Skocz do zawartości
Forum

Kiedy parenting będzie działał bez przerw??


asia78

Rekomendowane odpowiedzi

panna'em
zapewne to nie takie proste by wszytsko do razu dobrze dzialalo..... wiec po prostu trzeba uzbroic sie w cierpliwosc a przerwy na parentingu nie trwaja cały dzien....

a czego mialaby dotyczyc ta petycja?? :lol:

Ja mam w ogóle pytanie dotyczące nowego właściciela Forum - czy On jest dla nas anonimowy, że w ogóle nie reaguje na nasze pytania i sugestie?

Odnośnik do komentarza

ostanio gdzies pisalo kto jest nowym wlascicielem.....

ooo znalazlam

Redakcja
Nowy właściciel serwisu to firma NextWeb Ventures Sp. z o.o
W sprawach forum służymy pomocą, jeśli zaś chodzi o problemy techniczne to zgłaszamy je na bieżąco do działu IT który stara się je eliminować.

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna'em
no mozna, mozna sie wkurzyc.....

ja tam nikogo nie usprawiedliwiam ale wiem ze jak forum nie dziala to moje newry tego nie naprawia....

wlasnie przed chwila znowu mialam przerwe..... ale wystarczylo wlaczyc na nowo i wszystko dziala....

Ja też miałam właśnie przerwę... Wcześniej były właściciel udzielił się jakoś na Forum, a teraz nowy od czego jest? Od tego, żeby mieć ludzi, którzy wszystko za Niego załatwią? Wydaje mi się, że nasze gadanie i tak nic nie zmieni, bo jak było tak i pewnie nadal będzie... :36_11_23:

Odnośnik do komentarza

agusia20112
u mnie nietety włączenie ponowne nic nie daje,wczoraj nie mogłam wejść na forum przez pół dnia
wiem,ze to nie koniec świata,jednak uważam ,że nowy właściciel powinien zadbać o to by forum działało,tym bardziej,że większość z nas jest i udziela sie na forum od dawna

U mnie też nic nie daje ponowne uruchomienie strony :36_2_39: wydaje mi się, że chyba szkoda naszych nerwów wiecie :iloveyou:

Odnośnik do komentarza

dział IT jest tak zaniepokojony tym co się dzieje z parentingiem, dlatego dzisiaj rano nastąpiło przełączenie serwisu na nowy serwer aby uniknąć dalszych awarii. wszelkie problemy z tym związane były spowodowane migracją. jednocześnie przerwy były na tyle nieduże, że nie było sensu o nich informować.
Dziekujemy za cierpliwość i liczymy na to że to już koniec naszych problemów.
jeżeli jednak ponownie zauważycie jakieś problemy ze stroną - ten wątek jest cały czas otwarty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...