Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM DZIEWCZYNKI CZWARTKOWO

Proponuję abyście obie poszły do lekarza, my o 4 rano miałysmy pobudkę :36_6_2:
Dziś mamy ognisko :), mam fajne zabiegi, jedzenie też dobre tylko ta nieszczęsna współlokatorka spędza nam sen z powiek :(

Piszcie mniej, bo zawsze mam co najmniej 2 strony do nadrobienia :P

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Witam w piątek trzynastego ::): Pogoda się u mnie zepsuła, wczoraj lał deszcz i była burza, a dzisiaj jest pochmurnie i wieje wiatr.
dbozuta co do wizyty u lekarza, to ja nie mam kiedy iść, dzisiaj już piątek, w poniedziałek jadę do pracy na popołudnie, a we wtorek idę do szpitala. Sądzę, że jak wyjdę to zdąży mi już przejść.
Idę szykować sobie jakieś śniadanie i zabieram się za pieczenie biszkopta, który jutro będę przekładała bitą śmietaną.

Odnośnik do komentarza

mosia
Inkaaa
mosia
może hormony, nie wiem.

Ale jakie hormony? Przecież robiła badania i wszystko mam w porządku...

ale zawsze się mogą jakieś zaburzenia zrobić.
prolaktynę ci badała?

Tak, prolaktynę, progesteron, tsh...

Odnośnik do komentarza

mosia
nie ma co gdybać, musisz wytrzymać do wtorku.
a ja do poniedziałku

Ale po co mam wytrzymać do wtorku? :hmm: ja we wtorek nie mam wizyty u ginekologa tylko w poradni angiologicznej, która zajmuje się nadciśnieniem tętniczym :Psoty:

Odnośnik do komentarza

mosia
zapomniałam znowu.
no to umów się do gina

Nim wyjdę ze szpitala to dawno mi przejdzie :Psoty: Raczej z tego powodu nie umrę chyba :lol:
Mój biszkopcik właśnie wylądował z piekarniku ::): Chyba czas na jakieś śniadanie ::): Dzisiaj Ł jedzie oglądać samochód, może kupimy w końcu nowy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...