Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

Paataa
muszę się z Wami tym podzielić... już dawno się tak nie uśmiałam :36_1_21:

Młode małżenstwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkos pyta:
- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?
Lekarz:
- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?
- Leżysz pan koło nory i wyjesz!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

kawał świetny, ale znałam :P

coś dzisiaj cicho jest, ciekawe jak jutro, przy święcie :) ja jutro nie wiem czy dam radę zajrzeć, bo mamy gości na obiedzie, poza tym mamy jutro kolędę. może wieczorem zajrzę. W sobotę jedziemy na urodziny więc też ciężko, aż się boję ile będę miała nadrabiania. Jakby co miłego długiego weekendu :16_12_7:

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5e6uz939rs.png

Odnośnik do komentarza

Kasandra00001
justazg
dziewczyny tak myślę że na tyle Nas to pewnie raz się lekarze pomylą co do płci, ciekawe na którą wypadnie ?????????????

też tak myślę. pewnie Laura Kazikiem się okaże :hahaha:

OOO NIEEE JUSTA KASANDRA ale sobie grabicie :hahaha: normalnie na 4d pójde i nie wyjde jak nie wydrukują mi zdjęcia dokładnego ;))) co by na nim nie było, byle pewne hahahahaha... ja od wczoraj tak se myśle i myśle i coraz więcej wątpliwości :hahaha: kurna.... no coż pozyjemy zobaczymy, ale wyobraźcie sobie kazik w różach falbankach kwiatuszkach tosz bym go na geja skazała od początku i conajmniej uraz psychiczny i traume by miał :hahaha:

Odnośnik do komentarza

JUSTA ta historia z mężem ginekologiem to istnie filmowa... on duuużo starszy od niej w gabinecie na wizycie sie poznali.... :36_1_21: hihi... no niby nie zazdrosna;)) ale ja jakbym pisiory służbowo oglądała codziennie pomijając te w stanach zapalnych, a ich chyba najwięcej... mówię o tych zdrowo wyglądających to pewnie bym oczko nie raz zawiesiła jeśli reszta od pisiora by była równie ciekawa :hahaha:

Odnośnik do komentarza

FENS ja tylko stwierdzam że statystycznie może się którejś z Nas taki błąd co do płci zdarzyć!!! :15_8_217:
a pisiora łatwiej doprawić.......
najgorzej że ja już połowę ciuszków to mam różowych no i jeszcze te sukieneczki prześliczne, a co najważniejsze imię mamy wybrane, cudne i nie chce drugi raz przez to przechodzić, żadna zmiana płci nie wchodzi już w grę :36_19_2:

kochana ale skoro Ty masz jakieś przeczucia......mnie się tam stare imiona podobają, Kazik taki jedyny będzie :I love you1:

Odnośnik do komentarza

justazg
FENS ja tylko stwierdzam że statystycznie może się którejś z Nas taki błąd co do płci zdarzyć!!! :15_8_217:
a pisiora łatwiej doprawić.......
najgorzej że ja już połowę ciuszków to mam różowych no i jeszcze te sukieneczki prześliczne, a co najważniejsze imię mamy wybrane, cudne i nie chce drugi raz przez to przechodzić, żadna zmiana płci nie wchodzi już w grę :36_19_2:

kochana ale skoro Ty masz jakieś przeczucia......mnie się tam stare imiona podobają, Kazik taki jedyny będzie :I love you1:

hahahahaha pooo moim trupie... nie ma szans na kazika, bogdana ani wacka :hahaha:

Odnośnik do komentarza

ja mialam taka historie jak byłam na polowkowym, weszlo mlode małzenstwo przekonane ze bedzie chlopak, przez pól ciazy lekarz im mówił, chłopak napewno chłopak a po połowkowym wychodzi załamany mąż , pytam sie co bedzie a on ze dziewczynka ;/ a ja do niego ze to fajnie ze powinien sie cieszyć a on załamany, żona wyszła z gabinetu w dużo lepszym nastroju :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
justazg
zresztą jakbyś była dobra siostra, to byś się tutaj poświęciła i tym błędem statystycznym była...... imiona masz wybrane dla synka i dla córki, no i ciuszków nie masz kupionych, to co DEAL?????

justazg ja moge byc bledem statystycznym, mam imie wybrane i dla chlopaka i dla dziewczynki :)

FENSTARSS
Witaj ELCIA widzę, że sama dziś tu śmigasz :36_1_11: ooo to napewno jakiś kompromis osiągniemy :hahaha:
ja od 3 nocy chyba śpie ładnie nawet, raz siku tylko ale normalnie budzę sie koło 9 i nie moge wstać do 10.00 jestem nieprzytomna... jak już sie podniosę to ok cały dzień spoko sie czuję ale gdybym nie wstałą to bym spała do wieczora :hahaha:

