Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

madzia a skad ta decyzja o odcieciu od cyca?juz nie chcesz karmic czy pokarm zanika?
karola kaszek nie chce ale przed chwila sie skusila i miseczke budyniu wciela ze smakiem i zaraz cycem poprawi.
a tu widze jakies pospolite ruszenie z silka bo i ja od tego tygodnia zaczynam , juz nawet sobie znalazlam towarzyszke niedoli.
karola juz coraz ladniej stoi bez trzymania.jak sie zapomni to juz nawet 10 sekund potrafi sama i balansowanie jej calkiem ladnie idzie i wzloz mebli zasowa z trzymaniem.:36_1_11:

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

gorzata
madzia a skad ta decyzja o odcieciu od cyca?juz nie chcesz karmic czy pokarm zanika?
karola kaszek nie chce ale przed chwila sie skusila i miseczke budyniu wciela ze smakiem i zaraz cycem poprawi.
a tu widze jakies pospolite ruszenie z silka bo i ja od tego tygodnia zaczynam , juz nawet sobie znalazlam towarzyszke niedoli.
karola juz coraz ladniej stoi bez trzymania.jak sie zapomni to juz nawet 10 sekund potrafi sama i balansowanie jej calkiem ladnie idzie i wzloz mebli zasowa z trzymaniem.:36_1_11:

Ta pospolite.Ja tydzień nie byłam Jeno sie obzeralam jak dziki osiol:lup::cry:
Ale jutro postanowione,ze lece na 9 w środę na 21 i piątek na 18 lub 20:step:
Chyba ze noc będzie ciężka z Adasiem poniewaz do 5:30 ma mieć szlaban na cyc.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

madzialska
pierwsza próba pobrania siusków Maćkowych nieudana-przykleiłam woreczek, a on zwalil mega wielką kupę :36_11_23:

z tym pobieraniem moczu to ogolnie nie latwa sprawa ja jak pierwszy raz pobieralam karoli to nikt mnie nie uprzedzil ze ten woreczek moze byc przyklejony nie dluzej jak 20-25 min.a ja zanioslam do analizy taki godzinny i wyszly straszne wyniki , bakterie w moczu:36_11_23: a jak juz wiedzialam to wynik byl dobry
a teraz karola wcina twarozek

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Hej, nie było mnie ale już jestem:D

Pobranie moczu to masakra jakaś! my w końcu keidys z nocnika przelalismy. Ale też słyszałam, ze z tych owreczkó czesto wychodzą jakieś bakterie i izłe wyniki....

Madzialska - nie chwaliłaś się, ze Maciuś się odcyckował :D

My po weekendzie wróciliśmy z glutem po kolana, no ale co nas nie zabije to nas wzmocni.
Szym ledwo oddycha, ale jakoś nie przeszkadza mu to za bardzo.
I uwielbia łososia!!!

Wit D nie podawałam latem, ale teraz na jesein chyba zaczne podawac tran.

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f4z17gfqsy7uk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kwaqh9e1k.png

Odnośnik do komentarza

Migotka trzymam kciuki za usypianie. Z kim zostawiasz Adasia po powrocie do pracy?

My podajemy wit. D cały czas, 3 kropelki dzinnie takie mamy zalecenie od pediatry.
Misiek nosi rozmiar 74/80. Na zimę chce mu kupić kombinezon bo kutkę już ma bo dostał. Na szczęście dostał dużo ciuszków to teraz nie muszę aż tyle kupować.
Misiek na słowo "nie wolno" reaguje okropnym płaczem.
Byłam z nim teraz dwa tygodnie cały czas i dzisiaj juz strasznie mi się za nim teskni.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60059.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak wy to zrobiłyście że wasze dzieci nie jedzą w nocy?

Mój to teraz o 2 jak nie dostanie butli to ryk i nie ma spania. Ostatnio nie chce jeść kaszki na kolacje zje troche tylko i dobija się mlekiem. Był czas że bez problemu zjadał kaszkę na noc na gęsto to później dopiero koło 4 budził się i dostawał 90 ml mleka a teraz w nocy to mógłby jeść nawet dwa razy dlatego dzisiaj dałam mu o 2.30 150ml mleka i spał spokojnie do rana, ale on nigdy w nocy tak dużo nie wypijał. Mam nadzije że to tylko taka chwilowa zmiana apetytu.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60059.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Migotka samych cudownych i slonecznych chwil z okazji urodzin (ze tak powiem 20-stych:zwyrazami_milosci:
My jeszcze w wyrku. Mlody obudzil sie jak tata szykowal sie do pracy, ale poprzewracal sie i dalej spi. My go zazwyczaj wyciagamy jak staje w lozeczku i patrzy centralnie w kamerke chyba wie malolat ze go widzimy, wiec staje i patrzy to dla nas sygnal. Tata po 15 minutach zawrocil bo stwierdzil ze sie Zle czuje i tak wszyscy dosypiaja.
Nelson my tez po ostatnim campingu bylismy zagileni ale w nic to sie nie przerodzilo poza tym ze dwie nocki ciut gorsze z tego powodu.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

imagen
Dziewczyny jak wy to zrobiłyście że wasze dzieci nie jedzą w nocy?

