Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj juz wieczorem przestałam plamić a dzis rano znowu...
leże w łóżku wstaję tylko do WC, I BIORĘ DUPHASTON

oby mi przeszło

we wtorek idę do ginekolog po południu , mam nadzieję ze bedzie miał dobre wieści dla mnie
dam znać po wizycie

przy takiej wartości beta w poprzedniej ciaży to już widziałam bijace seduszko także mma nadzieje ze zobacze we wtorek

boje sie tylko zeby to nie byla ciaza pozamaciczna

trzymajcie sie kochane

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

maucelina

mój kot to mega cham. on tylko kocha mojego chlopa i jemu codziennie rano daje caluski, mnie budzi inaczej hheee mamy łozko pod oknem a ten maly knur wspina sie po zaslonce, chusta sie jak tarzan i skacze mi na glowe. przy tym extra spiewa te swoje turururuuuu. mega mnie zagryza ciagle i non stop poluje na mnie. a ma wszystko co chce :) ostatnio kupilismy mu drapak za 75 funtow i juz go prawie rozwalil calego ;/ w pl u mamy mam 5 kotow :) wszystkie biedaki znalezione na ulicy mocno chore, ktorych nikt nie chcial przygarnac. jeden nie ma oczka Antosiu ale jest mega calusinski tylko z paszczura mu niezle daje :(
a tu film jest jak nasz bogus byl wysterylizowany heee Kotek zaraz po wybudzeniu po sterylizacji :) - YouTube

biedny...mója stara po zabiegu to od razu na dwór- tak się bała bo była w pudle i 24 w szpitalu że od razu na dwór i nie chciała wracać... 5 kotów to niezły masz harmider w domu :smile_move: może czuje że jesteś samica i pokazuje ci kto tu rządzi :wink: mój mąż to sobie by nie dał :wink: kto karmi koty? jak twój chłopak to może dlatego? kup mu te cistka do tresury i dawaj mu smakołyk to może polubi cię? :smile_move:
powodzenia jutro :Kiss of love:

marzenko kochana leż i odpoczywaj- ja sie za ciebie pomodlę do moich aniołków i bozi żeby wspierały ciebie :36_3_15:

marcelina- no w ciązy to różne rzeczy sie dzieją z organizmem...nigdy nie wiemy co będzie do puki nei zajdziemy :Kiss of love:
a zaraz dodam foto moich tart :smile_move:

Odnośnik do komentarza

o ja Ulaaa ale to wyglada mega az slinka cieknie.
Moj chlop mu sprzata i daje jesc ale ja mu daje patyczki te cienkie. Ale on zly jest bo za mocno sie z nim caluje i on sie denerwuje mega heee.
Bylam dzis na scanie czulam sie ok i mniej krwi juz lecialo a po scanie mega bol i krwotok. bylam u gp dostalam co codamol ale to tylko paracetamol z codeina wiec wezme chyba ketanol jak nie przejdzie. Martwi mnie to, ze ta krew jest czysta swieza bez sluzu zadnego. poleze zobacze... zwolnienie wzielam na 2 tyg narazie oby przeszlo. a i tata mi zalatwil clostilbegyt sasasasa

Odnośnik do komentarza

Maucelina moja kotka jest niewzruszona na patyczki do uszu,ale kocurek!!!Kocurek ma na ich punkcie fizia!! :smile_jump:
W ogóle koty są śmieszne,ona taki typ cicho-ciemnej,niby po chorobie,niby "inwalidzką",ale jak zacznie szalec to szok!! On dużo gada,hehe chodzi i ciągle cos pod nosem miał ka,strachliwy jest mega- nie wiem czemu bo w życiu nie zaznal krzywdy,jest z nami od 10 dnia swojego życia,ona zresztą trafila jak miala 3 tyg. I jak to moja babcia mawia,jestem sobie jak stara maleńka.Ja i moje 2 koty :smile_jump: Jak mój P. się postara,to gdzieś mu zawsze miejsce znajdziemy ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Maucelina moja kotka jest niewzruszona na patyczki do uszu,ale kocurek!!!Kocurek ma na ich punkcie fizia!! :smile_jump:
W ogóle koty są śmieszne,ona taki typ cicho-ciemnej,niby po chorobie,niby "inwalidzką",ale jak zacznie szalec to szok!! On dużo gada,hehe chodzi i ciągle cos pod nosem miał ka,strachliwy jest mega- nie wiem czemu bo w życiu nie zaznal krzywdy,jest z nami od 10 dnia swojego życia,ona zresztą trafila jak miala 3 tyg. I jak to moja babcia mawia,jestem sobie jak stara maleńka.Ja i moje 2 koty :smile_jump: Jak mój P. się postara,to gdzieś mu zawsze miejsce znajdziemy ;)

he te do uszu patyczki tez kradl ale on uwielbia te patyczki do jedzenia dla kotow wciaga 10 szt dziennie. on wogole jest mega sex bomb i wie o tym i to wykorzystuje cham.