Witaj Fens
tez tak mam ze do 10 nie moge sie podniesc z lozka mimo ze obudzie sie juz wyspana, dzisiaj wstalam na sile ;/
a z sikaniem to maks 2 razy w nocy. wiec nie jest zle :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
kolejny dzien siedze sama, moj mimo ze jest wolne pojechal do pracy, juz do glowy dostaje non stop caly dzien sama;/ nic tylko dom i dom, przez te twardnienie brzucha nie moge za bardzo gdzies pojsc a nie wspomne ze pogoda tez nie rozpieszcza;/
nie dziwie sie ze znowu mam chandre ;/;/;/

od poniedziałku mozemy podac sobie reke, moj Paweł ja wyjdzie 8-9 rano to wraca 20-21 srednio, a teraz się przyzwyczaiłam do śniadanek w południe...i piżamowania i gadania o dupie marynie... teraz Wam będę znów biadolić o farmazonach albo sama do siebie będę gadać :hahaha:

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
elciasloneczko
kolejny dzien siedze sama, moj mimo ze jest wolne pojechal do pracy, juz do glowy dostaje non stop caly dzien sama;/ nic tylko dom i dom, przez te twardnienie brzucha nie moge za bardzo gdzies pojsc a nie wspomne ze pogoda tez nie rozpieszcza;/
nie dziwie sie ze znowu mam chandre ;/;/;/

od poniedziałku mozemy podac sobie reke, moj Paweł ja wyjdzie 8-9 rano to wraca 20-21 srednio, a teraz się przyzwyczaiłam do śniadanek w południe...i piżamowania i gadania o dupie marynie... teraz Wam będę znów biadolić o farmazonach albo sama do siebie będę gadać :hahaha:

ja zaczynam miec mysli po co mi ta ciaza była ;/ od tego czasu moj non stop w pracy jeszcze wiecej niz przedtem, a przed ciaza przynajmniej mialam prace i czasami wracalam pozniej niz on, a teraz tylko dom i dom, sama z kotami do glowy juz dostaje ;/;/
od tygodnia nic tylko chandra;/ i plakac mi sie chce;/
juz nawet gra na kompie mnie nudzi ;/;/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

wiesz co to ja tak nie mam, ja lubię sama siedzieć w domku... ;) tylko sie przyzwyczaiłam poprostu ale spoko będę nadrabiać oglądanie filmoteki mojej... uwielbiam filmy różne różniste ;) i coraz częściej sobie myślę że to ostatnie moje chwile do starości takich cichych samotności ;))) hihi rym... :hahaha: teraz nic nie muszę...a jak sobie pomyślę że za rok będę wstawała o 6.00 hahaha jak sie da dospać hahah jak w ogóle bedzie się spało, i do pracy i w domu najwcześniej 17.30 szybkie zakupy, obiad zrobić i z dzidzą pobyć i juz wieczór i codziennie to samo :o_noo: teraz jak wracałam z pracy to padałam na twarz często ale zawsze mogłam olać obiad iść w piżame i mieć wszystko gdzieś.... no i chyba raczej to sie zmieni niedługo więc ja lenie się ile wlezie teraz :36_2_15: więc od poniedziałku mam wyciszanie przed burza... choć wierzę w anielski spokój mojego dziecka :36_1_11:

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
wiesz co to ja tak nie mam, ja lubię sama siedzieć w domku... ;) tylko sie przyzwyczaiłam poprostu ale spoko będę nadrabiać oglądanie filmoteki mojej... uwielbiam filmy różne różniste ;) i coraz częściej sobie myślę że to ostatnie moje chwile do starości takich cichych samotności ;))) hihi rym... :hahaha: teraz nic nie muszę...a jak sobie pomyślę że za rok będę wstawała o 6.00 hahaha jak sie da dospać hahah jak w ogóle bedzie się spało, i do pracy i w domu najwcześniej 17.30 szybkie zakupy, obiad zrobić i z dzidzą pobyć i juz wieczór i codziennie to samo :o_noo: teraz jak wracałam z pracy to padałam na twarz często ale zawsze mogłam olać objad iść w piżame i mieć wszystko gdzieś.... no i chyba raczej to sie zmieni niedługo więc ja lenie się ile wlezie teraz :36_2_15: więc od poniedziałku mam wyciszanie przed burza... choć wierzę w anielski spokój mojego dziecka :36_1_11:

ja jestem typem adhd, musze miec jakis cel, cos konkrentego i konstruktywnego do zrobienia nie nawidze sie nudzic;/ nie lubnie siedziec sama, wychowalam sie w 7 osobowej rodzinie tam nigdy nie bylo spokoju .

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

Olinka
FENSTARSS
OLINKA no gratuluję ;) znów podniosłaś me szanse na Laurinkę ;))) :36_7_8:

Nie jest to jeszcze pewne - wiadomo:) A czemu podniosłam Twoje szanse? :) Tyle piszecie, że nie jestem na bieżąco:)

no wiesz statystycznie nie mogą być same siusiaczki ;) a tu większość... no to jeśli Ty następna z chłopakiem to mam więkasze szanse:36_1_11: bo chcę dziewczynkę... choć na chłopaka też się nie obraże...ale chcę juz wiedzieć!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...