadko spotykasz kogoś, kto Was przebija.

Otoczenie...ludzie na ulicy czasem się gapią i coś szepczą, ale nauczyliśmy się tego nie widzieć, bo jeśli nie mają własnego życia, żeby się nim zająć i muszą zajmować się prywatnością innych, to są biedni i trzeba im współczuć.

Moja rodzina w 7. niebie nie była, nawet zdarzały się ostre awantury, ale jak pojawił się Mikołajek, to wszystko trochę przycichło. Widocznie zdają sobie sprawę, że zerwanie kontaktu ze mną łączy się z niewidywaniem mojego dziecka, a tego by nie chcieli, zwłaszcza mama. Ja już się nie oszukuję, że ona czeka, aż ją odwiedzę - jak tylko się pojawiamy, to przejmuje dziecko i czasem nawet zapomina się przywitać. :sofunny:

Z moich rodzinnych stron wyprowadziłam się ponad dwa lata temu, więc nawet jeśli o mnie plotkują (a wiem, że na pewno tak jest) to jestem od tego odizolowana. Miasto zapewnia pewną anonimowość. Generalnie tylko M. się czasem wkurza, jak Go ktoś dziadkiem nazwie. No i niesamowicie cieszył się, jak się okazało, że jest młodszy od mojej mamy, co prawda tylko 2 lata, ale zawsze :sofunny: jednak nie chciał mówić do niej "mamo" :sofunny::sofunny:

Jeśli się nie mylę, to panowie są chyba nawet dokładnie w tym samym wieku, a ja lat mam 22.

no tak sa w tym samym wieku :) ale tak jak napisalas czasem sie zastanawiam kto jest bardziej dojrzalszy w tym zwiazku :lup::36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
O matko! Ja mam B, nie wtrącam się :sofunny::sofunny:
A dziś jadłam NAJ NAJ NAJ NAJpyszniejszego kebaba od turków, no nie wiem, może komuś by nie smakował, ale ja myślałam że umrę z tęsknoty jak go zjadłam! Jezu jak mi go brakuje!

na ostro czy na czosnkowo?? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Dał mi jakieś trzy sosy, ale obłędne! Do tego na środek rzucił jakiś serek z czymś, skropił to cytryną, pierwszy raz takie widzę. Ło matko płakać mi się chce na samą myśl. Ja chcę jeszczeeee!

mmm takiego polsko turecckiego kebaba sama bym wciagnela :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Koliberek
No ja nie wiem, czy może być dość. Miałam tylko raz w życiu i nie dość, że krótko, to jeszcze bolące i cieknące mlekiem. Za to wiem, jak strasznie frustruje to, że mój facet ma większe niż ja :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

A tu się zgodzę, chociaż teraz chłop mi zmarniał, za to ja tyję :sofunny: musi być równa waga u nas :D Ja np 5 do przodu, od 5 w tył :36_6_5:
a jest przesąd że faceci zawsze tyją z kobietami w ciąży a tutaj odwrotnie :smile_move:

Mamusia_aniołka
ja oddam trochę z cycków :) bo miseczka F już mi trochę ciąży. jest ktoś chętny ? :36_1_21:

Byłam dzis u gina i powiedział mi, że mam zielone światełko mimo, że zabieg miałam 30.11 ( to własnie mój gin mi go robił ). Oczywiście kazał brać kwas foliowy i gdy wyskoczą mi dwie kreseczki to od razu mam przyjść. Zrobiłam jeszcze dzisiaj badaie na beta hcg i jutro mam mieć wynik.

Prosze beta, żeby Ciebie już nie było :japan:

Koliberku - tak jak pisały dziewczyny - nie jesteśmy w stanie przewidzieć, że tak się stanie a tym bardziej nie wolno nam obwiniać siebie. Mój gin mi dzisia powiedział, że to jest jakby "naturalna selekcja natury" i choćbym leżała całe 12 tyg, brała kupę witamin i odżywiała się najzdrowiej na świecie i tak bym tego nie uniknęła. Dzieki Bogu nie zostałam postawiona w sytuacji moje zdrowie i życie czy życie i zdrowie maleństwa. Los zdecydował za mnie i muszę to zaakceptować choć pamiętać będę zawsze. Dla mnie akurat najlepszym lekarstwem jest ponowne zajście w ciążę i to jak najszybciej. Ale każda z nas dojrzewa do tej decyzji w innym terminie. Naj[ierw tak jak pisałam trzeba zaakceptować, że tak musiało być.

