Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka31
Witam dziewczyny:)

Oj, przyciągnęły mnie tu te ciazowe fluidki:)))

Ulala-moje ogromne gratulacje !!! Mimo ze nie pisze na tym wątku to mocno trzymalam kciuki:)

Marcelinna- powodzenia na wizycie, choć ja pewna ze wszystko jest dobrze:)

Fiolek- gratulacje,

Od razu humor lepszy po przeczytaniu dobrych wieści :)
To moze ja sie gdzieś tam cicho w kolejce ustawie do zobaczenia dwóch kresek, jakos tak słabo mi to wychodzi od poronienia:(

Spokojnego dnia
:Kiss of love: kochana wszytko przyjdzie z czasem...ja jestem zaparta i zawsze chciałam jak najszybciej.
polecam ci stronkę owufriend. mozesz na spokojnie poobserwować cykl i jak będziesz gotowa to ułatwi ci to sprawę- zobaczysz :36_3_15:

marcelinna
Byłam, wrociłam i jest dobrze ;)
Niby człowiek wie że wszystko ok, to jednak stres przed wizyta jest. A jak pojawia sie pierwszy obraz na usg to ja automatycznie szukam serduszka żeby zobaczyć jak pulsuje.
Dzidzi rośnie, kość udowa ma 2cm a waży 154g ;)
Łapki ma długie i fikało, machało wkładało paluchy do buzi ;) Coś niesamowitego ;) pani dr chciala zajrzeć miedzy nóżki ale ni cholery ;) maluszek miał cały czas skrzyżowanie nóżki i nie chciało pokazać ;) ale pani dr mowiła że też obstawia dziewuche ;)

Agnieszko nie trac nadziejii na malenstwo.
Moze spróbuj poobserwować cykl u gina?
no to pięknie :smile_move: mnei to zawsze zastanawia- taki duży brzuch a dziecko takie małe?? :smile_move: ale potem nadrabia :wink:

fiołek30
Ula gratuluję serdecznie :):):) Marcelinna nie mogę się doczekać takiego samego widoku jak maluch fika koziołki :)

maucelina
Ulenko gratulacje kochana!!! jeju ja bylam pewna, ze sie uda i oooo jaka pieknie duza beta!! dbaj o siebie. no to teraz czekamu na mnie :) tak bym chciala bardzo

hihihi :smile_move::23_30_126::36_3_15:

dzwonili do mnie ze szpiala. dostałam kwas foliowy 5mg na 8 tygodni i dalsze instrukcje.
kurcze dziewczyny jutro znowu beta....a za tydzień w piątek usg....a ja juz peniam.....:36_1_4: tak bym chciała, żeby było wszytko ok :mylove:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986

dzwonili do mnie ze szpiala. dostałam kwas foliowy 5mg na 8 tygodni i dalsze instrukcje.
kurcze dziewczyny jutro znowu beta....a za tydzień w piątek usg....a ja juz peniam.....:36_1_4: tak bym chciała, żeby było wszytko ok :mylove:

Ula wiem co czujesz! Ja też odliczam już nie dni a godziny do wizyty! Ogromnie się stresuję a najbardziej czy zobaczę serduszko... No ale taki już nasz los - dziewczyn po przejściach!

Ula Twoja Beta będzie pędziła jak szalona bo przecież tam już są dwa szkraby :smile_move:
Daj znać jak będziesz już miała wyniki jutro! Będzie dobrze :) Mnie mamusia powiedziała że do trzech razy sztuka to się teraz musi udać :) :lup:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Caroline0887
Ulala1986

dzwonili do mnie ze szpiala. dostałam kwas foliowy 5mg na 8 tygodni i dalsze instrukcje.
kurcze dziewczyny jutro znowu beta....a za tydzień w piątek usg....a ja juz peniam.....:36_1_4: tak bym chciała, żeby było wszytko ok :mylove:

Ula wiem co czujesz! Ja też odliczam już nie dni a godziny do wizyty! Ogromnie się stresuję a najbardziej czy zobaczę serduszko... No ale taki już nasz los - dziewczyn po przejściach!

