Skocz do zawartości
Forum

pekniecie


orletka

Rekomendowane odpowiedzi

wiem,ze w Polsce zwykle kobiety sa nacinane w trakcie porodu. ale chyba nie wszedzie?
czy ktorej z was zdarzylo sie peknac?
tutaj gdzie jestem nie nacinaja rutynowo. peklam dosc mocno (pekniecie III-go stopnia).
i chcialam zapytac jak Wam sie to goi, czy mialyscie jakies komplikacje?
i zastanawiam sie jak wyglada to potem, przy kolejnym porodzie...

1 MAJA 2008 o godz 19:24 SPOTKALISMY SIE PO RAZ PIERWSZY

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20080501/e/Efremek+was+born/dt/6/k/e3d0/event.png

Odnośnik do komentarza

U mnie w szpitalu to nie rutyna,nie ma tak ze tna kazda ale wola kontrolowanie naciac niz by kobieta niekontrolowanie pekla choc nie w kazdym szpitalu. Jesli widac ze sie fajnie poddaje i naciaga tam wszystko to ok ale jak jest prawdopodobienstwo pekniecia to tna bo lepsze to niz plastyka odbytu itp.
Moja kolezanka teraz brzydko pekla , do tego peklo jej jelito chyba no i prawdopodobnie czeka ja plastyka.Mnie nacieto w 2 miejscach.
Nie wiem z doswiadczenai jak to jest po peknieciu tylko ze slyszenia ale dziwie sie dziewczyna ktore nie pozwalaja sie naciac bo potem jak pekna to wielkie "ale".

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

dzieki dziewczyny za kilka slow.
ja peklam,ale nie narzekam - znaczy bardzo to przezylam - jednak wydaje mi sie, ze to sie swietnie goi. nie odczuwalam nigdy zadnego pieczenia na przyklad przy oddawaniu moczu.
no i czasem mysle sobie,ze to moze i lepiej,ze peklam...bo slyszalam,ze naciecie wlasnie dluzej sie goi.

1 MAJA 2008 o godz 19:24 SPOTKALISMY SIE PO RAZ PIERWSZY

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20080501/e/Efremek+was+born/dt/6/k/e3d0/event.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...