Skocz do zawartości
Forum

I tymestr - poronienia, brak echa zarodka, pusty pęcherzyk


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe a mam inne wyjście :wink:
Po 1 i główne moj maz tez na nockach wiec nie ma sensu zmieniać na dniowke jak on na nockach
Po 2 kasa lepsza
Po 3 godziny mam nawet dobre
Po 4 nie mam problemu ze spaniem w dzień
Po 5 nie nawidze wstawać wcześnie rano!! Dla mnie to najgorsze katusze!
Po 6 na nockach sa zawsze najlepsi ludzie :smile_move:

No chyba tyle :wink::smile_move:

Odnośnik do komentarza

dziewczyny pojechałam dziś do lekarza powiedziałam ze plamię , pokaząłam wynik bety i lekarz stwierdizł ze to ciaża , ale po zrobieniu usg w macicy nie zobaczył nic

także powiedział ze albo przez to krwawienie się nic nie rozwinie
albo jest za wczesnie
albo moze byc pozamaciczna

mam iśc we wtorek do swojego ginekologa

zrobic wczesniej we wtorek hcg
dostałam duphaston i mam lezec

tak sie matwie na razie do wtorku wziełam sobie urlop i bede czekać cieerpliwie

boje się , mam cały czas brazowe plamienie , nie ma żywej czerwonej krwi ale plamie boli mnie trochę dół brzucha i się matwię

a tak się cieszyłam , pewnie za szybko zaszłam w ciaże po poronieniu i dlatego się nie utrzyma

boje się zeby to nie byla ciaza pozamaciczna ,

teraz zostało mi się tylko modlić i wqierzyć ze jakoś się ta ciaża utrzyma

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

Marzenko- proszę ciebie tylko o jedno- nawet nie wymawiaj teorii że za szybko zaszłaś po poronieniu i dlatego plamisz!!!!!!! proszę!!!! tyle jest tu dziewczyn co miesiąc po zabiegu zaszły i mają albo zdrowe dzieci albo są w nastych tygodniach!!!
bardzo dobrze,że poszłaś do lekarza
o ile mnie pamięć nie myli to w 1 ciązy oprócz zarodka w macicy też miałaś zarodek w jajowodzie tak?? miałaś kiedyś drożność robioną? bo właśnie jak nie widzi może być za wcześnie, albo jajowód albo przez krew nie mógł znaleźć pęcherzyka. ja w pozamacicznej nie plamiłam w ogóle tylko nagle dostałam takich bóli że masakra.
kochana odpoczywaj i niestety czekaj na kolejną wizytę. i jeszcze raz- wybj sobie z głowy to że zaszłaś za wcześnie!!

Odnośnik do komentarza

dziekuje dziewczyny

ja w 1 ciaży byłam u lekarza w 5 tyg i nie widział nic było podejżenie pozamacicznej ale po tygodniu się okazało ze jest zarodek i w 6 tyg juz było serduszko

nie miałam ciaży pozamacicznej byłam tylko nastraszona nią

dziś jest 5 tydzień ( okres mi się spożnia 1 tydzień ) ale mam te plamienia i obawiam się ze ciaży już nie bedzie z tego

mam jeszcze cien nadziei ale sie boje

zabieg miałam 31.12.2012 był to 11 tydzień potem miałam bardzo małą miesiaczkę , prawie ze nie miesiaczkę tylko tez takie plamienie 25 stycznia i teraz to plamienie