Ula Twoja Beta będzie pędziła jak szalona bo przecież tam już są dwa szkraby :smile_move:
Daj znać jak będziesz już miała wyniki jutro! Będzie dobrze :) Mnie mamusia powiedziała że do trzech razy sztuka to się teraz musi udać :) :lup:

ja tez sobie mówię- do 3 razy sztuka- a w uk jest tez powiedzenie- 3 raz to szczęśliwy raz!!
wmawiam to sobie jak mantrę!!!!
tylko z tą betą nie wiem jakiego się wyniku spodziewać....:whistle:

Odnośnik do komentarza

Co do bety to też w razie czego nie ma się co stresować.
Ja beta hcg robiłam ok 7 tygodnia i sam wynik był ok. Po 2 dniach jednak dla pewności zrobiłam badanie ponownie i prawie zawał serca bo wynik był nieco mniejszy, a przecież po 2 dniach powinien pójść w góre!!

Na wynikach było napisane że wyniki mogą być nie do konca dobre i dowiadywałam się wtedy w laboratorium, że owszem badanie mogę powtórzyć i zażądać ponownego badania z tej samej próbki krwi , ale oczywiście muszę za to zapłacić jak za nowe badanie.
U lekarza okazało się, że wszystko ok i laboratorium źle zrobilo badanie. No coż....ręce opadają

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjddqk36emj9ui2.png

Odnośnik do komentarza

sniegolot
Co do bety to też w razie czego nie ma się co stresować.
Ja beta hcg robiłam ok 7 tygodnia i sam wynik był ok. Po 2 dniach jednak dla pewności zrobiłam badanie ponownie i prawie zawał serca bo wynik był nieco mniejszy, a przecież po 2 dniach powinien pójść w góre!!

Na wynikach było napisane że wyniki mogą być nie do konca dobre i dowiadywałam się wtedy w laboratorium, że owszem badanie mogę powtórzyć i zażądać ponownego badania z tej samej próbki krwi , ale oczywiście muszę za to zapłacić jak za nowe badanie.
U lekarza okazało się, że wszystko ok i laboratorium źle zrobilo badanie. No coż....ręce opadają

Coś w tym jest, bo jak wylądowalam poprzednio w szpitalu jak zaczelam krawawic i lekarz zrobil usg zobaczył malutki pecherzyk. Powiedział mi wtedy że cos jest ale czy to bedzie ciaza to on nie wie bo pecherzuk za mały. Ja mu na to ze robilam hcg i miwie wyniki, ze potem powtorzylam i urosło. A on że tym badaniem nie mizna sie sugerować tak do konca bo u kazdej kobiety to roznie wyglada, że znaczy że sie cos zadziało w kwesti ciąży.
Kumpela z drugim w ciazy poszla w 5tc na hcg a tam wynik 68. Ni cholery sie nie zgadzał, pobiegla na usg a tam ładny pecherzyk, powtorzyla hcg po 2dniach a tam 1500... Jakim cudem?
Ulcia moze te twoje koncowe wyniki to granica jakiegos błedu tych aparatów do badania hcg. Bo prawie chcieli cie łyzeczkowac a ty- NIESODZIANKA ;) w ciąży.
Ach, żałuje ze nie bylo mi dane widziec min tych pielęgniarek jak zobaczyly twoj wynik ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny!:) Tez dawno nie zagladalam na ta stronę,ale widzę same dobre nowiny :D
Ulci juz gratulowalam,o był pewniak kkochana :D

Fiołek Tobie również serdecznie gratulkuje!!!To musi być cos usłyszeć bicie maleńkiego serduszka,ponoć ono zapierdziela jak szalone :)

Marcelina to juz 16tydz!?!?Wow!!Super,jak Twoje samopoczucie!?:)

Teraz ja czekam na wynik...jeszcze 13 dni...Tak bardzo bym chciała żeby i u mnie potwierdziły się II :)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Nietoperku- trzymam mocno kciuki,

Moim zdaniem te wszystkie dziwne wyniki zależą tez i od sprzętu na jakim sie pracuje i robi te analizy, od metody pobrania krwi, od warunków transportu itp itd

A mnie chyba choroba łapie, masakra:(

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Czesc dziewczyny!:) Tez dawno nie zagladalam na ta stronę,ale widzę same dobre nowiny :D
Ulci juz gratulowalam,o był pewniak kkochana :D

Fiołek Tobie również serdecznie gratulkuje!!!To musi być cos usłyszeć bicie maleńkiego serduszka,ponoć ono zapierdziela jak szalone :)

Marcelina to juz 16tydz!?!?Wow!!Super,jak Twoje samopoczucie!?:)

Teraz ja czekam na wynik...jeszcze 13 dni...Tak bardzo bym chciała żeby i u mnie potwierdziły się II :)

No to teraz trzymamy kciuki za Ciebie :) Uda się :36_2_15:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

sniegolot
Co do bety to też w razie czego nie ma się co stresować.
Ja beta hcg robiłam ok 7 tygodnia i sam wynik był ok. Po 2 dniach jednak dla pewności zrobiłam badanie ponownie i prawie zawał serca bo wynik był nieco mniejszy, a przecież po 2 dniach powinien pójść w góre!!

