Skocz do zawartości
Forum

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt


Gość jadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po Świętach :*

Przez to przedświąteczne zamieszanie nawet nie miałam jak złożyć Wam życzeń, ale mam nadzieję, że wiecie, że życzyłam Wam najpiękniejszych i najradośniejszych Świąt, niosących nadzieję i wiarę :36_3_15:

Margeritka, brawa dla Oli :Brawo: powtórzyło się to jeszcze?
Uleńka coraz częściej pokazuje na nocnik, kręci się przy nim lub podchodzi, kładzie na nim rękę i macha główką na "tak" gdy chce skorzystać :36_6_5: A dziś pierwszy raz widziałam jak po zrobieniu siku w pieluchę (patrząc mi w oczy, żeby nie było ;P) pokazała paluszkiem na pieluchę, że poleciało.
Najgorsze jest tylko to, że mimo że pokazuje że chce to i tak ucieka przede mną i czasami walczy gdy ją sadzam mimo że chce siusiu... :ehhhhhh:

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Hania nie chce ubierać pieluchy i lata w majtach,ubikacje ma zawsze uchylona i jak chce siku to leci po nocnik :):) ale żeby nie było tak fajnie leci w ostatniej chwili i zanim weźmie nocnik to zejszczy się w majtki,ale już czuje kiedy chce i to jest fajne :):)

Odnośnik do komentarza

Fajnie ze tak sobie fajnie dzieciaczki wysadzamy :D

ja od kiedy wrociłam do pracy to mało czasu mam ;/ i tak mi sie wydaje, ze z dzieckiem za malo czasu spedzam. Balam sie jak bedzie sobie radzil bez mamy z wysadzaniem ale dzielny z nigo chlopiec i tacie bez problemu daje sie wysadzac. Szczegolnie jak ma byc kupa :D ale dzis po drzemce podobno nie wysikal sie do noczniczka tylko na tatusia :)

Zmiany sa u nas tez w nocy.... od kilku dni Mikulina nie budzi sie w nocy na jedzenie :) ale tez nie sygnalizuje, ze chce siku ;( wobec czego czesto jak sprawdzam po polnocy pieluche to jest mokra :( i spi sobie w najlepsze....

http://www.suwaczek.pl/cache/9350c56d70.png

Odnośnik do komentarza

Asiek- taki jego wybór, że chce w nocy spać bez przerwy i mokra pieluch mu w tym nie przeszkadza. Trzeba to uszanować :Oczko:

Moja od kilku dni woła zaraz po fakcie:Szok: Chodzi w pieluszce, bo nie nadążalam z praniem ciuszków i nie chciało mi się ciągle jej przebierać. I niestety may obecnie dużo mokrych pieluch... Ale jakoś się tym nie załamuje, ładna pogoda, więc szybko schną na sznurze ::):

Odnośnik do komentarza

U mojej "dorosła" toaleta na razie odpada. Kilka dni temu próbowałam i darła się i wyrywała jak dzikus jakiś. Ale dziś po dziennej drzemce sucho było, a moja oczywiście nie chciała się dać posadzić. W końcu udało mi się ją przekonać i był mega sik. Czyli chciało jej się, ale świat taki ciekawy, że nie "miała czasu" na takie przyziemne sprawy :D

Odnośnik do komentarza

U nas też kibelek odpada. Dziś gdy akurat byłyśmy obie w łazience zapytałam Ulę czy chce siusiu i pomachała głową na tak, więc pomyślałam że to okazja aby spróbować na kibelku. Najpierw interesowała ją oczywiście deska a potem zaczęła się prężyć zdenerwowana, a gdy posadziłam ją na nocnik to praktycznie zaraz poleciało siusiu...
U nas nocnik stoi w pokoju, gdzie Ula najwięcej przebywa, może to i niehigieniczne czy jak, ale nam tak najwygodniej, gdy nocnik jest w odwodzie. Przyjdzie czas, że stopniowo będziemy się z nim przenosić do łazienki ale nie mam jeszcze planu kiedy to nastąpi. Wyjdzie w praniu.
Wczoraj generalnie miałyśmy prawie suchy dzień. Udawało nam się dogadywać w kwestii siusiania :D No i dochodzi też to, że Ula rzadziej już siusia, a po chorobie wróciła jej kontrola.

Asiek, już kiedyś pisałam, że ja Uli nie zmieniam pieluchy w nocy, mimo że sika. Jej to nie przeszkadza, nie budzi się więc i ja sobie śpię i nie sprawdzam czy już ma mokro. Pupa po nocy nie ma żadnych dolegliwości. Może i Mikołajowi nic nie będzie.

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...