Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

Marcelinna kochana ja nie miałam zabiegu :wink: po 3 tyg krwawienia poszłam do szpitala na wywołanie poronienia- dostałam 4 tabletki do cipeczki, po 3 h miałam skurcze porodowe i cały pecherzyk wyszedł za jednym zamachem. A tobie maucelinko moze isc poprostu kawalkami. Nie martw sie ja tez robiłam zdjecia swoich skrzepow zeby mie było. I lekarka mnie za to podziękowała bo wiedzialysmy na czym stoimy.
Ni tez tylko clo pomogło,,, do tej pory żałuje ze przez 2 lata nikt mi nie dał tego leku tylko musiałam sie męczyć....

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
maucelina
hej Ula w nocy jeszcze uroddzilam cos jak slimak dlugie na 5 cm a na koncu bylo cos malego mala czerwona kulka jak watrobka tylko bardziej czerwona. a rano znalazlam znowu maly fragment ale taki jak paznokiec. cala ta tkanka wygladala jak gruba chropowata skora. krew ze mnie dalej leci razem z tym sluzem ale nie mam skurczy juz. Wiec moze ze sluzu tylko macica sie oczyszcza teraz. a ja bylam w 9 tyg i 5 dni. w poniedzialek scan, chyba nie ma sensu jechac na szpital. odpoczne w domu. tak zawsze zazdroscilam innym dziewczynom nawet poronien, wtedy gdy wogole nie moglam zajsc a teraz mam to czego tak zazdroscilam ;/ale i tak to moze dziwne ale humor mam dobry, ogromnie sie ciesze, ze moglam zajsc i to daje mi wielka nadzieje, ze kiedys sie uda :) Marcelinko Ty dajesz taka nadzieje, ze az chce sie wchodzic tutaj i wierzyc, ze i nam sie wszystkim uda. Mam nadzieje, ze u Marzenki rowniez niedlugo jakies zdjecie zobaczymy :) a Ulenka i tym razem zaciazy nawet z trojaczkami hi hi tez mam closilbegyt i to on mi pomogl zajsc w ta ciaze. w maju bede u mojego lekarza to zapytam kiedy go znow moge zaczac brac :)

Kochana a kto ci przepisał clo? Lekarz w pl? No to tak jak u mnie...ja jadę do pl 6 kwietnia i mam nadzieje ze pójdę do lekarza na usg ciazowe...clo zaczynam brać od dzisiaj :whistle: tylko tym razem bede tez brać luteine po owulacji, zeby nie bylo....
Kochana tak mi to brzmi ze wlasnie sie oczyszczasz. Ja przed tym krwawilam 3 tygodnie ale bez większych skrzepow. Dobrze ze wychodzi ale pewno jeszcze bedziesz krwawic troche bo jednak troche tam tego jest. Oby juz z górki. Jak w pon scan no to mam nadzieje ze powiedzą ze nie potrzeba zabiegu :36_3_15:

Ula tez mi sie wydaje, ze usg juz bedziesz miala ciazowe :) tak jak pisalam wczesniej takie rzeczy nie moga sie zdarzac ciagle i ciagle :) moj lekarz obawial sie chyba pustego jaja bo przepisal mi tak: leki przeciw bakteryjne ja i chlop od 1 dc przez 7 dni, JA: clostilbegyt 1 tab od 3 dc przez 5 dni. do tego witamina b 2 razy dziennie i kwas foliowy w mega dawce 15 mg ale zlapalismy grype duzo lekow jadlam i ciagle cos moze to spowodowalo, ze ciaza zle sie zaczela rozwijac. ja juz swoje wyplakalam miesiac tremu jak pierwszy raz widzialm pusty pecherzyk i juz od tamtej pory wiedzialm, ze to koniec. Chlop moj biedny wczoraj plakal tak mu smutno bylo, a ja ani jednej łzy a wrecz szczescie, ze skonczylo sie to czego nigdy nie bylo i ze dzidzia odnajdzie zycie w kolejnej ciazy.

