Skocz do zawartości
Forum

Dla młodych mam, które szybko musiały dorosnąć :)


Rekomendowane odpowiedzi

hej co tu taka cisza?! jesteście? co u was? ja byłam dzis z małym u pani alergolog, raz na jakis czas jezdzimy do niej bo on ma atopowe zapalenie skóry,i na szczęście powiedziała ze chyba z tego wyrośnie bo widać ze mu przechodzi, i szybko nawet sie tam uwinelismy bo nikogo w kolejce przed nami nie było, pewnie z powodu pogody, fatalne drogi są,pełno sniegu. ja na własnym podwórku wczoraj sie zakopałam.

Odnośnik do komentarza

mili17199
Ostatnio bylam u rodzicow 15 grudnia

gdy mieszka się niedaleko to wydaje się ze to bardzo dawno było, ale ja mam rodzine mieszkająca na drugim końcu Polski i widujemy sie z nimi max raz w roku, przeważnie w wakacje przyjeżdzają oni do nas tak na tydzień lub dwa,ale w ubiegłe wakacje ich nie było, a szkoda bo to m.in. mojego syńca chrzestna.

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Barbarka miałam bardzo dobrą opiekę w szpitalu.Nie mam na co narzekać.I do tej pory mam dobrą opiekę , nawet w pt miałam spotkanie w związku z moim powrotem do pracy.Dostałam kartkę na której jest napisane wszystko i zaznaczone że nie mogę stać więcej niż 2 godziny.Albo muszę gdzieś usiąść, albo mają mi przerwę dać .

to na super lekarzy musiałąś trafic, szkoda ze nie zawsze tak jest. a w pracy jak?nie robiął ci problemów przez tak długie zwolnienie i teraz przez te "warunki" na jakich bedziesz w stanie pracować??

Odnośnik do komentarza

Barbarka problemów mi nie robią.Raz w miesiącu musiałam się tylko zgłaszać ( sporo ludzi symulowało ) .2 tyg temu byłam w pracy na spotkaniu , pytali kiedy wracam, jakie zalecenia itd.No i od jutra startuje w pracy na innym departamencie, pracę będę wykonywała tą samą, tyle że tam gdzie idę od jutra robi się to co godzinę - w między czasie mogę usiąść.A do siebie wrócę zaraz w kwietniu :) Problemów nie robią - zwolnić mnie nie zwolnią - bo w tym momencie było by to bezpodstawne zwolnienie :)

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...