Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

monia- elcia, nio niby taka dokładna nawet echo serca kazał mi zrobić itd. dużo badań i bardzo dokładnie wszystko robi, i z jednej strony mówi ze jeśli kobieta czuje ze powinna byc w domu to od razu daje L4 a znów jak cos gniecie, boli czy coś to na pewno wszystko ok to tylko macica i kości.jak miałam skurcze to sama zrobiłam sobie badanie magnezu, bo ona nawet nie wspomniała, no ale jest bardzo delikatna i za ta dokładność jej cenie, no i jak cos potrzebuje to miedzy klientkami przyjmuje, bez dodatkowych opłat:)

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnio4pe4904wit.png

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek81
monia- elcia, nio niby taka dokładna nawet echo serca kazał mi zrobić itd. dużo badań i bardzo dokładnie wszystko robi, i z jednej strony mówi ze jeśli kobieta czuje ze powinna byc w domu to od razu daje L4 a znów jak cos gniecie, boli czy coś to na pewno wszystko ok to tylko macica i kości.jak miałam skurcze to sama zrobiłam sobie badanie magnezu, bo ona nawet nie wspomniała, no ale jest bardzo delikatna i za ta dokładność jej cenie, no i jak cos potrzebuje to miedzy klientkami przyjmuje, bez dodatkowych opłat:)

Czyli jest ok, ale i tak uważam że trzeba zaufać swojej intuicji, my siebie znamy najlepiej :-)

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek81
monia- elcia, nio niby taka dokładna nawet echo serca kazał mi zrobić itd. dużo badań i bardzo dokładnie wszystko robi, i z jednej strony mówi ze jeśli kobieta czuje ze powinna byc w domu to od razu daje L4 a znów jak cos gniecie, boli czy coś to na pewno wszystko ok to tylko macica i kości.jak miałam skurcze to sama zrobiłam sobie badanie magnezu, bo ona nawet nie wspomniała, no ale jest bardzo delikatna i za ta dokładność jej cenie, no i jak cos potrzebuje to miedzy klientkami przyjmuje, bez dodatkowych opłat:)[/QUOTE

Jesli tobie odpowiada to znaczy, że wszystko w porządku :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

No widzicie dziewczyny - takiego mam gina!

Dowiedziałam się tylko, że "wygląda na to, że wszystko jest dobrze" i maluszek waży prawie pół kilograma (w 21. tygodniu).

Chciałam jechać na USG 3D, ale niestety za słaby miesiąc, by starczyło na prywatną wizytę:(

Jak dla mnie może być i dziewuszka i chłopczyk, byle zdrowe, ale nie powiem, by mnie ciekawość nie zżerała!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Olinka
No widzicie dziewczyny - takiego mam gina!

Dowiedziałam się tylko, że "wygląda na to, że wszystko jest dobrze" i maluszek waży prawie pół kilograma (w 21. tygodniu).

Chciałam jechać na USG 3D, ale niestety za słaby miesiąc, by starczyło na prywatną wizytę:(

Jak dla mnie może być i dziewuszka i chłopczyk, byle zdrowe, ale nie powiem, by mnie ciekawość nie zżerała!
Przecież to w sumie naturalne, że chcemy wiedzieć, kto mieszka w naszym brzuszku :-) Mi ginek po prostu zaznaczył, że może się mylić tak wcześnie i na 80% chłopak (ja też widziałam ha,ha), na następnej wizycie 22.12 na 90% (przecież w razie pomyłki go nie zastrzelę...). Mały bardzo się kręci i ginek przejęty kręcił głową, na co mój M do niego, że jak to panie doktorze, nie widzi pan koszulki z numerem 10? Ja widzę... Gin wybuchnął śmiechem... :-) Ja 17 zapisałam się na 4d, ale może szybciej zrobię na miejscu u siebie 3d (mam nadzieję że może też taniej, bo 200 to trochę sporo).

Odnośnik do komentarza

Olinka
No widzicie dziewczyny - takiego mam gina!

Dowiedziałam się tylko, że "wygląda na to, że wszystko jest dobrze" i maluszek waży prawie pół kilograma (w 21. tygodniu).

Chciałam jechać na USG 3D, ale niestety za słaby miesiąc, by starczyło na prywatną wizytę:(

Jak dla mnie może być i dziewuszka i chłopczyk, byle zdrowe, ale nie powiem, by mnie ciekawość nie zżerała!

ważne ze wszystko dobrze:) szkoda ze za słaby miesiac na usg 3d ale najwazniejsze zeby urodzilo sie zdrowe:)
chyba ze masz mozliwosc pojsc do innego gin na kase chorych i ma usg 3d?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

elciasloneczko
o widziecie dziewczynki pomylilo mi sie i badania mam w piatek, bo przychodani dziala wtorki piatki , wiec jutro jeszcze jeden dzien mi sie upiecze, chyba ze pojde kolo mnie i normalnie zaplace ale raczej szkoda mi pieniedzy :D tam mam wszystko za darmo :)

Elcia ale w piatek wsio bedzie pozamykane bo 3 króli jest!

tak wogole to dobry wieczór :)

Odnośnik do komentarza

Paataa
elciasloneczko
o widziecie dziewczynki pomylilo mi sie i badania mam w piatek, bo przychodani dziala wtorki piatki , wiec jutro jeszcze jeden dzien mi sie upiecze, chyba ze pojde kolo mnie i normalnie zaplace ale raczej szkoda mi pieniedzy :D tam mam wszystko za darmo :)