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Maucelina po poronieniu samoistnym mozesz zaczac staranka bardzo szybko, musisz tylko odczekac jeden cykl ;)
Nie martw sie tym czyms co z ciebie wylatuje, ja tez miałam sporo skrzepow i innych dziwnosci, oprocz pecherzyka jest jeszcze bardzo grube endometrium które tez musi sie zluszczyc, a ze jest duzo wieksze niz normalnie to stad te rzeczy.
A może zadzwon do niego a moze poda ci maila, ja bym spróbowala sie go poradzic, a potem sie rozliczycie ;)

ojej hi hi jeden cykl to super :) ale postanowilam, ze narazie bedziemy sie starac na sucho bez clo :)

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Marcelinna kochana ja nie miałam zabiegu :wink: po 3 tyg krwawienia poszłam do szpitala na wywołanie poronienia- dostałam 4 tabletki do cipeczki, po 3 h miałam skurcze porodowe i cały pecherzyk wyszedł za jednym zamachem. A tobie marzenko moze isc poprostu kawalkami. Nie martw sie ja tez robiłam zdjecia swoich skrzepow zeby mie było. I lekarka mnie za to podziękowała bo wiedzialysmy na czym stoimy.
Ni tez tylko clo pomogło,,, do tej pory żałuje ze przez 2 lata nikt mi nie dał tego leku tylko musiałam sie męczyć....

Yyy coś mi sie pochrzaniło :36_1_1::36_1_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Marcelinna kochana ja nie miałam zabiegu :wink: po 3 tyg krwawienia poszłam do szpitala na wywołanie poronienia- dostałam 4 tabletki do cipeczki, po 3 h miałam skurcze porodowe i cały pecherzyk wyszedł za jednym zamachem. A tobie marzenko moze isc poprostu kawalkami. Nie martw sie ja tez robiłam zdjecia swoich skrzepow zeby mie było. I lekarka mnie za to podziękowała bo wiedzialysmy na czym stoimy.
Ni tez tylko clo pomogło,,, do tej pory żałuje ze przez 2 lata nikt mi nie dał tego leku tylko musiałam sie męczyć....

ja rowniez mam mega zal, ze nikt wczesniej nie dal mi tego leku. Myslalam, ze gdyby wyjazd do pl nie wypalil to tu ich poprosze o ten lek. nie chce dzwonic ani pisac do mojego lekarza choc to czlowiek naprawde z powolania to nie chce glowy zawracac. Jest profesorem i ordynatorem u nas w szpitalu, do tego u siebie prywatnie przyjmuje. baby z roznych miast do nego przyjezdzaja, biedny ma pelno roboty. a do maja mysle, ze organizm odpocznie a moze juz dzidzia bedzie miec swoj domek u mamusi w brzuszku ? ..... o jaaaa ale sie rozmarzylam ... he

Odnośnik do komentarza

Ja zaszlam po pierwszym cyklu, także tego ;)
Sprawdzalam kiedy jest owu testami, zeby nie bylo ze ciąża za młoda, że może cos tam, chcialam wiedziec co i jak ;)
Któraś z dziewczyn zamieszczala tu kiedys art ze staranka krotko po poronieniu są bardziej efektywne bo organizm bardziej płodny czy cos ;)
Ja mowilam sobie ze organizm nie ciele i wie czy jest gotowy na nowego lokatora. Najważniejsze jest to żebyscie psychicznie byli gotowi na nowa ciążę.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Marcelinko ja psychicznie czuje sie swietnie az wstyd mi przed chlopem. Mysle, ze dlatego bo gdy ja plakalam i mowilam, ze jest zle to nikt mi nie wierzyl nawet lekarze. a kobieta takie rzeczy wyczuwa. Swoje wyplakalam wlasnie w tamtym okresie a teraz ulga, ze znow zaczac bedzie mozna ojjj tylko czy sie uda zajsc bo ja bez clo ani rusz... ;/