kurde dziewczyny juz wiem skad ten krwotok dzis, teraz jak sie podcieralam znowu fragment tkanki jakis mi wyszedl ale duzo mniejszy niz wczesniejsze. tylko przy wczesniejszych nie bylo takiego bolu i krwotoku ale ciesze sie ze wyszlo i ze sie czuje lepiej. gp mi powiedziala ze po 3 miesiacach mozemy sie starac znow a na szpitalu polozne, zeby do pierwszej miesiaczki odczekac.

Odnośnik do komentarza

maucelina
o ja Ulaaa ale to wyglada mega az slinka cieknie.
Moj chlop mu sprzata i daje jesc ale ja mu daje patyczki te cienkie. Ale on zly jest bo za mocno sie z nim caluje i on sie denerwuje mega heee.
Bylam dzis na scanie czulam sie ok i mniej krwi juz lecialo a po scanie mega bol i krwotok. bylam u gp dostalam co codamol ale to tylko paracetamol z codeina wiec wezme chyba ketanol jak nie przejdzie. Martwi mnie to, ze ta krew jest czysta swieza bez sluzu zadnego. poleze zobacze... zwolnienie wzielam na 2 tyg narazie oby przeszlo. a i tata mi zalatwil clostilbegyt sasasasa

Ale na usg juz nie widzieli pecherzyka? Czyli najgorsze wyszło.
Mi tez panie mówiły zeby odczekać do 1 okresu i jazda. Tłumaczyły ze to nie był zabieg wiec nie było ingerencji chirurgicznej. A jak juz wspominałam mintlumaczyli ze organizm jest bardziej podatny na ciążę!
Ja dzisiaj 4 tabletka clo....no i muli ale ńie jest zle...tylko durny pecherz ciśnie czyli jakieś zapalenie- jak nie urok to sraczka :hmm:

Odnośnik do komentarza

Ja po zabiegu,wiec powinnam odczekać 3 cykle,ale szczerze mam to w d***** :D Zresztą konsultowalam z moim ginem,po 2-giem @ się staramy-patrz juz niebawem :D Nigdy nie przypuszczalam,ze będę z utesknieniem czekała na @ hih ;) Ale to tymczasowa cierpliwość,od kwietnia juz nie będzie tak mile widziana i tak przez co najmniej najbliższe 9 m-cy.
Ula czyli została Ci jeszcze 1 tabsa nie? I później ciężka praca :D Oby owocna!!!:*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Przeszła mi przez głowę refleksja,ze jak dobrze pójdzie to kolejne świata z moim P.spedzimy juz we 3....tylko żeby finish tym razem był weselszy!!Bo nie wiele po świętach Bożego Narodzenia ocieralismy łzy... Ehhhh :ehhhhhh:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

tak tak tylko jedna tabletka- jutro!!! temperaturkę mierzę i czekam na wzrost a i testy owu czekają :whistle:

nietoperek to kiedy @ ma przyjść??
wiesz ja tez na ta pierwszą czekałam jak na szpilkach ale potem juz znowu znienawidziłam małpę :whistle:

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Przeszła mi przez głowę refleksja,ze jak dobrze pójdzie to kolejne świata z moim P.spedzimy juz we 3....tylko żeby finish tym razem był weselszy!!Bo nie wiele po świętach Bożego Narodzenia ocieralismy łzy... Ehhhh :ehhhhhh:

ja tez mam taką nadzieję :hmm: trzymam za nas kciuki :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Ja tez kochana 3mam za nas kciuki!!:D
A @ mam dostać 22.03,lada dzień. Mam nadzieje tylko,ze nie będzie tak obfita jak poprzednia!!! Ktoregos dnia wrocilam do domu z pracy - podczas poprzedniej (i 1 po zabiegu) @ a tu olbrzymia PLAMA na spodniach!!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

ozesz w dup.... cały czas mi wychodza jakies kawaki jakby tkanki i krew sie leje jakby swinie zarzynali ... hmmm i znowu lekki bol ale pewnie znow jakis kawalek sie odrywa. strasznie dlugo to trwa bo az od czwartku. mama kupila mi kwas foliowy 15mg sasasasasas a tata clostilbegyt i jeszcze jutro pojdzie żulić po aptekach jeszcze kwas bo nie wiadomo kiedy zajde pozniej a to tylko 30 abletek czyli na 1 miesiac.