Mój to teraz o 2 jak nie dostanie butli to ryk i nie ma spania. Ostatnio nie chce jeść kaszki na kolacje zje troche tylko i dobija się mlekiem. Był czas że bez problemu zjadał kaszkę na noc na gęsto to później dopiero koło 4 budził się i dostawał 90 ml mleka a teraz w nocy to mógłby jeść nawet dwa razy dlatego dzisiaj dałam mu o 2.30 150ml mleka i spał spokojnie do rana, ale on nigdy w nocy tak dużo nie wypijał. Mam nadzije że to tylko taka chwilowa zmiana apetytu.

Imagen u nas kaszka jest o 18 a o 20 mleko i tak do rana a czasem i dluzej jak np. Dzis hehe

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Imagen Moze to skok rozwojowy i Michu potrzebuje wiecej kalorii?
Zasada jest taka (podobno).Jesli budzi sie codziennie o tych samych porach w nocy to jest to przyzwyczajenie.Jesli o rożnych to skok rozwojowy.
Moze go poobserwuj te godziny nocnych pobudek i wyciagnij Imagen wnioski?:smile:
Adas 2dni z Tata,3dni z babcia i weekendy ze mną.

Ma-mmi dziękuje:love: i powiedzmy ze zatrzymalam sie w czasie i obchodze cały czas 28-me urodziny:oczko:

Madzialskano Wlasnie a z nocnika?Macie?Choc A boi sie nocnika swego tzn bal ostatnio.
A co Maciejce?Przypomnisz?Ze pamietam na badaniach kontrolnych był,i coś tam doktorowej sie nie spodobało?

nNelson Poka nam Szymusia?Pewnie Juz duży?

A ja mam dzis "syndrom końca weekendu" czyli jestem wkurz...
Jedziemy do Ikei po zabezpieczenia do szuflad i na szafke w łazience .Co sie nabaruje z Adasiem otwierajacym szafke( z uporem maniaka) to moje.
Nasza noc z pobudkami.I tez podejrzewam skok rozwojowy.
Adas obudził mi sie niestandardowo ok 3( zazwyczaj ok 4).
Po 35 minutach usypiania i kladzenia zamiast ciszej płakać to płakał coraz głośniej i jeszcze jakby krzycząc :"Aam,Aam" więc podałam cyca.Wkrecil całego wrócił do lozeczka i spał do 8.Obserwacji i usypiania c.d
Dzis na pierwsza drzemke potrzebował tylko 7 min zeby sam zasnąć.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Gosia Ty dobra kobieto mowisz ze wyrwalas go ze zlych objekt hahaha:lasso:
Szkoda ze masz malo czasu bo ja bym na twoim miejscu zamowila kubek z dziewczynkami no ale trzeba czekac przynajmniej 3dni, a kawe lub herbatke na pewno pije:15_8_217:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Chociaz wlasnie zauwazylam ze grubsza sprawa bo 50-tka, ale na fotoknudsen.no maja wiele produktow no i polecam ksiazki zamiast plyt z fotkami o tyle fajniej ze mozna fajna historie napisac ja to musze sie nameczyc zanim cos wymysle po norwesku

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Migotka super, że powzięliście decyzję o nauce zasypiania:), uwierz mi, jak już się uda, to odżyjesz:).
Trzymam kciuki, by nauka poszła w miarę bezboleśnie.
No i najlepszego dla Ciebie Jubilatko.
Madzia i jak się czujesz bez karmienia? Ja miałam krótki okres bardzo kiepskiego samopoczucia z tego powodu, teraz jest już ok. Zaczynam się cieszyć z tego, że wszystko mogę:).
Wzbudzacie dziewczyny mój podziw z tą siłownią, ja nie mam na nic ochoty, po codziennym godzinnym spacerze z Młodym mam dość.
Nelson zdrówka dla Was! I pokaż nam naszego starszaka, dawno go nie było na forum, stęskniłam się.
Imagen, co do niejedzenia nocnego, to u nas poskutkowało samodzielne usypianie i ogólnie nauka przesypiania nocy. Po prostu nie dostawał cyca i koniec basta. Po 2 dniach już się nie budził.
Gorzata wszystkiego dobrego z okazji rocznicy. Co do prezentu to chyba nie doradzę. Ma-mmi dobrze prawi:), coś z fotografią dziewczynek.

