Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
admin

***Nowy KONKURS pt. "Rodzina"***

Rekomendowane odpowiedzi

http://parenting.pl/screeny/rodzina_konkurs.jpg

Zapraszamy do nowego konkursu Parenting.pl organizowanego we współpracy z Wydawnictwem W.A.B
Lato to czas rodzinny. Pokażcie kadry ze swojego wspólnego wypoczynku lub wspólnych zabaw. Czekamy na Wasze rodzinne zdjęcia.

Do wygrania znakomite nagrody - 5 egzemplarzy najnowszej książki Wydawnictwa W.A.B pt. "Kieszonkowy niezbędnik rodzica":

http://parenting.pl/screeny/pocket.jpg

Podsumowanie najważniejszych zasad:


  1. Do konkursu zgłaszamy zdjęcia swoje i swoich dzieci podczas zabawy, wypoczynku etc.
  2. Każdy może zgłosić jedno zdjęcie.
  3. Głosować można na maksymalnie 3 zdjęcia, przyznając im odpowiednio 3, 2 i 1 punkt.
  4. Wyniki innych widoczne są dopiero po oddaniu 3 własnych głosów.
  5. Konkurs podzielony jest na dwa etapy: zgłaszania zdjęć (17 – 21 lipca 2008) i głosowania (22-25 lipca 2008)

Jak zgłaszać zdjęcia?

W konkursie biorą udział zdjęcia opublikowane w naszej Galerii, w dziale konkursowym pt. Rodzina.

Żeby umieścić zdjęcie w tej kategorii, należy ją wybrać podczas dodawania zdjęcia, zgodnie z poniższą ilustracją:

http://parenting.pl/screeny/rodzina.gif

Należy też upewnić się, że mamy włączoną opcję pozwalającą innym oceniać nasze zdjęcia:

http://parenting.pl/screeny/ocena.pnghttp://mail.google.com/mail/?name=286f2b38a7b9a6c7.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20

Jak głosować?

Na stronie kategorii konkursowej pod miniaturką każdego zdjęcia znajdują się linki pozwalające oddać swój głos na wybrane zdjęcie:

http://mail.google.com/mail/?name=9350afd9d60ea8f8.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20 http://parenting.pl/screeny/vote.png

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ODDAWANIE GŁOSÓW, PONIEWAŻ ICH ANULOWANIE NIE JEST MOŻLIWE.

Po oddaniu 3 głosów można zobaczyć wyniki dla innych zdjęć:
http://mail.google.com/mail/?name=3d34e5288666db77.jpg&attid=0.1&disp=vahi&view=att&th=119c84e620837e20
http://parenting.pl/screeny/count.png

Regulamin konkursu "Rodzina"

