Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cytrynkowa ja również składam jak najlepsze życzenia urodzinowe....Madzialska pochwal się tym tortem który robisz...
A u mnie cisza... mały nie za bardzo aktywny dziś... cała rodzina męża mówi że szykuje się na 11, a ja już kompletnie nie wiem nic poza tym że nie dam rady dłużej chodzić....
No Kingula Tobie to na pewno pomogą we czwartek i będziesz tulać maleństwo :-)))
ZAZDRASZCZAM!!!!!!
Cytrynkowa mój też się boi, a mówi mianowicie, że nie będzie synka po główce walił he he he, ale zmobilizowałam go mówiąc, że jak chce go widzieć 11 to trzeba pomagać ja sama wykonuję 3S więc tatuś musi dorzucić 4...

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

he he teraz to wystarczy, że któraś zniknie na chwilę i już będziemy myślały, że to ten moment..... no cóż fakt faktem każda z nas może w każdej chwili- czyli co dziewczyny? w drodze na porodówkę sms do którejś z nas :hahaha:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jestem już dziewczyny... i przepraszam, że was nastraszyłam. U nas wszystko Ok, poprostu dziś cały dzień siedziałam u rodziców i nie miałam dostępu do netu. Strasznie mi się nudzi w domu a u nich zawsze weselej. Jak wróciliśmy to przyjechał teść i też chwile posiedzieliśmy. Dopiero teraz mam czas żeby coś naskrobać...
Zresztą jak się zacznie akcja to napewno do was napiszę (nawet w nocy). Tak więc nie matrwcie się brakiem wieści, bo poprostu czasami czymś się zajmę i czas zleci.
No a w związku z tym że nadal w dwupaku, to też chętnie piszę się na ten 11, może się uda... Tak bardzo już bym chciała. Nagadali mi Ci lekarze i położne że poród będzie lada chwila, więc ja tu jak na szpilkach a z akcji porodowej nici. Nic się nie dzieje... Jakbym wiedziała że szyjka jest ok, to tak bym nie przeżywała i spokojnie czekała na termin. A tak to panikuję..... Namieszali mi w głowie!

http://s1.suwaczek.com/200203032341.pnghttp://s3.suwaczek.com/20090912050123.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...