ale ogólnie można powiedziec ze nie miałam po zabiegu takiej mocnej miesiaczki

we wtorek na 12 ide do ginekologa rano zrobie hcg i zobacze czy rośnie czy spada

pomódlcie się za mnie

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny a u mnie sie zaczelo. leje sie ze mnie pomalu ale brzuch boli juz nieziemsko. jestem przerazona a zdrugiej strony taka szczesliwa ze w koncu bedzie po wszystkim. tylko kiedy bedzie po wszystkim? boli mnie brzuch jak w jakims mega okresie ale da sie zyc, od czasu do czasu przyjdzie mocniejszy ból. Na samym poczatku bylam w pracy i myslalam ze sie posikalam, poszlam do toalety i majtki byly mokre plus extra troche rozcienczonej krwi w tym bylo... dziwne... hm.. pozniej duzo sluzu z brazowa krwia a teraz to juz swieza krew a w niej takie male skrzepki ale takie tyci, ze szok jak male pchelki. czy tak juz bedzie caly czas i poprostu przestanie czy maam sie czegos jeszcze spodziewac? nie chce jechac do szpitala bo i tak nie zrobia usg a bol jest silny ale da sie wytrzymac skoro siedze i pisze. myslalam zeby po chlopa zadzwonic bo jest w pracy ale po co ma siedziec i patzrec na mnie jak i tak nie moze pomoc. uuuh jeszcze do tego mam mega bąki o boziuuu.. :(

Odnośnik do komentarza

Marzena ja w okolicach 5 tygodnia też plamiłam na brunatno. Byłam przekonana, że to okres, bo nie spodziewałam się ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

marzena1666
dziekuje dziewczyny

ja w 1 ciaży byłam u lekarza w 5 tyg i nie widział nic było podejżenie pozamacicznej ale po tygodniu się okazało ze jest zarodek i w 6 tyg juz było serduszko

nie miałam ciaży pozamacicznej byłam tylko nastraszona nią

dziś jest 5 tydzień ( okres mi się spożnia 1 tydzień ) ale mam te plamienia i obawiam się ze ciaży już nie bedzie z tego

mam jeszcze cien nadziei ale sie boje

zabieg miałam 31.12.2012 był to 11 tydzień potem miałam bardzo małą miesiaczkę , prawie ze nie miesiaczkę tylko tez takie plamienie 25 stycznia i teraz to plamienie

ale ogólnie można powiedziec ze nie miałam po zabiegu takiej mocnej miesiaczki

we wtorek na 12 ide do ginekologa rano zrobie hcg i zobacze czy rośnie czy spada

pomódlcie się za mnie

Marzenko ja sie modle, zebys jedyny ból jaki przechodzila to ten porodowy za 9 miesiecy :) musi byc dobrze, pamietaj takie rzeczy nie moga sie powtarzac wkólko :) ja tez jestem mysli takiej ze teraz jak juz ronie to ten ostatni raz. badz dobrej mysli i gładź sie po brzuszku i mów do maluszka ze jestes i czekasz na niego ale jeszcze kilka miesiecy musi sie wstrzymac z pierwszym buziakiem od mamy :) bedzie dobrze kochana, poprostu badz najszczesliwsza na swiecie i niczym sie nie przejmuj!!!!

Odnośnik do komentarza

maucelina
hej dziewczyny a u mnie sie zaczelo. leje sie ze mnie pomalu ale brzuch boli juz nieziemsko. jestem przerazona a zdrugiej strony taka szczesliwa ze w koncu bedzie po wszystkim. tylko kiedy bedzie po wszystkim? boli mnie brzuch jak w jakims mega okresie ale da sie zyc, od czasu do czasu przyjdzie mocniejszy ból. Na samym poczatku bylam w pracy i myslalam ze sie posikalam, poszlam do toalety i majtki byly mokre plus extra troche rozcienczonej krwi w tym bylo... dziwne... hm.. pozniej duzo sluzu z brazowa krwia a teraz to juz swieza krew a w niej takie male skrzepki ale takie tyci, ze szok jak male pchelki. czy tak juz bedzie caly czas i poprostu przestanie czy maam sie czegos jeszcze spodziewac? nie chce jechac do szpitala bo i tak nie zrobia usg a bol jest silny ale da sie wytrzymac skoro siedze i pisze. myslalam zeby po chlopa zadzwonic bo jest w pracy ale po co ma siedziec i patzrec na mnie jak i tak nie moze pomoc. uuuh jeszcze do tego mam mega bąki o boziuuu.. :(

