Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anuszka

Brak apetytu po szczepieniu (?) lub z innego powodu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zdarzyło się którejś z mam zaobserwować u dziecka zmniejszenie apetytu po szczepieniu (Infanrix hexa, Rotarix) utrzymujące się dłużej niż kilka dni?

A jeśli Wasze dziecko jadło mniej z innego powodu (było 750-800 ml, jest ledwo 500 mleka odciąganego), to co było przyczyną?

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09t5odljkk41ww.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze byc po szczepieniu. Moj synek mniej jadl albo nawet wogole jak zblizalo sie przeziebienie... wtedy tylko pil i nic nie chcial jesc. Przeziebienie przeszlo apetyt wrocil:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero teraz zakumałam o co tej mojej córci kaman:hmm:
Ostatniego września mieliśmy szczepienie i od tej pory do dnia dzisiejszego (dziś jadła pięknie) malutka miała taki brak apetytu że z mężem zrobiliśmy jej morfologie i posiew tak się martwiliśmy ale badania super więc to pewnie przez te szczepienia. Dodam, że Isia jest i tak wielkim niejadkiem zjada około 500ml na dobę ale po szczepionce było trzeba jej na siłę wmuszać żeby ledwo do 400ml dociągnąć, myślałam że osiwieję ale przynajmniej teraz domyślam się że przyczyną mogły być szczepienia

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdugpjmya8n3pw.png
/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqmg7y8lc7mnx1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Afra123

A jakie moga być inne przyczyny braku apetytu u dziecka w wieku przedszkolnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LidkaMoha

Moja córeczka (9 msc) ostatnio po szczepieniu na pneumokoki nie miała dwa dni apetytu. W ulotce przeczytałam, że to jedna z najczęstszych reakcji poszczepiennych. Po dwóch dniach wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Misia29

Tak, brak apetytu może być jednym z objawów poszczepiennych, choć najczęściej występującym i dość łagodnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znam tego bloga i bardzo sobie go cenię. Przede wszystkim napisane o szczepieniach tak, że wiem o co chodzi :p nie ma medycznego żargonu, którego w ogóle nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gostek

Sprawdź najlepiej czy na ulotce, czy brak apetytu jest typowym objawem poszczepiennym, ale wydaje mi się, że tak jest przy każdej szczepionce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MichalinaKwa

Jakie są najczęstsze niepożądane odczyny po szczepieniu pcv13? Moja córka dwa dni po pierwszej dawce dostała gorączki, czy to może być NOP?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania231

Brak apetytu po każdym szczepieniu to u nas norma. Na szczęście poza tym żadnych reakcji poszczepiennych. A szczepiłam 5w1 i na pneumokoki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łobuz

witam , mam syna 4 latka który jest strasznym niejadkiem , mam syna niestety tylko na kontaktach 6 godzin tj 2 metody wychowawcze ex i moje . ex karmi chipsami , ja usiłuje zdrową żywnością i porażka próbuje wszelkich metod wychowawczych nawet po szkoleniu dla rodziców i dalej klęska, nie krzyczę nie wymuszam lecz namawiam zachęcam , rozmawiam , raz tylko stawiłem syna do konta który wraz zemną stał całe 10 min i tez nie poskutkowało.
a tylko wystawie słodycze chipsy paluszki to co mamusia kupuje to będzie zajadał ( nie wszystkie słodycze nawet je )
doradzie coś napiszcie sms kwestia tu chodzi o dobro dziecka wszelkie prób podejmę aby syna zachęcić,pozdr czekam na odzew,mój tel 721- 039-384 po godz 18:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dogadaj to się kolego z byłą żoną. Macie konflikt i pod przykrywką zdrowego żywienia, ten konflikt rozgrywacie z udziałem dziecka. Tak to wygląda z Twojego opisu, może się mylę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kaja

w koncu zgłodnieje i bedzie musialo cos zjesc
http://www.blog-dziecka.pl/brak-apetytu-u-dziecka-z-czego-wynika/
dziecko moze nie miec apetytu nawet przez zwykly katar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...