Skocz do zawartości
Forum

Trzecie urodziny Parenting.pl


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja wpadłam na P ponad poltora roku temu szukajac ... przepisu na spranie plam z truskawek jakimi moje dziecko uswinilo nowiutenkie body...

jestem kokpletnie uzalezniona juz od ponad roku z hakiem...

najaktywniejsze dziewczyny znam z tego samego wątku który mnie wciągnął a takze Mamutki na których często óscimy dwie z 3 gospodyn ;)
ktore serdecznie pozdrawiam i gratuluje tych 3ich urodzin i oby do pelnoletnosci i jeszcze dluzej!!!!!!!!!!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

to kloejnych 3 no moze 30 lat ;))) !!!! dojda tematy wowczas BABCIOWE ;)))

i pytanie .... czemu ta bobovita po prawej stronie zakrywa mi opcje SZUKAJ i SKOCZ DO FORUM ?????? i nie jestem w stanie zadac tego pytania w gdzie indziej bo sie tam dostac nie moge - nie mam polskich znakow by bawic sie w wyszukiwanie ;((((((

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

Anulka
Dziubala
Anulka
Proponuję korzystać z mozilla :) Wszystko działa w tej przeglądarce prawidłowo ::):

Ja mam Mozillę, ale akurat reklama Bobowity nie miała nic do rodzaju przeglądarki internetowej :Oczko:
Niestety miała.

W mozilla działała w IE nie.
Przynajmniej tak był kilka dni temu, kiedy sprawdzałam, gdy zgłoszono mi problem.
dokłanie ::): mi w Operze też reklama Bobovity zasłaniała pasek szybkiego menu ::(: ale już jest ok ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anulka
Dziubala
Anulka
Proponuję korzystać z mozilla :) Wszystko działa w tej przeglądarce prawidłowo ::):

Ja mam Mozillę, ale akurat reklama Bobowity nie miała nic do rodzaju przeglądarki internetowej :Oczko:
Niestety miała.

W mozilla działała w IE nie.
Przynajmniej tak był kilka dni temu, kiedy sprawdzałam, gdy zgłoszono mi problem.

Ja jak pisałam mam Mozillę :Oczko:, a wczoraj jak potrzebowałam skorzystać z opcji „szukaj menu” to przeszkodziła mi w tym reklama Bobowity. Pisałam do Marcina, mówił, że to kwestia bannera. Dziś napisał, że poprawione i reklama Bobowity już nie zakrywa opcji :). Przeglądarka nie miała tu nic do rzeczy :)
Najważniejsze, że już nie zakrywa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...