Maucelina życzę ci kochana najszybszego 'rozwiązania'sprawy...o ile możne tak powiedzieć..
powiem ci jeszcze- że jak- bierz leki przeciwbólowe! bo jak naprawdę zacznie sie 'poród pęcherzyka' to ten ból był jednym z silniejszych w życiu... masz takie coś że bóle są falowo? jak skurcze? te skrzepy sie powiększą....ja miałam po kilka cm długie....a jak wydalisz pęcherzyk to będziesz wiedziała...będzie to wielkości śliwki węgierki
nie chce straszyć ale ja krwawiłam prze 3 tyg a i tak musiałam iść do szpitala na wywołanie poronienia bo samo nie poszło....a czasami lało się ze mnie jak z fontanny więc nie panikuj jakbyś tak miała.
jakby co to pisz:36_3_15: chcesz mój nr telefonu? ja pracuje na nockach więc możesz pisać

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
maucelina
hej dziewczyny a u mnie sie zaczelo. leje sie ze mnie pomalu ale brzuch boli juz nieziemsko. jestem przerazona a zdrugiej strony taka szczesliwa ze w koncu bedzie po wszystkim. tylko kiedy bedzie po wszystkim? boli mnie brzuch jak w jakims mega okresie ale da sie zyc, od czasu do czasu przyjdzie mocniejszy ból. Na samym poczatku bylam w pracy i myslalam ze sie posikalam, poszlam do toalety i majtki byly mokre plus extra troche rozcienczonej krwi w tym bylo... dziwne... hm.. pozniej duzo sluzu z brazowa krwia a teraz to juz swieza krew a w niej takie male skrzepki ale takie tyci, ze szok jak male pchelki. czy tak juz bedzie caly czas i poprostu przestanie czy maam sie czegos jeszcze spodziewac? nie chce jechac do szpitala bo i tak nie zrobia usg a bol jest silny ale da sie wytrzymac skoro siedze i pisze. myslalam zeby po chlopa zadzwonic bo jest w pracy ale po co ma siedziec i patzrec na mnie jak i tak nie moze pomoc. uuuh jeszcze do tego mam mega bąki o boziuuu.. :(

Maucelina życzę ci kochana najszybszego 'rozwiązania'sprawy...o ile możne tak powiedzieć..
powiem ci jeszcze- że jak- bierz leki przeciwbólowe! bo jak naprawdę zacznie sie 'poród pęcherzyka' to ten ból był jednym z silniejszych w życiu... masz takie coś że bóle są falowo? jak skurcze? te skrzepy sie powiększą....ja miałam po kilka cm długie....a jak wydalisz pęcherzyk to będziesz wiedziała...będzie to wielkości śliwki węgierki
nie chce straszyć ale ja krwawiłam prze 3 tyg a i tak musiałam iść do szpitala na wywołanie poronienia bo samo nie poszło....a czasami lało się ze mnie jak z fontanny więc nie panikuj jakbyś tak miała.
jakby co to pisz:36_3_15: chcesz mój nr telefonu? ja pracuje na nockach więc możesz pisać
dziekuje :)
bóle rzeczywiscie przychodza falowo ale tak jak mowie wszystko da sie wytrzymac, taki mocniejszy okres. biegne do kibelka zerknac czy skrzepy sie zmienily. na poniedzialek mam scana wiec mysle ze jak pojde to powiedza czy trzeba czyscic jeszcze :( ojeju zw

Odnośnik do komentarza

maucelina
patzrylam i jest jakby sam śluz i krew ale martwi mnie, ze ciemniejsza jakby starsza hmmm chyba cos ze mnie nie chce zleciec to i jak chlusnie to na raz. niby ból troche odszedl ale sprobuje pospacerowac po domu moze pojdzie dalej :(

