Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Karnawał oczami dziecka"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

blackrosa
mam zastrzezenie co do jednego zdjecia niestety :( poniewaz w regulaminie jest napisane : uzytkwonik nie moze wystawiać zdjęć wykonanych przez profesjonalistów; a moim skrmnym zdaniem zdjecie użytkowniczki mamatwins, wyglada na zrobione w profesjonalnym studiu.

Blackrosa - a jak gotujesz obiad mężowi i jest smaczny to znaczy, że jesteś zawodową kucharką ??
interesuję się fotografią. na allegro za 250 zł można kupić zestaw żarówek błyskowych i tło. lampy podłączasz /dołączonym kabelkiem/ do aparatu i pstrykasz do woli...
łatwo skazać bez wysłuchania argumentów oskarżonego. też robie zdjęcia telefonem komórkowym, ale trzymam je w telefonie i pokazuje co najwyżej babci.
pozdrawiam mamatwins

Odnośnik do komentarza

Mamatwins
to my tworzymy atmosferę, a Administratorzy pomagają ją utrzymać. byłoby miło gdyby wraz ze skasowaniem zdjęcia autor otrzymał informację o powodzie, a nie domyślał się szukając "spisku"

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem regulamin i nie będzie domysłów i tworzenia teorii spiskowej.

5. Warunkiem wystawienia zdjęcia w Konkursie jest spełnienie wszystkich poniższych wymogów:

  • posiadanie pełnoprawnego konta w serwisie parenting.pl. Konto pełnoprawne definiuje się jako poprawnie zarejestrowane i posiadające min 30 postów na forum.
Odnośnik do komentarza

Mamatwins
odwoływanie się do inteligencji rozmówcy nie jest dobrym pomysłem na "miłą atmosferę"...szczególnie w ustach Gospodarza serwisu...
ps. lubie sobie poczytac, ale czy pompowanie komentarzy w stylu "fajny konkurs" albo "gratuluję wygranej" wnosi cokolwiek w życie serwisu ? po co taki "śmieszny" wymóg ?

Nikt nie nawiązuje do inteligencji Twojej czy kogokolwiek, odpieram zarzuty dotyczące informowania o usunięciu zdjęcia...To oczywiste, że skoro jest regulamin to wszystko co wychodzi poza jego ramy nie jest brane pod uwagę i tym samym usuwane z konkursu.

Odnośnik do komentarza

Mamatwins
"wystarczy przeczytać regulamin" różni się od "wystarczy przeczytać regulamin ze zrozumieniem" czy dostrzegasz Anulko, tę subtelną różnicę ??? proszę nie mów, że nie napisałaś czegoś, co napisałaś...gdyż znowu mnie obrażasz. pozdrawiam

Mam wrażenie, że jesteś przewrażliwiona na swoim punkcie i za bardzo analizujesz.
Życzę więcej dystansu następnym razem.
Konkursy to dobra zabawa i chęć zrobienia Wam przyjemności a póki co chwilę ktoś próbuje tą atmosferę zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Szani84

Mamatwins
"wystarczy przeczytać regulamin" różni się od "wystarczy przeczytać regulamin ze zrozumieniem" czy dostrzegasz Anulko, tę subtelną różnicę ??? proszę nie mów, że nie napisałaś czegoś, co napisałaś...gdyż znowu mnie obrażasz. pozdrawiam

no i po co zaczynsz się "czepiać"? regualmin jest prosty i jasny i chyba to powinno Ci wystarczyć. Skoro pisało 30 postów to chyba do 30 liczyć potrafisz. A czepianie sie reszty nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Mamatwins
acha Anulko i spójrz w komentarze powyżej...a zrozumiesz powód moich "domysłów"
Blackrosa napisała o zdjęciu profesjonalisty, a potem odpowiedź Małgosi o regulaminie - w kontekście proszenia o glosy.... po czym pada tekst "zdjęcie usuwamy".

