Skocz do zawartości
Forum

Tipsy akrylowe...


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Nie mam czym się pochwalić. Lampa którą zamówiłam okazała się zepsuta. Nie wiem czy w czasie transportu przez Pocztę czy dziewczyna sprzedawała już zepsutą. Niestety musiałam ją za reklamować. Teraz czekam na zwrot pieniędzy. Więc pewnie to jeszcze trochę potrwa zanim zrobię swoje pierwsze samodzielne żele. Byłam w hurtowni i dałam się naciągnąć sprzedawczyni na żele IBD. Wydałam 470zł, i mąż o mało zawału nie dostał. Następnym razem kupie chyba jednak trochę tańsze żele. Zastanawiam się od kiedy brać pieniądze od dziewczyna za pazurki? Nie mam siostry na której mogłabym trenować, a ćwiczenie na palcu wydaje mi się mało praktyczne. Z drugiej strony jeśli nie będę brała pieniędzy za paznokcie, to nie będę miała pieniędzy na następny produkt. Jedynie mogę się wam pochwalić a raczej pokazać bo chwalić się nie ma czym, moimi wzorami -pomalowanymi tipsami. Od malowania zaczynałam. Brakuje im dużo do perfekcji, ale uwielbiam malować. Może się odważę i zrobię zdjęcie.
Agan5 a może ty masz swój Blog i nam się pochwalisz, zapewne masz już spory dorobek

Odnośnik do komentarza

julka130
Witaj. Nie mam czym się pochwalić. Lampa którą zamówiłam okazała się zepsuta. Nie wiem czy w czasie transportu przez Pocztę czy dziewczyna sprzedawała już zepsutą. Niestety musiałam ją za reklamować. Teraz czekam na zwrot pieniędzy. Więc pewnie to jeszcze trochę potrwa zanim zrobię swoje pierwsze samodzielne żele. Byłam w hurtowni i dałam się naciągnąć sprzedawczyni na żele IBD. Wydałam 470zł, i mąż o mało zawału nie dostał. Następnym razem kupie chyba jednak trochę tańsze żele. Zastanawiam się od kiedy brać pieniądze od dziewczyna za pazurki? Nie mam siostry na której mogłabym trenować, a ćwiczenie na palcu wydaje mi się mało praktyczne. Z drugiej strony jeśli nie będę brała pieniędzy za paznokcie, to nie będę miała pieniędzy na następny produkt. Jedynie mogę się wam pochwalić a raczej pokazać bo chwalić się nie ma czym, moimi wzorami -pomalowanymi tipsami. Od malowania zaczynałam. Brakuje im dużo do perfekcji, ale uwielbiam malować. Może się odważę i zrobię zdjęcie.
Agan5 a może ty masz swój Blog i nam się pochwalisz, zapewne masz już spory dorobek

To szkoda ,ze lampa nie nadaje sie do robienia pazurkow pewnie nie mozesz doczekac sie zrobienia swoich pierwszych pazurkow

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

julka130
Witam.
Doczekałam się lampy i oczywiście zrobiłam pazurki. Zrobiłam sobie
i według mnie łatwiej jest robić komuś niż sobie. Pazurki robiłam pod kątem balu karnawałowego (dlatego takie brokatowe). Na kalendarzu zdobienia z kwiatków akrylowych.
Pozdrawiam Gośka.

http://www.biancher.pl/images/paznokcie/zele21.jpg
http://www.biancher.pl/images/paznokcie/zele61.jpg
http://www.biancher.pl/images/paznokcie/zele71.jpg

Witaj julka130 to supr ,ze masz juz lampe w koncu mozesz zabrac sie do robienia pazurkow,Twoje pazurki jak na pierwszy raz sa naprawde niezle .Zycze Ci ciekawych wzorkow na pazurkach,powodzenia.

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Monmila
Moje 2 raz robione na sobie akryle
http://img172.imageshack.us/img172/7005/paz1aw0.jpg
http://img159.imageshack.us/img159/240/paz2uh4.jpg

Bardzo ciekawe pomysly Monmila ,najczesciej to co mamy na pazurkach podoba sie naszym klientkom i tez chca takie same.Zycze Ci ciekawch pomyslow i odwaznych klientek
ktore zdecyduja sie na takie kolorowe pazurki.Niestety nadal kroluje french ,a klientki tlumacza sie ,ze jest najbardziej uniwersalny i do wszystkiego pasuje.Pozdrawiam

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Witam.
Monmila, ładnie Ci wychodzą pazurki. Robisz tylko sobie? Mam nadzieję że zacznę mieć już niedługo swoje klijentki. I oczywiście, że będą chciały nietylko french. Może i french jest uniwersalny ale ja uwielbiam różne wtopienia szczegulnie suszone kwiatki, koronki i cyrkonie.
Agan jak ty wtapiasz koronkę. Proszę zdradz tajemnice jak to robisz :).
Postaram się wieczorem wkleić zdjęcia tipsów malowanych lakierami.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Julka to są moje 2 akryle na mnie w weekend robiłam też szwagierce i jak dla mnie na sobie jest mi łatwiej może dlatego ze ona miała bardzo małą płytkę paznokcia i brzydkie skórki:Zakręcony: na razie robie tylko sobie bo taki miałam plan ale jeśli ktoś kiedyś jeszcze zechce raczej w rodzinie to czemu nie.
Mi też sie podobają bardziej wtopione ozdoby niż frech no i mam tylko akryl przezroczysty musiałabym dokupić biały

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

julka130
Witam.
Monmila, ładnie Ci wychodzą pazurki. Robisz tylko sobie? Mam nadzieję że zacznę mieć już niedługo swoje klijentki. I oczywiście, że będą chciały nietylko french. Może i french jest uniwersalny ale ja uwielbiam różne wtopienia szczegulnie suszone kwiatki, koronki i cyrkonie.
Agan jak ty wtapiasz koronkę. Proszę zdradz tajemnice jak to robisz :).
Postaram się wieczorem wkleić zdjęcia tipsów malowanych lakierami.
Pozdrawiam.

Witaj julak130 koronke w zelu wtapiasz w jak najnizsza warstwe zelu.Po nalozeniu zelu nakladasz koronke a potem to utwardzasz i nakladasz nastepne wastwy.Jesli chodzi o akryl to robisz sobie jak naciensza baze z akrylu przezroczystego i jeszcze w mokry akryl wtapiasz koronke delikatnie dociskajac i dalej formujesz z akrylu reszte paznokcia.pozdrawiam:Oczko:

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...