Maucelina u mnie zaczeło sie od plamien, nastepnego dnia bardzo bolał mnie brzuch ale krwawienie takie mizerne, ale popołudniu sie zaczeło, straszne skurcze, krwawienie wieksze wieczorem sie zaczęło. Skrzepy i brunatna krew, ale pecherzyk wypłynał dzien pózniej, byłam w pracy i strasznie zabolał mnie brzuch, kumpel w biurze sie wystraszyl bo byłam blada jak sciana. Poszlam do wc i widziałam, ale ból okropny. Byłam 2 dni na lekach, potem było lepiej, po 3 dniach mialam usg, gin powiedziala ze jeszcze troche sie ostalo ale sie wyczyszcze, po 7dniach krwawienia wszystko sie skończyło.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

maucelina
patzrylam i jest jakby sam śluz i krew ale martwi mnie, ze ciemniejsza jakby starsza hmmm chyba cos ze mnie nie chce zleciec to i jak chlusnie to na raz. niby ból troche odszedl ale sprobuje pospacerowac po domu moze pojdzie dalej :(

kochana starsza krew to tez musi wyjśc...bo jednak okres powinien być jakiś czas temu...może to potrwać kilka godzin kilka dni albo jak u mnie tygodnie...mówię ci jak będzie bolec bierz tabletki bo jak sie zacznie to będzie za późno na leki

Odnośnik do komentarza

dziekuje dziewczynki :) no juz po wszystkim mega skurcze i poszlam do lazienki bo tak mokro mialam i jak tylko usiadlam to cos chlusnelo i tak sie przygladalam ale musialam to wyjac bo bym nie miala spokoju. wyglada jak bób to chyba ten pecherzyk strasznie gruby miesisty i przezroczysty jakby i w srodku widac jakby takie male skrzepy. brzuch mnie boli ale juz tak bardziej okresowo bez skurczy ... mam nadzieje ze obejdzie sie bez lyzeczkowania.

Odnośnik do komentarza

No kochana to mi pachnie pecherzykiem. A w którym tyg byłaś? Bo moj był wielkości takiej podluznej śliwki wegierki. Nie dotykalam bo zabrali to od razu ale wlasnie wyglądało to takie miesiste cus. Mam nadzieje ze To juz to. Potem jak to ze mnie wyszło to skurcze zmalały i po tem tylko lekko plamilam i tyle. Kiedy masz sie stawić na kontrole?
Tylko pamiętaj zeby sie nie przemeczac! Mnie w szpitalu bardzo na to udzielili bo mozna dostać krwotoku wiec nie dzwigaj a ni nie myj okien zeby sie nie naprezac zbytnio. :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

hej Ula w nocy jeszcze uroddzilam cos jak slimak dlugie na 5 cm a na koncu bylo cos malego mala czerwona kulka jak watrobka tylko bardziej czerwona. a rano znalazlam znowu maly fragment ale taki jak paznokiec. cala ta tkanka wygladala jak gruba chropowata skora. krew ze mnie dalej leci razem z tym sluzem ale nie mam skurczy juz. Wiec moze ze sluzu tylko macica sie oczyszcza teraz. a ja bylam w 9 tyg i 5 dni. w poniedzialek scan, chyba nie ma sensu jechac na szpital. odpoczne w domu. tak zawsze zazdroscilam innym dziewczynom nawet poronien, wtedy gdy wogole nie moglam zajsc a teraz mam to czego tak zazdroscilam ;/ale i tak to moze dziwne ale humor mam dobry, ogromnie sie ciesze, ze moglam zajsc i to daje mi wielka nadzieje, ze kiedys sie uda :) Marcelinko Ty dajesz taka nadzieje, ze az chce sie wchodzic tutaj i wierzyc, ze i nam sie wszystkim uda. Mam nadzieje, ze u Marzenki rowniez niedlugo jakies zdjecie zobaczymy :) a Ulenka i tym razem zaciazy nawet z trojaczkami hi hi tez mam closilbegyt i to on mi pomogl zajsc w ta ciaze. w maju bede u mojego lekarza to zapytam kiedy go znow moge zaczac brac :)