Pamiętacie dziewczyny, jak żaliłam się, że mąż nie chce kupić barierek na schody? bo niby zrobi sam?
Ta dam:) Doczekałam się, zrobił:)- na schody (i na dole i na górze) i osłonę kominka. Zdolna bestia.
Jeszcze tylko pomalować i jest super.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

Viosna, super bramka!

A co do karmienia to tez miałam mały kryzys po odstawieniu, ale przeszło.

Ja na siłke nie dotarłam-nogi mnie bolą dziś.

Ciśnienie mi sie podniosł, bo przyszedl rachunek za prąd i mało zawału nie dostałam-3 razy wiekszy niz zwykle. Musiala biega do Energii, dzwonic. Okazalo sie, ze inkasent zamiast spisac odczyt 1895 spisał 2895.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

MAdzia hehehe,dziękuję nie wiedziałam na początku co się dzieje a tu tort:36_2_25:
A mnie moznaby opisać cystatem:" gdy widzę słodyce to kwicę a ocy mi świcą jak zniczee..." na moje nieszczęście:lup:
Ciekawe czy ten inkasent tak wielu osobom zrobił,a te starsze to mogły wogóle się nie kapnąć ...

Viosna jestem zdeterminowana z tym usypianiem,ale widzisz czasami robię ustępstwa z tym nocnym.Wyczytałam,że starać się na początek eliminować karmienie to o 2giej w nocy i też tak dzisiaj zamierzam.LEdwo co widzę na oczy i idę zaraz tylko uporządkować koło śmieci bajzelek .
Viosna zdolnego masz Mężulka bardzo ładne te barierki!
No i zazdroszczę kominka,tych schodów i domu.Ja zamknięta w " szuflandii:,gr:36_2_43:
Mamy zamiar kiedyś mieć swój dom,ale to narazie w sferze marzeń ponieważ jesteśmy okropne mieszczuchy.

Gosia może jakiś szlafrok lub ładną piżamkę satynową ( nawet dla prostszej babki)biżuterię jakąś? Torebka też się zazwyczaj jako prezent sprawdza dla kobiety.

Dzisiaj zakupiłam w Ikei kosz do segregacji odpadów-teraz będę miała do "tresowania" kolejnego delikwenta.Mój D to wyjątkowy ortodoks i leń jeśli chodzi o segregację śmieci:o_no: nie uznaje jej i wali do śmieci co popadnie:36_2_43: a przecież " Ziemia woda las to co tworzy nas.Uszanować chciej nic więcej.."

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka skok rozwojowy niedawno przechodził chociaż czasami mi się wydaje że mój syn ma cały czas skok rozwojowy he he. Dzięki za sugestie. Fajnie że Adaś zostanie z kimś bliskim.

Jeszcze do niedawna budził się z przyzwyczajenia o tych samych godzinach a teraz czasami wcale się nie budzi tylko na jedzonko a czasami tak jak dzisiaj budzi się co godzinę i płacze i ciężko go uspokoić. Zęby to raczej nie są bo tyle co mu jedne wyszły a następnych na razie nie widać.
Czasami chyba mu sie coś złego śni bo płacze przez sen i doopiero jak go obudzę to przestaje płakać. A w tej nocy jak go wziełam na ręce żeby go uspokoić on rączkę wyciągnął i pokazuje żeby go nieść tam gdzie on chce:)

Viosna dzięki za odpowiedź. U nas w tym problem że Misiek sam zasypia i w dzień i wieczorem a w nocy i tak się przebudza przeważnie dlatego że smok wypadł albo tj. pisałam wyżej z płaczem nie wiadomo o co.
Bramki super. Zdolniacha z tego twojego męża. Jest stolarzem czy tak wszystko potrafi zrobić?
Pochwal się co mówi do Ciebie Twój syn.

Gorzata "uratowany od starokawalerstwa" dobre :36_1_11:
Wczoraj o mały włos rozjechałabym rowerzystę bo się wepchał przed moje auto, ale na szczęście nic się nie stało.
I strasznie nakrzyczałam na męża bo mnie wkurzył a mi dziwnie szybko złość na niego przeszła. Muszę gdzieś się wyrwć z koleżankimi bo cały czas tylko Misiek dom mąż praca i zwariować można, niech sam zobaczy jak to jest tylko że mam wrażenie że on nigdy mnie nie doceni i tego co robię :(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60059.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...