Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

viosna
Hej dziewczyny
Ma-mmi zdrówka dla Kongena, biedactwo, ale faktycznie dobrze, że mają taki system, a nie jak w Polsce, antybiotykiem na prawo i lewo niezależnie od schorzenia i często zupełnie nietrafnie do bakterii, a tak przynajmniej wiesz, że pomoże.
My wczoraj u dermatolog nic nie załatwiliśmy, tylko mnie baba wkurzyła. Obejrzała zdjęcia (te co kiedyś Wam pokazywałam z suchymi polikami) i powiedziała, że faktycznie to raczej mleko, ale recepty nie dała, mimo że kazała dalej podawać bebilon pepti. To już nic nie rozumiem...
Poza tym kazała zrobić u nich badania z krwi i wszystko fajnie, ale Bobas ma być na czczo, a badanie od 8-10. Czyli miałabym przetrzymać Młodego od 7 do minimum 8 bez jedzenia. A to w przypadku naszego żarłoka nie przejdzie.
No nic dalej będziemy kupować pepti na lewo.
Migotka w gabinecie było takie zamieszanie, młody marudził, że nawet nie zdążyłam spytać, jak to z tym podawaniem kaszki u Ciebie.

Viosna ty sie martwisz dwoma godzinami bez jedzenia, a my od wczoraj bez mleka i jeszcze dzis musze go przetrzymac bez...poza tym zje moze dwie lyzeczki musu owocowego i to wsio... pije herbatke wode ...bidulek moj a on tak lubi jesc.
spi mi teraz na rekach,a ja zaraz sie posikam heh:36_2_12:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Gosiauuu Widze ze dajesz ostro:step:

Ma-mmija bym mu pyre jakas ugotowala i mięso.Tego tez nie Moze Roy-Kenneth?A jajo?
Aczkolwiek bez mleczka to pewnie różowo tam nie masz.
Btw czy jest jakiś polski odpowiednik imienia twego synka?
Wczoraj puszczalam filmik mojemu D.Sie umiał z Kongena

Merinque:love: Ja wczoraj tez Mialam wrażenie,ze mnie korpo zaczyna wchlaniac.Do 17 w grafiki,a wyszłam z pracy po 19...
Ty HR-owiec?

Viosnano trudno.Jutro Ide do lekarza sami zapytamy.
Viosna a z Wojtim coś poważnego ze go tak ciagac Ci każą?Co Ci intuicja matczyna mowi?

A Adas kupy ostatnio twarde robi:hmm:
A i smakują mu bardzo suchary z Lidla takie w czerwonym opakowaniu.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Ma-mmi biedne to Twoje maleństwo.

Migotka mi intuicja mówi, żeby go już po lekarzach nie ciągać. Mleko nie jest już podstawą jego diety, więc nadal będziemy podawać pepti, a np za 2-3 miesiące spróbuję podać coś mlecznego, może już alergia minie. A jak nie to znowu za jakiś czas.
Mówię Wam wkurzyła mnie ta baba. Oczywiście pierwsze co to poleciła jakieś drogie specyfiki do kąpieli. I oczywiście badanie- panel za 150 zł.

A Wojtek dziś znów obudził się z histerią ok północy, pewnie coś mu się przyśniło. Ogólnie całą noc się wiercił i przebudzał.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

Ma-mmi duuużo zdrowia dla Kongena. Biedak malutki.
Ostatnio czytałam że dzieci do 12 roku życia chorują średnio 8 razy w roku.
Nie lubię jak Misiek jest chory bo tak mi go szkoda wtedy. Ale jak na razie jest ok katar przeszedł tylko nad ranem coś trochę chrapie jak oddych przez nosek.

Viosna a może Wojtuś przechodzi skok rozwojowy. U nas też był płacz w środku nocy i rzucanie się i się okazło po sprawdzeniu że to był początek skoku.
A teraz dobrze śpi ale wczoraj i dzisiaj w nocy jęczał przez sen wstałam bo myśłałm że się obudził i nie może zasnąć ale on spał.

Gorzata a Karoli nie wychodzą zęby? Może warto było by podac coś przeciwbólowego żeby się nie męczyła.
U nas chyba dolne dwójki idą bo gryzie wszystko co popadnie i to trze właśnie w miejscach tych dwójek. A ślini się okrutnie przy tym.