1. Konkurs trwa od 17 lipca 2008 do 25 lipca 2008
2. Konkurs jest podzielony na dwa etapy:
- 17-21 lipca - zamieszczanie zdjęć w galerii serwisu w kategorii „Konkursy/Rodzina”;
- 22-25 lipca – głosowanie.
3. Konkurs polega na wyłonieniu najwyżej ocenionych przez użytkowników serwisu zdjęć dzieci dodanych do galerii Serwisu Parenting.pl w kategorii „Konkursy/ Rodzina” w czasie trwania Konkursu.
4. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla pełnoletnich rodziców i opiekunów dzieci.
5. Warunkiem wystawienia zdjęcia w Konkursie jest spełnienie wszystkich poniższych wymogów:
- posiadanie aktywnego konta w serwisie parenting.pl; konto aktywne definiuje się jako poprawnie zarejestrowane i mające co najmniej 10 postów.
- posiadanie wszelkich praw autorskich i innych do publikacji zdjęć dodawanych do galerii serwisu parenting.pl w kategorii "Konkursy / Rodzina ",
- umożliwienie innym użytkownikom serwisu głosowania na zdjęcie poprzez stałą aktywację tej funkcji w galerii serwisu parenting.pl
6. Użytkownik może zgłosić jedno zdjęcie spełniające warunki niniejszego Regulaminu.
7. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał lub nie ma do nich praw autorskich,
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej ingerencji komputerowej (dopuszczalny zakres retuszu to: kadrowanie, korekta kolorystyczna, jasności, kontrastu, wyostrzanie, wygładzanie, sepia, odcienie czerni i bieli),
- wystawiać zdjęć które brały udział w konkursach organizowanych przez serwis parenting.pl
- wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów.
8. Głosowanie na fotografie odbywa się w galerii parenting.pl - w kategorii "Konkursy/ Rodzina" za pomocą udostępnionych przez Organizatora narzędzi. Każdy uprawniony użytkownik może zagłosować na maksymalnie 3 zdjęcia, przyznając im odpowiednio 3, 2 i 1 punkt. Istnieje możliwość zmiany swojego głosowania w czasie trwania konkursu poprzez wycofanie swoich głosów i ponowne ich oddanie na inne zdjęcia.
9. Głosy przyznane przez uprawnionych użytkowników naliczane są w sposób anonimowy dla pozostałych uczestników konkursu. Dane takie jak nazwa użytkownika oddającego głos i jego adres IP są znane Organizatorom konkursu na potrzeby weryfikacji uczciwości głosowania / eliminowania potencjalnych prób manipulowania wynikami.
10. Oceny zdjęć może dokonywać tylko zalogowany użytkownik Serwisu, mający aktywne konto zgodnie z definicją aktywnego konta z punktu 5. Użytkownik może tylko raz dokonać oceny danego zdjęcia. Użytkownik może głosować na wszystkie zdjęcia konkursowe oprócz własnych. Podczas głosowania użytkownik powinien kierować się kryteriami bezstronności biorąc pod uwagę jakość zdjęcia oraz zabawne ujęcie.
W przypadku zauważenia przez Organizatora glosowania budzącego wątpliwość istnieje możliwość zablokowania użytkownika głosującego. Organizator może podać do wiadomości oceny wybranych użytkowników.
11. W ostatecznej klasyfikacji nie biorą udziału zdjęcia, które nie uzyskały ani jednego głosu.
12. Informacje o łącznej liczbie punktów przyznanej zdjęciom innym niż zgłoszone przez uczestnika konkursu są dla uczestnika widoczne dopiero po oddaniu 3 głosów na wybrane, inne zdjęcia konkursowe. Uczestnicy konkursu widzą na bieżąco aktualną liczbę punktów, jaką uzyskało w trakcie głosowania zgłoszone przez nich zdjęcie.
13. Zabronione jest wielokrotne dodawanie tych samych zdjęć, jak również zakładanie nowych kont Użytkownika w Serwisie w celu zafałszowania ocen.
14. Do 3 dni po zakończeniu etapu Konkursu Organizator opublikuje wyniki Konkursu zawierające wykaz 5. najwyżej ocenionych zdjęć. Organizator nagrodzi najwyżej ocenione zdjęcia pierwszych pięciu Użytkowników książkami ufundowanymi przez Wydawnictwo WAB. Wszyscy laureaci otrzymają książkę „Kieszonkowy niezbędnik rodzica” Gail Reichlin Caroline Winkler, Wydawnictwa WAB.
15. W przypadku sytuacji że zdjęcia, będą miały taką samą łączną ocenę zostaną ocenione przez Organizatora który dokona wyboru laureata.
16. Użytkownik który wygra nagrodę jest zobowiązany do podania Organizatorom swojego adresu pocztowego w terminie 4 dni od ogłoszenia wyników konkursu. Nie dopełnienie wymogu podania adresu pocztowego sprawi że nagroda przepada na rzecz kolejnych konkursów. Nagrody zostaną wysłane na adres podany przez Użytkownika w terminie 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników Konkursu. Nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie.
Otoz dzis rano glosowalam na zdjecia. Wybralam swoich 3 faworytow i ok. Teraz wchodze w galerie i znow mam opcje "glosuj za 3 pkt" :Nauka:


Szczęsliwa mama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antalis
A ja mam pytanie.
Otoz dzis rano glosowalam na zdjecia. Wybralam swoich 3 faworytow i ok. Teraz wchodze w galerie i znow mam opcje "glosuj za 3 pkt" :Nauka:

Niestety, tuż po uruchomieniu głosowania zorientowaliśmy się, że trzy zdjęcia nie są zgodne z regulaminem i musieliśmy je usunąć. Prawdopodobnie ten głos za 3 punkty był oddany właśnie na jedno z tych zdjęć - dlatego po jego usunięciu pojawił się ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...