Na wynikach było napisane że wyniki mogą być nie do konca dobre i dowiadywałam się wtedy w laboratorium, że owszem badanie mogę powtórzyć i zażądać ponownego badania z tej samej próbki krwi , ale oczywiście muszę za to zapłacić jak za nowe badanie.
U lekarza okazało się, że wszystko ok i laboratorium źle zrobilo badanie. No coż....ręce opadają
boju trochę mnie uspokoiłaś :white_flag:
ja juz po badaniu i teraz będe czekać na telefon.....

marcelinna

Coś w tym jest, bo jak wylądowalam poprzednio w szpitalu jak zaczelam krawawic i lekarz zrobil usg zobaczył malutki pecherzyk. Powiedział mi wtedy że cos jest ale czy to bedzie ciaza to on nie wie bo pecherzuk za mały. Ja mu na to ze robilam hcg i miwie wyniki, ze potem powtorzylam i urosło. A on że tym badaniem nie mizna sie sugerować tak do konca bo u kazdej kobiety to roznie wyglada, że znaczy że sie cos zadziało w kwesti ciąży.
Kumpela z drugim w ciazy poszla w 5tc na hcg a tam wynik 68. Ni cholery sie nie zgadzał, pobiegla na usg a tam ładny pecherzyk, powtorzyla hcg po 2dniach a tam 1500... Jakim cudem?
Ulcia moze te twoje koncowe wyniki to granica jakiegos błedu tych aparatów do badania hcg. Bo prawie chcieli cie łyzeczkowac a ty- NIESODZIANKA ;) w ciąży.
Ach, żałuje ze nie bylo mi dane widziec min tych pielęgniarek jak zobaczyly twoj wynik ;)
powiem ci, ze jak sie kilka mcy temu pytałam- co będzie jak znowu zajdę w ciąze- pani mi powiedziała że będzie wczesne usg i mogą zbadać betę, ale nie zawsze to jest miarodajne...tylo wiadomo że czlowiek by chciał zeby było idealnie....ale i tak sie dziwiłam, ze było 237 we tak wczesnej ciązy :smile_move: nie powiem poryczałam się trochę z tych nerwów....ale kurcze kied ma być dobrze jak nie teraz :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Caroline0887
Nietoperek84
Czesc dziewczyny!:) Tez dawno nie zagladalam na ta stronę,ale widzę same dobre nowiny :D
Ulci juz gratulowalam,o był pewniak kkochana :D

Fiołek Tobie również serdecznie gratulkuje!!!To musi być cos usłyszeć bicie maleńkiego serduszka,ponoć ono zapierdziela jak szalone :)

Marcelina to juz 16tydz!?!?Wow!!Super,jak Twoje samopoczucie!?:)

Teraz ja czekam na wynik...jeszcze 13 dni...Tak bardzo bym chciała żeby i u mnie potwierdziły się II :)

No to teraz trzymamy kciuki za Ciebie :) Uda się :36_2_15:

tak tak tak :smile_move: i nietoperek dołączy do mnie na grudniówkach :smile_move: ale by było :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Dziękuje kochane za cieple słowa,oby się spełniło!!:*

spełni sie spełni :smile_move: moje sie powoli spełnia :36_3_3: mój mnie zaskoczył po powiedział do mnie że powinnam zacząc się 'zdrowiej' odżywać :wink: pieczone rybki, warzywa na parze :smile_move: chyba powoli do niego to dociera

Odnośnik do komentarza

ulala1986
nietoperek84
dziękuje kochane za cieple słowa,oby się spełniło!!:*

spełni sie spełni :smile_move: Moje sie powoli spełnia :36_3_3: Mój mnie zaskoczył po powiedział do mnie że powinnam zacząc się 'zdrowiej' odżywać :wink: Pieczone rybki, warzywa na parze :smile_move: Chyba powoli do niego to dociera

:36_3_3::36_3_3::36_3_3:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...