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Ja zaszlam po pierwszym cyklu, także tego ;)
Sprawdzalam kiedy jest owu testami, zeby nie bylo ze ciąża za młoda, że może cos tam, chcialam wiedziec co i jak ;)
Któraś z dziewczyn zamieszczala tu kiedys art ze staranka krotko po poronieniu są bardziej efektywne bo organizm bardziej płodny czy cos ;)
Ja mowilam sobie ze organizm nie ciele i wie czy jest gotowy na nowego lokatora. Najważniejsze jest to żebyscie psychicznie byli gotowi na nowa ciążę.

eee to byłam ja :smile_move: bo sama po 1 poronieniu chciałam jak najszybciej zajśc i szukałam czy to dobrze czy źle
maucelina
Marcelinko ja psychicznie czuje sie swietnie az wstyd mi przed chlopem. Mysle, ze dlatego bo gdy ja plakalam i mowilam, ze jest zle to nikt mi nie wierzyl nawet lekarze. a kobieta takie rzeczy wyczuwa. Swoje wyplakalam wlasnie w tamtym okresie a teraz ulga, ze znow zaczac bedzie mozna ojjj tylko czy sie uda zajsc bo ja bez clo ani rusz... ;/

a kochana ja tez tak miałam- ale jak przyszedł okres to nowa najdzieja w czlowieka wstąpila, lecz niestety w moim przypadku została ona kijem sprowadzona na ziemię....
a ja w 1 ciąze zaszłam dzięki clo a w drugą zaraz po poronieniu juz bez :whistle: oranizm był jak to mója lekarka mówi- w dobrej fazie, hormony piekne więc poszło samo. teraz po 6 mc przerwy już się nie udaje więc po tabsy czas sięgnąć

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
marcelinna
Ja zaszlam po pierwszym cyklu, także tego ;)
Sprawdzalam kiedy jest owu testami, zeby nie bylo ze ciąża za młoda, że może cos tam, chcialam wiedziec co i jak ;)
Któraś z dziewczyn zamieszczala tu kiedys art ze staranka krotko po poronieniu są bardziej efektywne bo organizm bardziej płodny czy cos ;)
Ja mowilam sobie ze organizm nie ciele i wie czy jest gotowy na nowego lokatora. Najważniejsze jest to żebyscie psychicznie byli gotowi na nowa ciążę.

eee to byłam ja :smile_move: bo sama po 1 poronieniu chciałam jak najszybciej zajśc i szukałam czy to dobrze czy źle
maucelina
Marcelinko ja psychicznie czuje sie swietnie az wstyd mi przed chlopem. Mysle, ze dlatego bo gdy ja plakalam i mowilam, ze jest zle to nikt mi nie wierzyl nawet lekarze. a kobieta takie rzeczy wyczuwa. Swoje wyplakalam wlasnie w tamtym okresie a teraz ulga, ze znow zaczac bedzie mozna ojjj tylko czy sie uda zajsc bo ja bez clo ani rusz... ;/

a kochana ja tez tak miałam- ale jak przyszedł okres to nowa najdzieja w czlowieka wstąpila, lecz niestety w moim przypadku została ona kijem sprowadzona na ziemię....
a ja w 1 ciąze zaszłam dzięki clo a w drugą zaraz po poronieniu juz bez :whistle: oranizm był jak to mója lekarka mówi- w dobrej fazie, hormony piekne więc poszło samo. teraz po 6 mc przerwy już się nie udaje więc po tabsy czas sięgnąć

to popros o wieksza dawke, jajeczka bede mega jakosci wtedy a i może wyskoczy kilka ;) hi hi Ula a czy w 2 ciązy mialas puste jajo czy bylo juz dzieciatko. wiesz boje sie, ze mamy podobny problem i poprostu u nas jajeczka sa slabe i trzeba je tylko wzmocnic clo :) Trzymam strasznie za Ciebie kciuki.
Marcelinko a czy Ty rowniez mialas problemy z zajsciem wczesniej tzn w 1 ciąze?

