Skocz do zawartości
Forum

Dzieci z astmą i cukrzycą


Rekomendowane odpowiedzi

IWA23
Hej,
Moje plecy były miarę dobrze aż do dzisiejszej nocy od 24 do ok 3 nosiłam moją na rękach ani na chwilę nie mogłam usiąść bo był płacz normalnie czułam jak krzyż wbija mi się w miednice a powodem płaczu u młodej są 4 górne zęby i zawalone migdały,prawie nic nie spałam idę się zdrzemnąć bo młoda właśnie zasnęła jak znajdę chwilę to zajrzę.
Miłego dzionka

Oj kochana a jak dzisiaj z plecami? i oczywiscie jak Hania zabki wyszly?
a moze jednak do lekarza bys poszla?

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki co taka cisza u nas?
Ja nie moglam przez kilka dni pisac ale caly czas o was myslalam:36_1_1:
U nas jak zwykle powodem byla i jest choroba:(
Szymek dostal nadkazenia krwi przez bakterie ktora manifestuje sie ropnymi,puchnacymi wybroczynami na ciele:( dostaje 2 antybiotyki doustnie i dwa sterydowe leki na skore:( jestesmy w domku tylko dlatego ze mlody nie goraczkuje,wiecie ma takie 37 z chakiem ale u niego to normalna temperatura. boje sie zeby Wiki nie zalapala tej bakteri ale ciekawe czy sie uda.
kochane a jak wasze maluszki i oczywiscie Wy? i taka cisza az smutno...
Z calego serca zycze milego dnia i przesylam :11_2_114:

Odnośnik do komentarza

Ja zaglądałam ale nikt nie pisał i ja też,ostatnio nie mam siły pisać nawet na pocieszenie coś,Aneczka myślałam o was cały czas i wczoraj miałam pisać do ciebie sms ale zawsze tel był nie pod ręką.

Hania ma się lepiej,ząb wyszedł jeden z czterech a ja też jakoś ciągnę,do lekarza nie mam jak i kiedy,nie mam z kim dzieci zostawić.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Ja zaglądałam ale nikt nie pisał i ja też,ostatnio nie mam siły pisać nawet na pocieszenie coś,Aneczka myślałam o was cały czas i wczoraj miałam pisać do ciebie sms ale zawsze tel był nie pod ręką.

Hania ma się lepiej,ząb wyszedł jeden z czterech a ja też jakoś ciągnę,do lekarza nie mam jak i kiedy,nie mam z kim dzieci zostawić.
kochana jak bym byla blizej Was to z checia bym sie zaopiekowala Twoimi pociechami abys mogla zadbac o siebie:) naprawde:):) nie lubie jak ktos cierpi:(
Oj to zostaly jeszcze 3 do wyjscia brrr ale sie malutka nacierpi i przy okazji Ty:(

Ja tez myslalam aby sms Ci napisac ale jakos nie chcialam przeszkadzac;)

Odnośnik do komentarza

Ty i przeszkadzać no co ty,sms od ciebie zawsze mile widziany.Ja zadbam o siebie dopiero jak dzieci pójdą do szkoły bo mama mi Hanie przypilnuje gdyż od września już bratu dzieci pilnować nie będzie,jeśli chodzi o kręgosłup to ogólnie nie boli ale jak muszę z Hanią dłuższy czas stać lub chodzić to go odczuwam ale nie jest to aż tak mocno jak było to pare dni temu.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Ty i przeszkadzać no co ty,sms od ciebie zawsze mile widziany.Ja zadbam o siebie dopiero jak dzieci pójdą do szkoły bo mama mi Hanie przypilnuje gdyż od września już bratu dzieci pilnować nie będzie,jeśli chodzi o kręgosłup to ogólnie nie boli ale jak muszę z Hanią dłuższy czas stać lub chodzić to go odczuwam ale nie jest to aż tak mocno jak było to pare dni temu.