Moje dziecko wczoraj zwariowało. Spać poszedł po 22. Za nic nie chciał iść spać tylko świrował. Jak błyskawica na czworaka przez pokój pędził.
Niestety nie udało nadrać mi się filmiku jak pokazuje sroczkę i inne cuda, ale będe próbować dalej.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60059.png

Odnośnik do komentarza

Gdzies to juzpisałam, ale i unas wrzaski i płącze w nocy i taki jest niby ma oczy otwarte a jakby nieobecny. Ja zwalam na skok rozwojowy - on wczoraj poł dnia chodził - większośc za reke,a le jednak - dumny jak paw. Usiaśc nie chciał nawet na chwile.
Drugi powód to zbliżająca się pełnia
a trzeci to zeby!

A mnie nie ma na forum przez GORZATE!!! :D jak mam chwile wolną to czytam.... pisze tylko zebyscie sie nie obraziły! Skończę ksiażkę to wrócę;) I jak maż wróci do pracy, bo mi siedzi w domu na głowei na tacierzyńskim i nie pozwala na necie siedzieć :D

http://www.suwaczki.com/tickers/h84f4z17gfqsy7uk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kwaqh9e1k.png

Odnośnik do komentarza

Migotka5
Gosiauuu Widze ze dajesz ostro:step:

Ma-mmija bym mu pyre jakas ugotowala i mięso.Tego tez nie Moze Roy-Kenneth?A jajo?
Aczkolwiek bez mleczka to pewnie różowo tam nie masz.
Btw czy jest jakiś polski odpowiednik imienia twego synka?
Wczoraj puszczalam filmik mojemu D.Sie umiał z Kongena
Migotka problem w tym, ze on nic nie chce bo go musi bolec jak przelyka, a mleko nie jest za dobre przy zapaleniu gardla, ale nie wytrzymalam i jak obudzil sie kolo 12 to mu podalismy 120 mleka i tak dziecie z radosci spalo do 12

imagen
Ma-mmi duuużo zdrowia dla Kongena. Biedak malutki.
Ostatnio czytałam że dzieci do 12 roku życia chorują średnio 8 razy w roku.
Nie lubię jak Misiek jest chory bo tak mi go szkoda wtedy. Ale jak na razie jest ok katar przeszedł tylko nad ranem coś trochę chrapie jak oddych przez nosek.

odpukac to nasz pierwszy raz ewidentnie zalapal od nas, bo mielismy problemy z gardlem

viosna
Ja dziś w 3 sklepach oglądałam tą książkę, co Gosia poleciła:), szukałam promocji, bo 39.90 póki co mi żal. Poczekam do świąt i zażyczę sobie w prezencie:).

Viosna kochana ja bym chetnie podeslala Ci kaske na te ksiazke gdybys miala ochote nabyci wyslac ja mi, bo ja tez z tych co to lubia kartkowac.
no i tak jak pisalam dzis widze juz poprawe, mlody ma lepszy humor a nawet apetyt co bedzie widoczne na zdjeciach. odeszlam tylko do lodowki, a mlody zaiwanil mi kromke chleba i tak sie zajadal jakby tydzien nie jadl, az mi sie lzy pokazaly tak mi go szkoda.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Ma-mmi dobrze z Kongenem lepiej. Zdrówka!
I oczywiście jeśli tylko chcesz mogę Ci kupić i wysłać książkę.
Jak tak dalej pójdzie to niedługo wszystkie nakrecimy się razem z Greyem:).

