Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu Twój Skarb i jego najbardziej zabawne powiedzonka


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Anulko, oczywiscie! :) Moja Zosia byla genialna słowotwórczo, np. w jej wykonaniu patelnia to patelnica :)

to jeszcze tak w klimacie świątecznym, na poprawę humoru, jej ostatni tekst sprzed kilku dni

Zosia mnie pyta, czy mamy na płycie kolędę pararara. Zbaraniałam, bo takowej nie znam. Od słowa od słowa okazało się, że chodzi o piosenkę Kulig Skaldów, gdzie w refrenie rzeczywiscie jest papapapa
Już w tamtym roku była z tą piosenką śmieszna sprawa, bo Zosia śpiewała " Hej z wierzchu baranica, a pod spodem smoki" musiałam tłumaczyć, co to smoking. W tym roku pytam, czy wie, co to baranica. "Pewnie - to żona barana" ;) Wizja kogos ubranego w smoki i żonę barana jest cudna, nie uważacie?
Ale to jeszcze nie koniec! Otóz Zosia mi mówi: a wiesz, Lena (w przedszkolu), brzydko śpiewa tę piosenkę, ale nie powiem Ci jak, bo się wstydzę. Powiedziała (na ucho ;) - "bo ona śpiewa: jadą w saniach siki". ;) No fakt: jada w saniach panny, obok janosiki :)

:smile:

Odnośnik do komentarza

morgit
Anulko, oczywiscie! :) Moja Zosia byla genialna słowotwórczo, np. w jej wykonaniu patelnia to patelnica :)


Moja Zosia miała wtedy niespełna trzy latka. Lato spędzaliśmy na wsi. W pobliskiej wsi w niedzielę odbywał się odpust, na który poszliśmy całą rodziną. Jak to w wiejskim kościółku: na mszy wszyscy bardzo wystrojeni - małe dziewczynki w odświętnych sukienkach, pięknie uczesane. Moja Zosia z zachwytem wpatruje się w przechadzająca się po kościele dziewczynkę w długiej, balowej sukni i z diademem (!!!) na głowie. W końcu zauroczona pyta: "Mamusiu, czy to jest Bozia?”:))))

Odnośnik do komentarza

Anulka
morgit
Anulko, oczywiscie! :) Moja Zosia byla genialna słowotwórczo, np. w jej wykonaniu patelnia to patelnica :)


Moja Zosia miała wtedy niespełna trzy latka. Lato spędzaliśmy na wsi. W pobliskiej wsi w niedzielę odbywał się odpust, na który poszliśmy całą rodziną. Jak to w wiejskim kościółku: na mszy wszyscy bardzo wystrojeni - małe dziewczynki w odświętnych sukienkach, pięknie uczesane. Moja Zosia z zachwytem wpatruje się w przechadzająca się po kościele dziewczynkę w długiej, balowej sukni i z diademem (!!!) na głowie. W końcu zauroczona pyta: "Mamusiu, czy to jest Bozia?”:))))

Morgit jakie te dzieci są kochane :) :36_1_22::36_1_22: super tekscik ::):

Odnośnik do komentarza

3-letni Pawełek woła ''mama, mama Kaśka piejła'' Co zrobiła? pyta mama. Pawełek - piejła. Mama pyta- prykła? Pawełek prowadzi mamę do łazienki a tam przy umywalce na stołeczku stoi Kasia i pierze chusteczkę. Pawełku prała, a nie piejła.
Pawełku co robiłeś po południu pyta babcia - śpiłem, Co piłeś? - śpiłem ! Pawełku mówi się spałem poprawia mama
Pawełkowi zdechł mały piesek i dziadek zakopał go w polu. Przyjechali goście i pytają się o pieska. To co umarł i dziadek go zakopał. A jak zakopał pieska?pytają, na to Pawełek tłumaczy kopa kopa i wymachuje nóżką - Amika100

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...