Małgosia po pierwsze nawiązała do agitacji konkursowej. Jest do tego przeznaczony specjalny wątek.
Punktem drugim było nawiązanie do regulaminu i 30 postów wymaganych.

To było napisane gwoli wyjaśnienia.

A zdjęcie usuwamy padło również jako wyjasnienie tego, że nie został spełniony jeden z punktów regulaminu.

Nie wiem nad czym tu mysleć i analizować?

Błagam dziewczyny, więcej dystansu i luzu. To ma być zabawa a nie chora rywalizacja.

Odnośnik do komentarza

Szani84
Mamatwins
"wystarczy przeczytać regulamin" różni się od "wystarczy przeczytać regulamin ze zrozumieniem" czy dostrzegasz Anulko, tę subtelną różnicę ??? proszę nie mów, że nie napisałaś czegoś, co napisałaś...gdyż znowu mnie obrażasz. pozdrawiam

no i po co zaczynsz się "czepiać"? regualmin jest prosty i jasny i chyba to powinno Ci wystarczyć. Skoro pisało 30 postów to chyba do 30 liczyć potrafisz. A czepianie sie reszty nie ma sensu.

Szani84 - milczenie jest złotem...tak mówią :)

Odnośnik do komentarza

Mamatwins
Szani84
Mamatwins
"wystarczy przeczytać regulamin" różni się od "wystarczy przeczytać regulamin ze zrozumieniem" czy dostrzegasz Anulko, tę subtelną różnicę ??? proszę nie mów, że nie napisałaś czegoś, co napisałaś...gdyż znowu mnie obrażasz. pozdrawiam

no i po co zaczynsz się "czepiać"? regualmin jest prosty i jasny i chyba to powinno Ci wystarczyć. Skoro pisało 30 postów to chyba do 30 liczyć potrafisz. A czepianie sie reszty nie ma sensu.

Szani84 - milczenie jest złotem...tak mówią :)
i tego się trzymajmy

Odnośnik do komentarza

Anulka
Mamatwins
acha Anulko i spójrz w komentarze powyżej...a zrozumiesz powód moich "domysłów"
Blackrosa napisała o zdjęciu profesjonalisty, a potem odpowiedź Małgosi o regulaminie - w kontekście proszenia o glosy.... po czym pada tekst "zdjęcie usuwamy".

Małgosia po pierwsze nawiązała do agitacji konkursowej. Jest do tego przeznaczony specjalny wątek.
Punktem drugim było nawiązanie do regulaminu i 30 postów wymaganych.

To było napisane gwoli wyjaśnienia.

A zdjęcie usuwamy padło również jako wyjasnienie tego, że nie został spełniony jeden z punktów regulaminu.

Nie wiem nad czym tu mysleć i analizować?

Błagam dziewczyny, więcej dystansu i luzu. To ma być zabawa a nie chora rywalizacja.

Anulko - to o czym mówisz nie wynika jasno z komentarza Małgosi. napisanie prywatnej wiadomości do Autorki zdjęcia zajęłoby jakieś 18 sekund i załatwiło sprawę. czy to taki problem ? acha jak wystawialam kiedyś zdjęcie w jakimś konkursie, a był wymóg ilości komentarzy /wymóg ktorego nie spełniałam/ system nie pozwolił mi dodać zdjęcia....

Odnośnik do komentarza

chcialabym zobaczyc reszte Twoich zdjec, skoro jestes taka dobra w tym co robisz... tez siedze dlugo w fotografii, ale takiego zdjecia na pewno nie udaloby mi sie zrobic nieprofesonalnym aparatem i innym sprzetem... ustawienie dziecka tez jakies taka... sylwia75 tez ma zdjecie ktore wyglada zywcem jak z reklamy studia foto... nie podoba mi sie to, bo wiadom, ze takie zdjecie zawsze bedzie mialo wiecej glosow, odbieracie szanse innym, ale wydaje mi sie, ze oszukujecie. Ale nie chce sie wdawac w dyskusje, bo widze podobnie jak poprzedniczki, ze ktos tu ostro przesadza. p.s moje zdjecie nie jest zrobione aparatem w telefonie, tylko dobrej jaksoci cyfrowka, niestety mi nie zawsze wychodza takie cuda jak Tobie... szkoda... ale to raczej nie swiadczy o moich brakach tylko Twoim kombinowaniu.

