Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja wieczornie

Mosiu gatuluję wygranego konkursiku :)
Zuczku nie wiem od czego brzuch Cię boli :-(
madziu jak sie czujesz ?

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

http://i2.pinger.pl/pgr462/9710feba0008b7194b4dadf5/kawa.gif

Witam się i ja

Mo tak ja jutro do sanatorium, zabieramy na wycieczkę krajoznawczą mojego chrześniaka :-) Trzęsacz, Kamień Pomorski, Rewal itd...;-)

Żuczku jeszcze jeden dzionek

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza
Gość Inkaaa

Wiem, że jeszcze jeden dzionek, ale powiem Wam szczerze, że jakoś odechciewa mi się poznania tego wyniku...
Dzisiaj mnie tak strasznie bolą piersi :Zły: Ostatnio reagowały mi na zimo, teraz reagują też na ciepło... Wcześniej mi się takie coś nie zdarzyło... Ta niepewność i czekanie jest straszne...

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Wiem, że jeszcze jeden dzionek, ale powiem Wam szczerze, że jakoś odechciewa mi się poznania tego wyniku...
Dzisiaj mnie tak strasznie bolą piersi :Zły: Ostatnio reagowały mi na zimo, teraz reagują też na ciepło... Wcześniej mi się takie coś nie zdarzyło... Ta niepewność i czekanie jest straszne...

Inkaaa trzymam kciukasy :)
a ja niemam pomyslu co kupic mojemu lubemu na rocznice ślubu ;/
:36_1_78:

Odnośnik do komentarza
Gość Inkaaa

madzialska
ale kicha. Robiłaś to w swojej miejscowowsci? To jakies małe labo, muszą wysyłać do badania do innego miasta?

madzialska robiłam w swojej miejscowości w szpitalu w laboratorium, wysyłają do badania do Wrocławia, ale w innym labo robią te same wyniki z dnia na dzień i też wysyłają do Wrocławia, a tutaj tyle czekania... Zadzwoniłam tam i powiedziałam, że wynik miał być w środę (tak mi zostało przekazane), i że dzisiaj o 17 mam wizytę u lekarza i potrzebuję mieć ten wynik, więc babka powiedziała, że zadzwoni do Wrocławia i postara się o wynik. Mam zadzwonić za godzinę. Zobaczymy co tym razem wymyśli ciekawego.

Odnośnik do komentarza

dziewczynki dzwoniłam do labo u nas o ceny wyników i sie przeraziłam

Cytomegalia - 83 zł
Toxoplazmoza - 53 zł
antykoagulant tocznia - 80 zł
przeciwciala IgG,IgM, INR - 78 zł
Chlamydia 80 zł:36_11_13:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...