Ula wiesz, ze juz w tym miesiacu dzidziusie 2 albo 3 powiedza Ci na tescie, ze juz są sasasasasasasasasaasasaaaaaaaaaaaaaa !!!!!
Nietoperek a jest szansa, ze i Ty w tym miesiacu zaciążysz :D czy dopiero po @ sie staracie?
ja to jestem cham dla mojego chlopa każe mu ciagle moje podpaki ogladac i to co tam wyłazi jak sie podcieram... jeju zeby on tylko ochoty na sex nie starcil po tym wszystkim ale chyba edzie dobrze bo łazi nacisnieniowany i piszczy, ze juz by chcial :P heeee

Odnośnik do komentarza

maucelina
ozesz w dup.... cały czas mi wychodza jakies kawaki jakby tkanki i krew sie leje jakby swinie zarzynali ... hmmm i znowu lekki bol ale pewnie znow jakis kawalek sie odrywa. strasznie dlugo to trwa bo az od czwartku. mama kupila mi kwas foliowy 15mg sasasasasas a tata clostilbegyt i jeszcze jutro pojdzie żulić po aptekach jeszcze kwas bo nie wiadomo kiedy zajde pozniej a to tylko 30 abletek czyli na 1 miesiac.

3mam kciuki żebyś się szybciutko oczyściła kochana,a później i Ty zaczniesz się starać!!!=)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ajajajaja, @ mam mieć 13-go, 22-go dni płodne :D
Wieccccc....Maucelino ja licze i mam w planie być w ciąży jeszcze w tym m-cu :D
3maj kciuki!Każde dobre życzenie się przyda!!!
Ucieka dziewczynki! Buziaki dla Was :zwyrazami_milosci:

Trzymam laleczko za Ciebie kciuki i za każdą z nas :) ja troszke dłuzej poczekam ale dolacze do Was hi hi hi hi

Odnośnik do komentarza

maucelina
ozesz w dup.... cały czas mi wychodza jakies kawaki jakby tkanki i krew sie leje jakby swinie zarzynali ... hmmm i znowu lekki bol ale pewnie znow jakis kawalek sie odrywa. strasznie dlugo to trwa bo az od czwartku. mama kupila mi kwas foliowy 15mg sasasasasas a tata clostilbegyt i jeszcze jutro pojdzie żulić po aptekach jeszcze kwas bo nie wiadomo kiedy zajde pozniej a to tylko 30 abletek czyli na 1 miesiac.

Ula wiesz, ze juz w tym miesiacu dzidziusie 2 albo 3 powiedza Ci na tescie, ze juz są sasasasasasasasasaasasaaaaaaaaaaaaaa !!!!!
Nietoperek a jest szansa, ze i Ty w tym miesiacu zaciążysz :D czy dopiero po @ sie staracie?
ja to jestem cham dla mojego chlopa każe mu ciagle moje podpaki ogladac i to co tam wyłazi jak sie podcieram... jeju zeby on tylko ochoty na sex nie starcil po tym wszystkim ale chyba edzie dobrze bo łazi nacisnieniowany i piszczy, ze juz by chcial :P heeee

kochana leci i będzie lecieć....od czwartku to nie tak długo- mi panie pielęgniarki po 2 usg powiedziały że może sie nawet oczyszcać do 4 tyg!! no mi oczyszczało się 3 tyg więc życzę cierpliwośći :36_3_15:
narazie żaden jajowód nie kuje dominująco więc jeszcze pewno kilka dni....:whistle:

Nietoperek84
Ajajajaja, @ mam mieć 13-go, 22-go dni płodne :D
Wieccccc....Maucelino ja licze i mam w planie być w ciąży jeszcze w tym m-cu :D
3maj kciuki!Każde dobre życzenie się przyda!!!
Ucieka dziewczynki! Buziaki dla Was :zwyrazami_milosci:

no to zaciążąmy!!!!:smile_move: pa nietoperek :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Juz staranek? Kochana 0po 6 mcach przymusowej przerwy ja ten moment wznowienia staran świętuje jakbym juz w ciąży była....:wink: najgorsze to jak nie mozna sie starać.....bo ty chcesz jak najszybciej dojść do poprzedniego blogiego stanu- bycia w ciąży :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Maucelina żadne trzy miesiące, ja zaszlam po miesiącu wiec jesli psychicznie jestes gotowa to działajcie. Mi te farfocle tez wylatywaly tydzień.

Nietoperek i Ulka, ja to za Was trzymam kciuki i mega wierze ze sie uda, Ulka ty chyba lada dzien zaczynasz staranka ;)
Uda sie dziewczyny mowie Wam ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...