Kochana jak zawsze mila:):):) dobra wiec uwazaj bo bede jeszcze a czesto pisac haha
nawet mi nie przyominaj jeszcze nie caly tydzien i znowu wrzesien....oj dzieciaczki znowu do szkoly....moj Szymek idzie do przedszkola....ciekawe jak to bedzie....
Alez kochana z drugiej strony to nawet dobrze bo bedziesz mogl o siebie zadbac....wkacu...:)

A u dziewczyn dalej cisza;) dobrze ze MY JESTESMY:)

Hani reszta zabkow wyszla?czy dalej sie meczy?
ucaluj ja mocno od e-cioci:):):):)

Odnośnik do komentarza

U mnie nudy,mąż poszedł do mojej siostry pomagać przy remoncie,ja z dziećmi, młoda marudna dziś już druga jedynka się przebiła górna jeszcze dwójki na dole i u góry mam nadzieję że wyjdą w mirę szybko bo zeświruję w dodatku mój starszak dziś jest dokuczliwy i nie słucha i skończyło się na tym że w połowie drogi do parku na plac wróciliśmy do domu.
No to dziś trochę po marudziłam:36_19_1:

Odnośnik do komentarza

U nas zmalały znieśli opłatę stałą tzw placowe i będzie od godz. czyli od 8-13 darmo płacimy tylko za jedzenie a potem każda kolejna godz 2 zł więc mnie to taniej wyniesie bo placowe wynosiło 115 a za te 2 dodatkowe godz przez miesiąc 88 tak więc jak wtedy płaciłam 300 to teraz za wszystko ok 250,ale pokręciłam ale chyba zrozumiałe jest :)

Dzisiaj Hania przebiła samą siebie w dzień spała ale u mnie na rękach bo co ją odłożyłam to placz i tak siedziałam z nią 2 godz aby się wyspała a potem cały czas płakała sama nie wiedziała co z sobą zrobić.Kaszle cały czas i katar jej leci.

Jeśli chodzi o rok szkolny to się cieszę bo będzie odpoczynek ale się i boję o mojego Szymka bo jak on się nie weźmie za naukę to będzie powtarzał klasę.

Odnośnik do komentarza

IWA23
U mnie nudy,mąż poszedł do mojej siostry pomagać przy remoncie,ja z dziećmi, młoda marudna dziś już druga jedynka się przebiła górna jeszcze dwójki na dole i u góry mam nadzieję że wyjdą w mirę szybko bo zeświruję w dodatku mój starszak dziś jest dokuczliwy i nie słucha i skończyło się na tym że w połowie drogi do parku na plac wróciliśmy do domu.
No to dziś trochę po marudziłam:36_19_1:

Oj nie Swiruj bo nam sie jeszcze udzieli haha
Kochana Ty ta zadko narzekarz ze jak dla mnie to mozesz robic to czesciej bo nie czuje sie wtedy sama:):):):)

Odnośnik do komentarza

dobrze napisałaś IWA23 znów moja teściowa od 4 lat prosiłam teściową by zajęła się wiki abym mogła pracować ale ona nie chce a dziś jedzie do obcej baby opiekować się przez 4 dni jej roczna wnuczka . jak się miała opiekować moja to powiedział ze to za duża odpowiedzialność a tym bardziej ze jest epi tylko mnie ona zadziwia bo była opiekunka dzieci z upośledzonych i niepełnosprawnych wiec jet obyta z dziećmi chorymi.

Ja tez jestem zmęczona nie śpię za dobrze !! NIE LUBIE TU MIESZKAĆ , BYĆ .
MIESZKAM TU 5 LAT A NADAL SIĘ CZUJE JAK BYM PRZYSZŁA DO KOGOŚ DO DOMU OBCEGO!!!