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

blackrosa
chcialabym zobaczyc reszte Twoich zdjec, skoro jestes taka dobra w tym co robisz... tez siedze dlugo w fotografii, ale takiego zdjecia na pewno nie udaloby mi sie zrobic nieprofesonalnym aparatem i innym sprzetem... ustawienie dziecka tez jakies taka... sylwia75 tez ma zdjecie ktore wyglada zywcem jak z reklamy studia foto... nie podoba mi sie to, bo wiadom, ze takie zdjecie zawsze bedzie mialo wiecej glosow, odbieracie szanse innym, ale wydaje mi sie, ze oszukujecie. Ale nie chce sie wdawac w dyskusje, bo widze podobnie jak poprzedniczki, ze ktos tu ostro przesadza. p.s moje zdjecie nie jest zrobione aparatem w telefonie, tylko dobrej jaksoci cyfrowka, niestety mi nie zawsze wychodza takie cuda jak Tobie... szkoda... ale to raczej nie swiadczy o moich brakach tylko Twoim kombinowaniu.

Piszesz że nie chcesz się wdawać w dyskusje....,ale właśnie to robisz.
Czy nie można po prostu wrzucić zdjęcia i fajnie się bawić::):. Kolejny konkurs fotograficzny i znów niepotrzebne niejasności..pytam komu to potrzebne????
Proszę dajcie sobie spokój i bawmy się.

Odnośnik do komentarza

bo zdenerwowalo mnie to ,ze ktos mi zarzuca ze moje zdjecie jest jakosc i jak z telefonu kom. a ktos uwaza ze majac kase na tlo i aparat robi cudowne zdjecia... bla bla bla. Nie mogla po prostu napisac, ze zrobila je sama i na udowodnienie pokazac jakies inne podbne zdjecie? tylko od razu besztac innych? ja zglosilam tutaj moje spostrzezenia nie kazal przeciez nikomu usuwac zdjec, czekalam wlasnie na glos osoby ktora zdjecie zrobila, ale doczekalam sie na niepotrzebny atak;/

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

blackrosa
bo zdenerwowalo mnie to ,ze ktos mi zarzuca ze moje zdjecie jest jakosc i jak z telefonu kom. a ktos uwaza ze majac kase na tlo i aparat robi cudowne zdjecia... bla bla bla. Nie mogla po prostu napisac, ze zrobila je sama i na udowodnienie pokazac jakies inne podbne zdjecie? tylko od razu besztac innych? ja zglosilam tutaj moje spostrzezenia nie kazal przeciez nikomu usuwac zdjec, czekalam wlasnie na glos osoby ktora zdjecie zrobila, ale doczekalam sie na niepotrzebny atak;/

Nikt Cię nie zaatakował,tylko po co te zbędne dyskusje i pisanie.
Nasze Drogie Gospodynie starają się aby umilić Nam czas jaki spędzamy na forum.(co róż to nowe konkursy,ciekawe tematy,rady i porady),więc szanujmy to co robią dla Nas.
Wyboru i tak dokona Organizator.

Odnośnik do komentarza

i ja uważam dyskusję za zbędną

co konkurs to afera....zamiast zabawy
dlatego zadku biorę udział,bo odechciewa się

ja jak cos mi sie podoba to idę i kupuję a nie liczę,że wygram i to za wszelką cenę
robienie zdjęć dzieciom jest dla mnie ogromną frajdą i pamiątka na przyszłość

po za tym jest regulamin i skoro mamy w sobie choć trochę uczciwości to go przestrzegamy...

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...