Wierzę Koliberku, że Ty również otrząśniesz się z tego, życzę Ci dużo siły :36_3_15:

A ja tymczasem od jutra zaczynam molestować mojego m pod warunkiem, że nie będzie juz bety :36_3_18: juuuuuuuhhhhhhu
:big_whoo::big_whoo::big_whoo:ni to kochana zaczynaj zaczynaj :I love you1:

cinamoonka
_Alfa_
Dał mi jakieś trzy sosy, ale obłędne! Do tego na środek rzucił jakiś serek z czymś, skropił to cytryną, pierwszy raz takie widzę. Ło matko płakać mi się chce na samą myśl. Ja chcę jeszczeeee!

mmm takiego polsko turecckiego kebaba sama bym wciagnela :D
mniaaaammmm:36_3_3: uwielbiam takiego kebebika z chlebkiem naaaaan :36_3_3:

a tak poza tym Bryy kobitki :36_3_15:
Cin jak tam idzie czytanie książki?? Liamek dał ci trochę wolnego czasu?:smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ale się kulinarnie zrobiło :) Ja uwielbiam kebab taki właśnie prawdziwy - turecki, mmmmmm palce lizać :)

Poradźcie mi tak z innej beczki ( a w zasadzie znowu truje o tym samym ) - przyszły moje dzisiejsze wyniki bety - 298

Kurde nie wiem z jakiego poziomu spada bo nie robiłam wczesniej badania. Po jakim czasie powtórzyć betę ? Z tego co wyczytałam to niedostanę @ jeżeli beta nie będzie 0 prawda ? I w ciążę też nie zajdę bo przy becie większej od zera to nie będę mieć owulacji - dobrze to rozumiem ?

mój Aniołek 30-11-2012 (*) Kocham Cię.:angel_star:

Odnośnik do komentarza

no to się Ula wypowiada.:wink:
Tak Mamusiu masz racje- przy becie nie zajdziesz w ciąże gdyż twój organizm nadal myśli że jesteś w ciąży...niestety..... musi być zero albo blisko zera żeby coś myśleć.
ja okres dostałam dopiero przy poziomie 49.... jak bym ci radziła zrobić kolejną bete za tydzień bo możliwe że jest podrostu za szybko dla organizmu od zabiegu zeby poziom był zerowy...może i dlatego zalecają do pierwszego okresu chociaż poczekać żeby mieć pewność że beta spadła do poziomu zerowego gdzie objawem tego będzie właśnie okres.
wiesz mi spada powoli gdyż ja nie miałam zabiegu tylko leki, a osobiście sądzę że twoja beta spadnie szybciutko. idz znowu za tydzień na badanie.
ale to nie znaczy że nie możecie baraszkować :whistle:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
_Alfa_
Koliberek
No ja nie wiem, czy może być dość. Miałam tylko raz w życiu i nie dość, że krótko, to jeszcze bolące i cieknące mlekiem. Za to wiem, jak strasznie frustruje to, że mój facet ma większe niż ja :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

A tu się zgodzę, chociaż teraz chłop mi zmarniał, za to ja tyję :sofunny: musi być równa waga u nas :D Ja np 5 do przodu, od 5 w tył :36_6_5:
a jest przesąd że faceci zawsze tyją z kobietami w ciąży a tutaj odwrotnie :smile_move:

:big_whoo::big_whoo::big_whoo:ni to kochana zaczynaj zaczynaj :I love you1:

cinamoonka
_Alfa_
Dał mi jakieś trzy sosy, ale obłędne! Do tego na środek rzucił jakiś serek z czymś, skropił to cytryną, pierwszy raz takie widzę. Ło matko płakać mi się chce na samą myśl. Ja chcę jeszczeeee!

mmm takiego polsko turecckiego kebaba sama bym wciagnela :D
mniaaaammmm:36_3_3: uwielbiam takiego kebebika z chlebkiem naaaaan :36_3_3:

a tak poza tym Bryy kobitki :36_3_15:
Cin jak tam idzie czytanie książki?? Liamek dał ci trochę wolnego czasu?:smile_move:

o matko Ula na smierc zapomnialam ja odeslac :lup::lup: tak przeczytana juz jakis czas temu...na dniach podskocze na poczte i Ci ja odesle :36_3_15: wybacz

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

298 to już niewiele. Za kilka dni powinno być po wszystkim. Mnie z ponad 1600 (nie pamiętam już dokładnie) spadło w półtora tygodnia, a miesiączkę dostałam równo miesiąc po poronieniu. Straciłam 15.09 a @ dostałam 15.10.
Miałam robione badania co 3-4 dni i wyraźnie było widać spadek.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny.
Podczytuje was tu sobie ale przepraszam nie mam weny pisac na temat:( jutro wizyta ... jutro 6tc i jutro 13 czwartek. Tak sie boje ze az mi sie plakac chce... teraz... czy ten 13 bedzie szczesliwy czy pechowy.czy mi sie uda? Boze nie wyrabiam... nie stresuje sie tylko jestem przybita. A jak jutro bedzie puste jajo? A jak cos jest nie tak? Jutro o 11 wizyta... smutno mi ze strachu. Nie mam sie do kogo przytulic, wygadac, wyplakac:( to was postanowilam pomeczyc :(:(:(

Odnośnik do komentarza

Kasiula kochana będzie dobrze. jesteś pod opieką lekarza od samego początku więc czekamy na dobre wieśći :36_3_15:
Mamusia Aniołka- widzisz?? Koliberek tez tak miała więc powtórz badanie za tydzień i powinno być juz zero :36_3_15:
Cin- spokojnie :D ja myślałam że Liamek nie dał ci możliwości przeczytania:smile_move:
ja teraz szukam tej książki 'In Vitro-Moja droga'...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...