Skocz do zawartości
Forum

Konkurs - Kim jest dla mnie moja mama?


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Często rozmawiamy z przyjaciółmi, ze znajomymi o tym, jakimi jesteśmy rodzicami.

Czy jestem dobrą matką dla swojego dziecka? Czy mam z nim dobry kontakt?

A jak to jest w przypadku naszych mam? Jakie one są?

Czy są dla nas autorytetem? Co im zawdzięczamy?

Czy są przy nas w każdej chwili naszego życia i służą wsparciem?

Kim jest dla mnie moja mama?

Zapraszamy do zwierzeń.

Trzy Internautki, które napiszą najciekawsze opowieści otrzymają:

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/medium/Bez_nazwy_61.jpg

Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa od 17 maja do 22 maja 2011 r.
2. W konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletni użytkownicy forum Parenting.pl
3. Aby móc wygrać jedną z nagród, należy wysłać odpowiedź na pytanie (maksymalnie ok. 1800 znaków - strona A4): Kim jest dla mnie moja mama?, na adres konkursy@parenting.pl
4. Warunkiem wysłania odpowiedzi konkursowej jest posiadanie konta w serwisie parenting.pl.
5. Każdy uczestnik konkursu może wysłać jedną odpowiedź i ma prawo do wygrania jednej nagrody.
6. Nagrodzone w konkursie zostaną 3 osoby, które przyślą najciekawsze odpowiedzi (wraz z odpowiedzią prosimy przesłać nick z forum) . W ostatecznej klasyfikacji biorą udział tylko zgłoszenia konkursowe, które spełniają wymogi punktów 2, 3, 4, i 5 niniejszego regulaminu.
8. W ciągu 7 dni po zakończeniu Konkursu organizator opublikuje wyniki Konkursu na stronie forum parenting.pl.
9.Trzech laureatów/laureatek otrzyma koszulę nocną ufundowaną przez Italian Fashion.
10. Każdy laureat konkursu jest zobowiązany do podania Organizatorom swojego adresu pocztowego w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu, na adres konkursy@parenting.pl. Nie dopełnienie wymogu podania adresu pocztowego sprawia, że nagroda przepada na rzecz kolejnych konkursów. Nagrody zostaną wysłane na adres podany przez laureata konkursu w terminie 10 dni roboczych od ogłoszenia wyników konkursu.
11. Kwestie nie zawarte w regulaminie konkursu określa regulamin serwisu parenting.pl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...