Skocz do zawartości
Forum

Tipsy akrylowe...


Rekomendowane odpowiedzi

Tipsy odpadly ... nie wiem może wina kleju ... mógł być stary :(

właśnie otrzymalam przesyłkę z nowymi tipsami przeźroczystymi i klej jest :)

a po kolei ... najpierw zmatowilam paznokcie, potem cleaner posmarowalam, potem przykleilam tipsy, obcielam, spilowalam roznice poziomow, nalozylam primer i wtedy akryl

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jesli tips Ci odpadl to moze to byc wina kleju,moze tez zle przykleilas tips jesli podczas przyklejania zle docisniesz do plytki to powstaja pecherzyki powietrza i tez moze sie zdarzyc ,ze odpadna pazurki.Jeszcze wazna rzecza jest by dobrany tips nie byl za maly bo wtedy moze popekac po bokach.Nie zrarzaj sie pierwszymi niepowodzeniami napewno nastepnym razem bedzie lepiej.pozdrawiam agan5

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Witam.
Dołamczam swoje nowe paznokcie i czekam na ocene. Sama uważam,
że są do kitu.
1. Jest to zdobienie na płytce bez przedłużania. Czerwone przy skórkach bo
dziewczyna lubie przy nich dłubać
http://images23.fotosik.pl/154/acbceda80189f6a2m.jpg
2. Zdobienie żelem i kwiatki akrylowe. Boję się czy nie odpadną, bo dziewczyna obgryza paznokcie i maiałam problem z dobraniem tipsa

edytowane przez moderatora- proszę nie umieszczać tak dużych zdjęć

Odnośnik do komentarza

Julka z tego co wiem to się robi przedłużkę taką cienką niteczkę akrylu na koncówkę paznokcia i pod to się szablon podkłada ... chyba nie namieszałam :Niewiniątko:

wczoraj nie dałam rady zrobić sobie frenchu ... zasnęłam z Oskarem usypiając go :Nieśmiały:

dzis spróbuję na formie ... :Spoko: mam nadzieje ze wyjdzie ... tak wogole to musiałabym popróbować na innych rękach jeszcze :)

bo ile razy można sobie ściagać tipsy :Śmiech:
wczoraj walczyłam z płynem do usuwania akrylu i tipsów ... :Zakręcony:

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Witaj julka130 pewnie chodzi Ci o to czy akryl polozony na obgryzione paznokcie nie przyklei sie do palca.Nie bo akryl jak stwardnieje to mozesz go odkleic od palca .Jesli chodzi o zel to postepujesz
tak samo ,jesli boisz sie ,ze zel Ci splynie mozesz zrobic baze z akrylu a reszte dopelnic zelem.Ja czasami robie tak frencha ,bialym akrylem robie koncowke a reszte uzupelniam zelem.Biala koncowka jest wtedy bardziej wyrazista i mozna dopracowac linie usmiechu.

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Kaskasto a ty jestes po kursie? Pytam się z ciekawości.
Oczywiście wiem, że ciekawośc to pierwszy stopień do piekła:).
Moje pazurki trzymają się już 30dni. Czas na dopełnienie, tylko ja też zasypiam jak usypiam dzieci.
Te pazurki co robiłam dziewczynie na poobgryzane paznokcie to sie trzymają.
Jestem w szoku, byłam pewna że odpadną. Co prawda matowiłam bardzo dokładnie, ale miałam wątpliwości co do tipsów czy dobrze przykleiłam. Mineło już 7dni.
Agan jak ty zaczynałaś? Jak znaleść klientki. Moje najlepsze koleżanki mają taka prace, że musza mieć krutkie paznokcie. Siostry nie mam.

Odnośnik do komentarza

Julka nie jestem po kursie ;) kompletny samouk :)
wczoraj robiłam mamie pazurki ... ale nie ma rewelacji :(

wogóle ile się nawściekałam ... bo powycinała sobie skórki rano i przy piłowaniu się krew lała .. ehhhhhhhhh :( i wogóle bardzo ciężko było jej nałożyć ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Witam.
Uzupełniłam swoje pazurki. Jest to moje pierwsze uzupełnienie żelami. Na kursie robilismy tylko akrylami. Spiłowałam trochę stare zdobienie. W niektórych miejscach jednak widać złoty brokat.
http://images29.fotosik.pl/159/97d2d3812de8cf32m.jpg
http://images29.fotosik.pl/159/179f39a3aa1aa83bm.jpg
Moje pierwsze samodzielne uzupełnienie żeli S6300277.JPG | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl
Moje pierwsze samodzielne uzupełnienie żeli S6300276.JPG | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...