WIECIE CO DZIEWCZYNY JA JESTEM OSOBA PALĄCĄ I OD 1 WRZEŚNIA CHCE RZUCI PALENIE TRZYMAJCIE KCIUKI.
BUZIULKI KOCHANE

http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5eug037364.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60872.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgtv7306d8v4uc.png

Odnośnik do komentarza

A ja 1 października będę miała 7 lat jak nie palę.
A wiesz jak moja siostra rzuciła palenie przeliczyła ile idzie jej pieniedzy na m-c i na rok za fajki i zobaczyła co by za to mogła sobie kupić postanowiła że przestanie ale zawsze miała paczkę przy sobie aby w razie dużego stresu zaś się nie stresować że nie ma fajek i tak z tą paczką chodziła z pół roku,ta myśl że ma ją przy sobie i w każdej chwili kiedy nie wytrzyma może zapalić spowodowała że po nie w ogóle nie sięgła i jest już bez fajek z 8 lat.

Odnośnik do komentarza

hej

przepraszam ze mało sie odzywam ale maz byl weekend w domu pozniej znajomi nas odwiedzili
U mnie od 1 września córka maszeruje do szkoły troche sie stresuje bo nigdy nawet do przedszkola nie chodziła a teraz szkoła szok
Kacper zdrowy obawiałam sie troche drugiej botuliny bo po niej wystąpił drugi atak ale jest juz 3 tydzien i nic sie nie dzieje

a co do palenia to ja po 3 latach nie palenia wróciłam znów do nałogu i pale od pól roku
wiem głupia jestem ale nie dalam rady juz

http://s4.suwaczek.com/200904061762.png
http://s1.suwaczek.com/200607145365.png
http://s4.suwaczek.com/20040731310114.png

Odnośnik do komentarza

assiia ja dwa razy rzucałam palenie co prawda moje przerwy nie były 3 letnie tylko pół roczne teraz 7 lat i jestem na takim etapie że mogę z tobą do towarzystwa zapalić jednego i koniec dalej mnie nie ciągnie,nie przeszkadza mi dym można przy mnie palić ale nie w domu już tak się odzwyczaiłam od palenia w domu że nie wyobrażam sobie aby ktoś siadł i mi palił w pokoju.Mój mąż musi wychodzić na balkon albo na klatkę.

Odnośnik do komentarza

Witam:) normalnie mnie szlak trafia! od przedwczoraj wchodze na forum legancko odpisuje i co? zawiesza sie system i nic sie nie zapisuje :(
moze teraz sie uda;)
U nas tak sobie:(
Szymek nie moze sobie jakos poradzic z tym zakazeniem krwi pomimo brania 3 antybiotykow:( dalej ma nabrzmiale nogi,boli go brzuch ma stany podgoraczkowe,wysokie cukry i co najgorsze ma napady jakiegos ucisku kolo serca:(jutro mamy kontrol:( w nocy ma dziwne napady( nie jeden konkretny napad ale poprostu ciagle go rzuca)

Wiecie ja tez mam czasami chec sie gdzies schowac i poprostu nie myslec o tym wszystkim:(

Dziewczyny ja tez kiedys palilam;) w pierwszej ciazy odrazu rzucilam.pozniej wrocilam w drugiej rzucilam po stracie wrocilam w trzeciej rzucilam i od kad juz nie karmie Wiki to czasem mi sie zdaza zapalic albo jak jestesmy w szpitalach i inne mamy ida to ide z nimi:)

Odnośnik do komentarza

assiia82
hej

przepraszam ze mało sie odzywam ale maz byl weekend w domu pozniej znajomi nas odwiedzili
U mnie od 1 września córka maszeruje do szkoły troche sie stresuje bo nigdy nawet do przedszkola nie chodziła a teraz szkoła szok
Kacper zdrowy obawiałam sie troche drugiej botuliny bo po niej wystąpił drugi atak ale jest juz 3 tydzien i nic sie nie dzieje

a co do palenia to ja po 3 latach nie palenia wróciłam znów do nałogu i pale od pól roku
wiem głupia jestem ale nie dalam rady juz
Kochana a ten atak byl w tedy w jakim stopniu? lekarz zwiekszyl dawke leku czy nie?
przepraszam ze tak pytam ale jestem ciekawa;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...