A ja dziś zrobiłam małe zakupy w ciucholandzie. Kupiłam Wojtkowi kombinezon jednoczęściowy (bo dwuczęściowy zamówiłam na all- ten co pokazywałam). Kombinezon na 98 i póki co na pewno za duży, ale zawsze można powywijać rękawki i nogawki. Troszkę znoszony (tzn dupka lekko przetarta), ale 25 zł myślę, że było warto. I kupiłam mu kurteczkę, jest rewelacyjna. Może nie wizualnie, bo mało stylowa, ale świetnie wykonana. Ma odpinany polarek (kurteczkę), więc w sumie uzyskuję 3 opcje: kurtkę z polaru, kurtkę wiosenno-jesienną i kurtkę zimową. Fajnie powykańczana, ma gumki zabezpieczające przez śniegiem i wykonana z tkaniny thermolite. I kosztowała tylko 18 zł:).
No i spodenki dresowe za 4 zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

Otka
ma mmi jak dziecko głodzisz to musi chleb zajumać :D

Oti on sam sie glodzil ha ha
viosna
Ma-mmi dobrze z Kongenem lepiej. Zdrówka!
I oczywiście jeśli tylko chcesz mogę Ci kupić i wysłać książkę.
Jak tak dalej pójdzie to niedługo wszystkie nakrecimy się razem z Greyem:).

A ja dziś zrobiłam małe zakupy w ciucholandzie. Kupiłam Wojtkowi kombinezon jednoczęściowy (bo dwuczęściowy zamówiłam na all- ten co pokazywałam). Kombinezon na 98 i póki co na pewno za duży, ale zawsze można powywijać rękawki i nogawki. Troszkę znoszony (tzn dupka lekko przetarta), ale 25 zł myślę, że było warto. I kupiłam mu kurteczkę, jest rewelacyjna. Może nie wizualnie, bo mało stylowa, ale świetnie wykonana. Ma odpinany polarek (kurteczkę), więc w sumie uzyskuję 3 opcje: kurtkę z polaru, kurtkę wiosenno-jesienną i kurtkę zimową. Fajnie powykańczana, ma gumki zabezpieczające przez śniegiem i wykonana z tkaniny thermolite. I kosztowała tylko 18 zł:).
No i spodenki dresowe za 4 zł.
Viosna poka co nabylas... co do ksiazki wysle ci priva
i jeszcze jedno Gosia bylam w trzech sklepach i chupkuch ni ma eeeeeeeeeeeeeee

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

viosna
Dziewczyny jak tam zdrówko Waszych Maleństw?

U nas dzisiejsza nocka już spokojna, ale znowu coś mu się przestawiło i wstaje po 6, a nie po 7.
Dodaję zdjęcia moich wczorajszych zakupów. Do prania rozdzieliłam kurtkę na części, stąd ten polarek osobno.

Viosna super ta kurteczka, podoba mi sie rowniez kolorystycznie.... u nas chorobsko odpuszcza, ale musze sie meczyc z podawaniem antybiotyku jeszcze pare dni a mlody go nie chce.... w Pl to nawet antybiotyki smakowe robia a tu nie...
Viosna wyslalam priva
Madzia wez no chodz tu bo pusto bez Ciebie

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

cytrynkowa
dziewczyny ile może trwac kartar, mam dość.......

leje się z nosa, nos odrapany czerwony od wycierania, drze się przy odciąganiu MASAKRA!!!!
cytrynkowa moze sie ciagnac i ciagnac tym bardziej ze nasze maluchy sa na etapie zebow.... masc majerankowa jak najczesciej.

gorzata
MAMMI ja karola nie chciala lekarstwa to ze strzykawki po piersi do kacika ust jej strzykiwalam podczas karmienia

o to chodzi Gosia ze nie moge z niczym mieszac i pol godziny przed jedzeniem, no ale jakos sobie radze jestesmy wlasnie po kolejnej dawce...acha ja laduje mu ta pipeta bo z lyzeczki to zapomnij
my po spacerze nasza ulica zaliczona cala jakies poltorej godzinki nam to zajelo z czego godzinke mlody przespal:36_2_25:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

viosna
dziewczyny ile teraz śpią wasze dzieci w ciągu dnia?
Ja mam wrażenie, że niedługo przyjdzie czas już tylko 1 drzemnki. Teraz są dwie, jedna koło 11 (40min-1h) a druga 15-16 (i tu podobnie tak do godziny)

Viosna u mnie czesciej jedna drzemka... dwie zdarzaja sie sporadycznie, no ale moze dlatego ze mlody budzi sie teraz miedzy 10-12 wiec to tez zmienia postac rzeczy... kurcze jak czas sie przesunie to mi dziecie pol dnia przespi hehe

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...