Odnośnik do komentarza

maucelina
hej Ula w nocy jeszcze uroddzilam cos jak slimak dlugie na 5 cm a na koncu bylo cos malego mala czerwona kulka jak watrobka tylko bardziej czerwona. a rano znalazlam znowu maly fragment ale taki jak paznokiec. cala ta tkanka wygladala jak gruba chropowata skora. krew ze mnie dalej leci razem z tym sluzem ale nie mam skurczy juz. Wiec moze ze sluzu tylko macica sie oczyszcza teraz. a ja bylam w 9 tyg i 5 dni. w poniedzialek scan, chyba nie ma sensu jechac na szpital. odpoczne w domu. tak zawsze zazdroscilam innym dziewczynom nawet poronien, wtedy gdy wogole nie moglam zajsc a teraz mam to czego tak zazdroscilam ;/ale i tak to moze dziwne ale humor mam dobry, ogromnie sie ciesze, ze moglam zajsc i to daje mi wielka nadzieje, ze kiedys sie uda :) Marcelinko Ty dajesz taka nadzieje, ze az chce sie wchodzic tutaj i wierzyc, ze i nam sie wszystkim uda. Mam nadzieje, ze u Marzenki rowniez niedlugo jakies zdjecie zobaczymy :) a Ulenka i tym razem zaciazy nawet z trojaczkami hi hi tez mam closilbegyt i to on mi pomogl zajsc w ta ciaze. w maju bede u mojego lekarza to zapytam kiedy go znow moge zaczac brac :)

Kochana a kto ci przepisał clo? Lekarz w pl? No to tak jak u mnie...ja jadę do pl 6 kwietnia i mam nadzieje ze pójdę do lekarza na usg ciazowe...clo zaczynam brać od dzisiaj :whistle: tylko tym razem bede tez brać luteine po owulacji, zeby nie bylo....
Kochana tak mi to brzmi ze wlasnie sie oczyszczasz. Ja przed tym krwawilam 3 tygodnie ale bez większych skrzepow. Dobrze ze wychodzi ale pewno jeszcze bedziesz krwawic troche bo jednak troche tam tego jest. Oby juz z górki. Jak w pon scan no to mam nadzieje ze powiedzą ze nie potrzeba zabiegu :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Maucelina bardzo dobre podejscie ;) możemy miec dzieci i bedziemy je miały. Zasłużyliśmy na to!
Jestem zdania że skoro organizm sam zaczął działać to nie rozumiem dlaczego niektórzy i tak kieruja na łyż, skoro kobity sama rodzą dzieci to tez sa w stanie poronic, a łyżeczkowanie powinno byc w przypadkach jak Ulcia, ze krwawi macica 3 tyg.
Marzenko idz za kilka dni do lekarza niech sprawdzi ile sie oczysciłas, na usg jest to widoczne, wiem bo mialam i widzialam ;)
I jesli chcesz to po zakonczeniu krwawienia tez sie przejdz. Potem poczekaj na okres, a potem już możesz działać ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

kurcze znowu mi cos wypadlo długie na ok 7 cm. moze to chore ale porobilam zdjecia pokaze mojemu lekarzowi w pl. Troche sie denerwuje bo znowu chyba skurcze ida wiec znowu cos wielkiego wypadnie ale jak to ozliwe ze az tyle tego? a dzieciatka 2 tyg temu znalezc nie mogli byl pusty pecherz na 15 milimetrow. to co to jest? clo dostalam od lekarza z pl, tutaj jak im pokazywalam to znali ten hormon czyli tez go przepisuja. ale wole z moim ginem sie dogadac bo to bardzo kumaty chlop jest. Zostalo mi jeszcze 5 tabletek ale teraz to ich ruszac nie moge pewnie przez minimum 3 miesiace ;/ szkoda tylko one mi pomogly zajsc w ciaze.

Odnośnik do komentarza

Maucelina po poronieniu samoistnym mozesz zaczac staranka bardzo szybko, musisz tylko odczekac jeden cykl ;)
Nie martw sie tym czyms co z ciebie wylatuje, ja tez miałam sporo skrzepow i innych dziwnosci, oprocz pecherzyka jest jeszcze bardzo grube endometrium które tez musi sie zluszczyc, a ze jest duzo wieksze niz normalnie to stad te rzeczy.
A może zadzwon do niego a moze poda ci maila, ja bym spróbowala sie go poradzic, a potem sie rozliczycie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...