Elcia ale w piatek wsio bedzie pozamykane bo 3 króli jest!

tak wogole to dobry wieczór :)

a to jest dzien wolny od pracy?
trudno najwyzej lekarz zobaczy wyniki na koniec stycznia ;/
a najlepiej zadzwonie jutro rano do przychodni i sie dowiem a jak nie to pojde kolo siebie i zaplace te 30 zł.a wyniki odbiore w poniedzialek

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59606.png

http://s4.suwaczek.com/20120121300123.png

Odnośnik do komentarza

oglądam właśnie na TLC "najgorszą matke świata", powiem Wam masakra jak niektóre kobiety są przewrażliwione na punkcie bezpieczenstwa swoich dzieci. Wiadomo, że każda ma obawy i chce jak najlepiej dla swojej pociechy no ale bez przesady! ta nadopiekuńczość odbiera ich dzieciom dziecinstwo... mam nadzieje, ża aż tak zwariowana nie będe :o_noo:

Odnośnik do komentarza

Paataa
oglądam właśnie na TLC "najgorszą matke świata", powiem Wam masakra jak niektóre kobiety są przewrażliwione na punkcie bezpieczenstwa swoich dzieci. Wiadomo, że każda ma obawy i chce jak najlepiej dla swojej pociechy no ale bez przesady! ta nadopiekuńczość odbiera ich dzieciom dziecinstwo... mam nadzieje, ża aż tak zwariowana nie będe :o_noo:

tez patrze własnie... daj spokój dla mnie to te matki powinny się leczyć bo kaleczą swoje dzieci i dziwaków z nich robią albo jeszcze gorzej może być ;))

Odnośnik do komentarza

FENSTARSS
Paataa
oglądam właśnie na TLC "najgorszą matke świata", powiem Wam masakra jak niektóre kobiety są przewrażliwione na punkcie bezpieczenstwa swoich dzieci. Wiadomo, że każda ma obawy i chce jak najlepiej dla swojej pociechy no ale bez przesady! ta nadopiekuńczość odbiera ich dzieciom dziecinstwo... mam nadzieje, ża aż tak zwariowana nie będe :o_noo:

tez patrze własnie... daj spokój dla mnie to te matki powinny się leczyć bo kaleczą swoje dzieci i dziwaków z nich robią albo jeszcze gorzej może być ;))

KAPOTA! ale mnie chyba najgorszy był pierwszy odcinek z tej serii. jak babeczka niańczyła 10-ciolatka! nie mógł używać noża przy jedzeniu bo mógłby sie sakleczyć, nie mógł jeździć na rowerze bo mógłby sie przewrócić! non stop prowadzała go za ręke, karmiła i kąpała! no maaaasaaakraaaa! a jakie poczucie winy w chłopcu wzbudzała i uczucie bezradności eh brak słów...:o_noo:

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki dziś zabiegana znów byłam i jutro to samo ... łóżeczko, które sobie upatrzyłam z DREWEXU to sie okazało, że firma bankrutuje, jestem w szoku poprostu taka firma... super mieli rzeczy, pościelki itp... ale udało mi sie na allegro kupić nowe tak że spoko i jeszcze materacyk jest do niego w tej samej cenie więc ok... następnie sie okazało że z komodą też będzie problem , wybrałam z voxu i też nie ma narazie na magazynie...wrrr ;/ na neciku jest ale drożej... poczekam pare dni i zobacze... obejzałam ubranka pierwszy raz... mogłam bez problemu wszystko kupić co potrzebne ale słuchajcie jakoś tak coś mi kazało się wstrzymać do kolejnego usg ;)) jakiegoś świra nagle dostałam i nic nie kupiłam :hahaha: a jak jechałam do domu to słuchajcie ciemno się zrobiło zaczęło się błyskać grzmieć i ulewa nagle i grad...akurat koło galrii jechałam to schowałam sie autkiem na parking bo szkoda go ;)) no anomalia, pierwszy raz w życiu widziałam u nas burze w styczniu... :o_noo: jestem mega zmęczona nie mam ostatnio siły na nic.... mój Paweł idzie do pracy od poniedziałku... koniec laby, nie ustaliliśmy narazie jeszcze terminu na 2 oparecję bo NFZ nie raczył jeszcze przekazać czy będzie refundował czy nie,,, brak słów... a bez niej to 9000 zł więc nie ma opcji , lepiej niech przepracuje z miesiąc znów by po nastepnej móc pół roczku poleżeć ze mną :36_7_8: idę spać bo padam dziś :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

to tak samo jak oglądam te porody w stanach.. i te Panie co dostają wszystkie możliwe znieczulenia... ( też bym pewnie brała gdyby się dało ale bym szczęśliwa i wdzięczna była) i tak się zachowyją czasem, że aż mnie krew zalewa choć nie wiem jeszcze jak to jest... :36_1_21: ale ja mam taki charakter, że poprostu mnie to rozwala jak patrzę... jeszcze dobrze je nie boli a drą ryjki leżą w tych ładnych pokoikach mają wszystko tylko dla siebie... u nas w pl by umarły na sam widok ze strachu ;))) :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...