Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inkaaa

Rozumiem, ja zaraz idę jeść obiadek, a po 16 mają przyjechać moi rodzice z moim bratem i Jego dziewczyną ::): upiekłam ciasto na oleju z truskawkami ::): a co robienia poddasza to faktycznie, lepiej będzie jak dowiecie się co i jak...

Odnośnik do komentarza

Witam i ja wtorkowo

Żuczku śliczy avatarek, w fajnym miejscu mieszkasz pokaząłam kozy tesciowej stwierdziła ze ta mała by sobie pozyczyła Z chęcią :-)

mosiu powodzenia z poddaszem :-)
Żaneta My wsztystkie piekne i młode
Madzialska jak się czujesz??
GEM odezwij się

My u teściów, mama miała dziś 1 chemię zwraca jak kot:-( miedzy jednym zwaracaniem a drugim mówi, że to przez nią bo w marcu miała badanie PET i nie powinna stykać sie z kobietami w ciązy - tłumaczymy jej że jeszcze nie wiedzielismy o ciąży więc to nie jej wina ale niestety NIE DOCIERA do niej. Naprawdę brakuje mi argumentów :36_2_12:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza
Gość Inkaaa

Witam. Wiecie co, coś mnie chyba zaraz trafi. Pojechałam w poniedziałek robić badania, baba w laboratorium powiedziała mi, że wyniki prolaktyny, progesteronu, toxo i bety będą w środę czyli dzisiaj, a cytomegalia będą w piatek, więc pojechałam dzisiaj po 7 odebrać wyniki, a ona do mnie mówi "przecież mówiłam, że cytomegalia i beta będą w piątek" Więc ja na to, że tylko cyto mają być w piątek, a ona "tak? a to widocznie zapomniałam pani powiedzieć, że beta też będzie w piątek" :Zły: to ja od poniedziałku znoszę jajko, żeby tylko odebrać w środę wynik bety, a ona do mnie takie rzeczy mówi :zły: zastanawiam się czy pójść do innego laboratorium i zrobić jeszcze raz betę i odebrać wynik jutro...
Co do reszty wyników to progesteron mam 13,62ng/ml ( normy są: faza foli. 0,25-054, faza owul 0,25-6,22, faza lut. 1,50-20,00) prolaktyna 29,66 (normy są: faza owu.5,00-35,00) toxoplazmoza ujemna.

Odnośnik do komentarza

ja mam podane wyniki prl w uIU/ml i wyszedl mi 780,1 przy normach 127-637,
ale to sie przelicza na ng/ml, czyli wg Twoich jednostek mam 39 ng/ml czyli normy 6,35-31,85, czyli wychodzi na to, że miescisz sie w gornej granicy norm.

Ale jest jeszcze takie coś, że jak jest ciąża i beta dodatnia to prolaktyna też jest podwyższona, dlatego jak ja zrobilam test i wyszedl + to endo juz mi nie kazal prolaktyny badac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...