Skocz do zawartości
Forum

Dzieci z astmą i cukrzycą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochane:) nas wypisali wczoraj do domku,pobrali wycinki z calego ukladu pokarmowego i pelno badan z krwi ale na wyniki teraz dwa tygodnie musimy czekac a na jakis genetyczny to nawet ok 2-3 miesiace.dolozyli kolejne leki i czekamy...

IWICZKA oj tez biedna jestes zamiast sie cieszyc rosnacym brzuszkiem to kregoslup boli i ten dentysta oj wspolczuje ale trzymam kciuki:)

IWA a jak dzieciaczki? z Szymciem juz lepiej?

ASSIA dziekuje:)

Odnośnik do komentarza

Aneczka z Szymkiem bez zmian jedyne co mu się zmienia to buzia coraz więcej pyskuje i robi się coraz śmielszy w doborze słów.Hani otworek prawdopodobnie się zamknął tak stwierdził kardiolog ołuchując ale na 100% będziemy wiedzieć po usg serduszka i jest przeziębiona :(
Mati też pokasłuje ale ogulnie to ok :)

Odnośnik do komentarza

IWA23
Aneczka z Szymkiem bez zmian jedyne co mu się zmienia to buzia coraz więcej pyskuje i robi się coraz śmielszy w doborze słów.Hani otworek prawdopodobnie się zamknął tak stwierdził kardiolog ołuchując ale na 100% będziemy wiedzieć po usg serduszka i jest przeziębiona :(
Mati też pokasłuje ale ogulnie to ok :)

Oj jeny u was tez ise te choroby ciagna:( moza jak ta zima sie skaczy to przeziebienia tez:(
Z Szymkiem to wspolczuje i kompletnie nierozumiem jego agresji,wiez naprawde ciekawa jestem co siedzi mu w glowie i czemu juz w tym wieku tak robi:(

Odnośnik do komentarza

IWA23
Aneczka on nie lubi słowa nie,a słownictwo uczy się w szkole od kolegów i ja już sobie rady nie daję u niego nic nie słychać tylko mam prawo,on ma na wszystko prawo ale zero obowiązków on tak uważa.

No własnie kochana dzieci w tych czasach uwazaja ze maja tylko i wylacznie PRAWA a zero obowiazkow:( wiez przeciez nikt nie mowi o obozach pracy i wojskowych zasadach ale uwazam ze dzieci musza znac swoje obowiazki i swoje miejsce w domu ale wlasnie dzieci ucza sie słownictwa w szkole miedzy rowiesnikami i tylko sie przescigaja w pieknych slowach:(
Córka mojego brata jest w drugiej klasie podstawowki a ostatnio wrocila do domu i zaczela sie klocic ze swoja mama o nowe buty,kurtke i kolczyki bo przeciez nie moze chodzic w tym samym(buty i kurtka zimowa) przez cala zime a przy tym mowila takim slownictwem ze az nie moglam uwiezyc ze dzieci w jej wieku takie slowa znaja!

Odnośnik do komentarza

lwiczka123
wielkie gratulacje aneczka ja juz 3 raz zdawałam i oblala

kochana dziekuje:) nie przejmuj sie,wkacu Ci sie uda:) ja wlasnie dlatego nic nie mowilam bo nie chcialam zapeszczac i sie pozniej tlumaczyc jakbym nie zdala(wiez jak to jest),powiem Ci ze nawet u nas malo kto zdaje za pierwszym razem.spodkalam ludzi co juz 5-6 a nawet 7 raz oblali.wiec stracha mialam nie malego.zdawalam 3a przedemna oblali ale jak juz wsiadlam i ruszylam na placyku to odrazu przestalam sie bac i robilam swoje.lubie jezdzic i nawet moj instryktor(super czlowiek) mowil ze czuje sie pewnie za kierownica i to widac:)

A jak dzidzia i jak sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Aneczka wizualnie lepiej ale hanka ma taki głupi organizm że chora a ma mało objawów,tak jak teraz poszłam bo kaszel i katar i chciałam aby mi inhalacje dobrała bo kaszel mieszany i nie wiedziałam którym lekiem ją inhalować a tu bach oskrzela obustronne i nawet lekkie zmiany osuchowe na płucach a wizualnie nie wyglądała na taką chorą nawet stanu podgorączkowego nie miała,ale to już nie pierwszy raz,jak miała zapalenie ucha środkowego to jedyna oznaka to jeść nie chciała nawet piersi,a tak to żadnego płaczu,szarpania za ucho nic.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Aneczka wizualnie lepiej ale hanka ma taki głupi organizm że chora a ma mało objawów,tak jak teraz poszłam bo kaszel i katar i chciałam aby mi inhalacje dobrała bo kaszel mieszany i nie wiedziałam którym lekiem ją inhalować a tu bach oskrzela obustronne i nawet lekkie zmiany osuchowe na płucach a wizualnie nie wyglądała na taką chorą nawet stanu podgorączkowego nie miała,ale to już nie pierwszy raz,jak miała zapalenie ucha środkowego to jedyna oznaka to jeść nie chciała nawet piersi,a tak to żadnego płaczu,szarpania za ucho nic.

Widzisz to macie troche utrudniona sprawe my tez tak nieraz mamy:( musisz reagowac nawet na najmniejszy sygnal jaki Hania bedzie dawala zeby nie przegapic czegos powaznego wlasnie tak jak teraz.

Przyjezdzaja z przychodni do was czy sami musicie chodzic?

Odnośnik do komentarza

Nie chciałam aby środowiskowa przychodziła,bo Hania nie miała gorączki a przychodnie mam koło domu 5 min drogi tak więc spacerkiem 2x dziennie ale w razie jak by coś było nie tak np wystąpiła goraczka to mogę podejść po skierowanie do środowiskowej.
Ale dziś jest po kontroli i jest poprawa,zastrzyki jeszcze do poniedziałku rano potem jeszcze jedna kontrola aby miała pewnośc że jej pomogło.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Nie chciałam aby środowiskowa przychodziła,bo Hania nie miała gorączki a przychodnie mam koło domu 5 min drogi tak więc spacerkiem 2x dziennie ale w razie jak by coś było nie tak np wystąpiła goraczka to mogę podejść po skierowanie do środowiskowej.
Ale dziś jest po kontroli i jest poprawa,zastrzyki jeszcze do poniedziałku rano potem jeszcze jedna kontrola aby miała pewnośc że jej pomogło.

w sumie wielkich mrozuw nie ma i zawsze troche powietrza dziewczyna złapie:) to fajnie ze jest lepiej:)Ale jak sobie przypomne wszystkie zastrzyki u moich dzieci to az mi sie zal robi Hani,ale prawde mowiac to zawsze lepsze niz lezenie w szpitalu na dozylnym leczeniu:)

Odnośnik do komentarza

lwiczka123
a się dobrze czuje . czuje ruchy !!!! moja wiki zdrowa na szczęście !!! mąż na urlopie wiec jest milo i tez dlatego się nie odzywam
w poniedziałek do ginekologa

Super sprawa:):):):) ale fajnie masz:):):):) teraz dzidzia ma jeszcze duzo miejsca i fikolki moze robic haha
Kochana to sielanka w domku:) oby jak najdluzej:) z calego serca Ci tego zycze:)
Jak znajdziesz chwilke to napisz do nas po wizycie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...