Skocz do zawartości
Forum

Tylko mama!


Iszpan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie! Mój Beniamin wkroczył niedawno w życie dwulatka. Jest super... tylko że w jego życiu liczę się tylko ja, jego mama! Dodam, że świetnie nawiązuje relacje i z dorosłymi i z dziećmi, jeśli tylko czegoś się wystraszy, przebudzi w nocy, muszę być ja. Mama najlepiej układa klocki, nakłada obiad, podciąga majteczki, tuli do snu... może wydawać się, że to szczyt macierzyństwa, ale gdy jaj jestem w pobliżu, nikt inny dla niego się nie liczy. Mój mąz jest na urlopie wychowawczym i myślałam, że to on nawiąże ścisłą relację s synem, tymczasem, Beniamin przynosi lakier do paznokci i siadając na podłodze ściąga skarpetki, żeby sobie nóżki pomalować, zakłada biżuterię... na szczęście bawi się autkami ale może to wynikać z faktu, że ja również "bawię się" autkami... czy wszystko ok? Jeśli nie, co i jak zmienić? Czekam na odpowiedź.

http://www.suwaczek.pl/cache/545ce0df7a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4eb0aee931.png
+28 kwietnia 2008 Julcia wróciła do Nieba:Aniołek:

Odnośnik do komentarza

Witam Kochana Mamo Benjaminka!
Bardzo przepraszam Pania i wszystkie Mamy, iz tak dlugo czekaly na odpowiedz!
Niestety sytuacja ta nie byla zalezna ode mnie i teraz bede starala sie jak najszybciej nadrobic zaleglosci!

Nie widze powodu do niepokoju w/z z zachowaniem Benjamina. Teraz nasladuje Mamusie, a za chwile bedzie nasladowal Tatusia :)
Benjamin ma dopiero dwa lata. Kazdy miesiac przyniesie nowe zmniany w jego zachowaniu. Dzieci głównie uczą się poprzez naśladownictwo. Z jakis powodów w tym momencie upodobal sobie Mamę. Zreszta często bywa, ze córeczki sa Tatusia, a synkowie Mamusi.
Prosze sie nie martwic Droga Mamo! I tak pomimo bliskiej emocjonalnej wiezi z Pania, wzorem na przyszlosc dla Benjamina bedzie Tata :)

Uściski dla Was!

A.Żurakowska

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...