Skocz do zawartości
Forum

proszę o opinię


Rekomendowane odpowiedzi

moje dziecko miało możliwość wypróbowania owych kaszek (należę do grypy Ekspertek Streetcomu)
niestety nie dość że od urodzenia nie toleruje smoczków (kauczukowych ani sylikonowych) więc podanie w butelce nie wchodziło w grę to jeszcze nie jada mleka ani produktów na jego bazie (oprócz piersi dlatego jeszcze karmię)
dlatego miałam nadzieję że może alternatywa wypicia owej kaszki z kartonika mu się spodoba niestety moja nadzieja szubko się rozwiała, już przy pierwszym łyku go otrzepało ale ponieważ podałam mu ją chwilę po przebudzeniu na pewno spróbuję ponownie za kilka dni może trafię na lepszy nastrój ;D

prosimy o 10 (dla koleżanki)
można głosować co godzinę (do 14.11)
Wosana
dla synka
pierwszy z

Odnośnik do komentarza

lisi
moje dziecko miało możliwość wypróbowania owych kaszek (należę do grypy Ekspertek Streetcomu)
niestety nie dość że od urodzenia nie toleruje smoczków (kauczukowych ani sylikonowych) więc podanie w butelce nie wchodziło w grę to jeszcze nie jada mleka ani produktów na jego bazie (oprócz piersi dlatego jeszcze karmię)
dlatego miałam nadzieję że może alternatywa wypicia owej kaszki z kartonika mu się spodoba niestety moja nadzieja szubko się rozwiała, już przy pierwszym łyku go otrzepało ale ponieważ podałam mu ją chwilę po przebudzeniu na pewno spróbuję ponownie za kilka dni może trafię na lepszy nastrój ;D

a próbowałaś podać zmieszane z mlekiem z piersi?
Może w ten sposób łatwiej zaakceptowałby smak tej kaszki

:36_3_14: :11_6_204: :in_love2:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdru1dc3wle36f.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywuay3lu2rdf8c.png

Odnośnik do komentarza

AgO

a próbowałaś podać zmieszane z mlekiem z piersi?
Może w ten sposób łatwiej zaakceptowałby smak tej kaszki

mój syn do jedzenia jest tak wybredny że nawet mojego mleka (odciągniętego) nie chce wypić... pod żadną postacią.... próbowałam z kakaem, z sokiem owocowym,w kubeczku, łyżeczką niestety nic nie działało.... mleko przemycam jedynie w zupie.... no i raz na jakiś czas zje odrobinę budyniu.... dobrze że chociaż Danio zjada...

a wracając do kaszek w jakich cenach ą u was?

prosimy o 10 (dla koleżanki)
można głosować co godzinę (do 14.11)
Wosana
dla synka
pierwszy z

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...