Odnośnik do komentarza

maucelina

to popros o wieksza dawke, jajeczka bede mega jakosci wtedy a i może wyskoczy kilka ;) hi hi Ula a czy w 2 ciązy mialas puste jajo czy bylo juz dzieciatko. wiesz boje sie, ze mamy podobny problem i poprostu u nas jajeczka sa slabe i trzeba je tylko wzmocnic clo :) Trzymam strasznie za Ciebie kciuki.
Marcelinko a czy Ty rowniez mialas problemy z zajsciem wczesniej tzn w 1 ciąze?
ja nie mogłam zajśc przez 2 lata i jeden raz z clo i od razu ciąża....
mi lekarz przepisał tak- w 1 cyklu raz dziennie po 1 tabletce przez 5 dni. jak sie nie uda to w następnym cyklu raz dziennie po 2 tabletki.i w 3 cyklu tak samo. potem muszę już byc pod nadzorem bo dawki już są niebezpieczne.
w 1 ciąży mi tu powiedzieli że wzrost się zatrzymał na 6 tyg...mierzyli i że niby dziecko miało 3 mm ale widać było plamkę a nie kończyny. jak teraz byłam w pl to lekarka od razu to skwitowała jako puste jajo... a 2 to była pozamaciczna więc w sumie nie wiadomo czy było puste czy było ok
to właśnie może być że nasze jajeczka trochę czekały żeby wydostać się...a może za mało progesteronu- co jest często przy pco i podczas używania clo. więc ja z tym cyklu profilaktycznie bede tez prała progesteron wrazie w żeby dopomóc.

Odnośnik do komentarza

Ja nie miałam problemu z zajsciem, ale martwiłam sie bo moja siora zdrowa, przebadana wzdłuż i wszerz i zajść nie może od 6lat.
Wczoraj wykupila za 1800pln leki rozpoczyna procedure in vitro. Tak bardzo sie modle żeby jej sie udało! Kochane w tym roku wszystkie bedziecie zasiane ;)
Ja mam tydzien do badan prenatalnych, stresior jest ale co ma być to bedzie przyjme na klate wszystko.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

marcelinna
Ja nie miałam problemu z zajsciem, ale martwiłam sie bo moja siora zdrowa, przebadana wzdłuż i wszerz i zajść nie może od 6lat.
Wczoraj wykupila za 1800pln leki rozpoczyna procedure in vitro. Tak bardzo sie modle żeby jej sie udało! Kochane w tym roku wszystkie bedziecie zasiane ;)
Ja mam tydzien do badan prenatalnych, stresior jest ale co ma być to bedzie przyjme na klate wszystko.

Marcelina Slonko,będzie dobrze!!:)
I u Ciebie i u Twojej siostry :*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

ja sie boje, ze w kolejną ciąże nie zajde bez clo. Teraz Ulenko Ty musisz zajsc koniecznie ( to by byla tez ogromna nadzieja dla mnie:)) a powiedz mi gdzie w uk robia prywatne scany? ja musiala jezdzic do pl kliniki w manchesterze bo nie wiem gdzie u mnie robia. Jak bede w szpitalu na scanie w poniedzialek to zapytam ich gdzie prywatny scan moge dostac w razie gdybym zaszla kiedys w ciaze. Tata moj jest teraz w pl, mamy zaprzyjazniona babke w aptece i zawsze daje leki bez recepty, moze zalatwi mi ten mega kwas foliowy 15mg i clo bo 5 tabletek zostalo a chce miec zapas na przyszlosc:) i tak bede w maju to poprosze o to sama. ale im wiecej tym na wiecej cykli starczy. choc nadzieja jest ze za pierwszym sie uda ;)

Marcelinko ja kiedys duzo czytalam o in vitro. Musisz bardzo wspierac siostre bo jest duze ryzyko, ze za pierwszym razem moze sie nie udac, czego jej absolutnie nie zycze. jednak gdyby sie tak stalo to pamietaj, ze trzeba ja wspierac i zeby nie rezygnowala po pierwszym razie bo to czesty przypadek i tak mam nadzieje, ze sie uda:) Dla mnie kazde czyjes powodzenie jest ogromna nadzieja, ze i u mnie bedzie ok to nie pozwala mi sie zalamywac. Trzymam kciuki za siostrzyczke!!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja jej kase dołozyłam zeby mogla zaczac jak najszybciej, wspieram ja calym sercem, ale wiecie jak to jest po tylu latach to z psychiką cieżko.
Dali sobie szanse na 3 próby, jak sie nie uda to zaczną sie starac o adopcje. Ja wierze ze sie uda i ze za pierwszym strzalem bedą bliźniaki. Tłumacze jej ze pozytywne myślenie dziala cuda.
Ulenko juz patrze gdzie ja mozna kupic ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

ja dziewczynki mam plamienie cały czas lekkie ale jest jem duphaston ale nie wiem czy coś bedzie z tej ciaży we wtorek sie ostatecznie okaże czy coś jest ...ale raczej nie bo mam plamienie już od kilku dni ale co zrobic smutno mi i ciezko

mam jeszcze cień nadziei bo nie było żywej czystej krwi modle się codzień i wierze ze jakoś się uda

dam wam znać we wtorek

trzymajcie kciuki

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

maucelina
ja sie boje, ze w kolejną ciąże nie zajde bez clo. Teraz Ulenko Ty musisz zajsc koniecznie ( to by byla tez ogromna nadzieja dla mnie:)) a powiedz mi gdzie w uk robia prywatne scany? ja musiala jezdzic do pl kliniki w manchesterze bo nie wiem gdzie u mnie robia. Jak bede w szpitalu na scanie w poniedzialek to zapytam ich gdzie prywatny scan moge dostac w razie gdybym zaszla kiedys w ciaze. Tata moj jest teraz w pl, mamy zaprzyjazniona babke w aptece i zawsze daje leki bez recepty, moze zalatwi mi ten mega kwas foliowy 15mg i clo bo 5 tabletek zostalo a chce miec zapas na przyszlosc:) i tak bede w maju to poprosze o to sama. ale im wiecej tym na wiecej cykli starczy. choc nadzieja jest ze za pierwszym sie uda ;)

Marcelinko ja kiedys duzo czytalam o in vitro. Musisz bardzo wspierac siostre bo jest duze ryzyko, ze za pierwszym razem moze sie nie udac, czego jej absolutnie nie zycze. jednak gdyby sie tak stalo to pamietaj, ze trzeba ja wspierac i zeby nie rezygnowala po pierwszym razie bo to czesty przypadek i tak mam nadzieje, ze sie uda:) Dla mnie kazde czyjes powodzenie jest ogromna nadzieja, ze i u mnie bedzie ok to nie pozwala mi sie zalamywac. Trzymam kciuki za siostrzyczke!!!

Kochana ja biorę kwas foliowy w dawce 2200... Po chemioterapi co mi dali na co nie chce ryzykować . Ja sie tu pytałam Anglików o prywatne usg ale oni nie praktykuja! Tylko wiem a manchesterze ale pewno bede szukać bliżej siebie. Moze w leeds cos bedzie.

Odnośnik do komentarza

marzena1666
ja dziewczynki mam plamienie cały czas lekkie ale jest jem duphaston ale nie wiem czy coś bedzie z tej ciaży we wtorek sie ostatecznie okaże czy coś jest ...ale raczej nie bo mam plamienie już od kilku dni ale co zrobic smutno mi i ciezko

mam jeszcze cień nadziei bo nie było żywej czystej krwi modle się codzień i wierze ze jakoś się uda

dam wam znać we wtorek

trzymajcie kciuki

Kochana kobiety miewają plamienia przez cała ciążę wiec głowa do góry!
Czekamy na dobre wieści :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...