Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w środku tygodnia ;-)

Dii Warszawaaa ;-)ja byłam teraz w stolicy, spotkałam się z przyjaciółmi i dla mnie Warszawa jest piękna.Nawet przez rok tam pomieszkiwałam.Chociaż Wrocek jak dla mnie NR 1.Piękny zwłaszcza wieczorem, mosty, uliczki :love:

Podziękować M&M za fluidki :happy:

Ja wróciłam ze sklepu, niebawem biorę się za obiad.A Wy co dzisiaj pichcicie?

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :36_2_53:

witam się poranną kawką

http://x.garnek.pl/ga7863/6eaa149c653dba13434227a3/poranna_kawka.jpg

dziś już czwarteczek i bliżej niż dalej do weekendu, choć mój weekend będzie wydłużony o poniedziałek :)

a co u was Młode damy ??

Mosiu jak po wizycie ??

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Zaczynam się o nią martwić, chyba że szaleje na zakupach dla Marcelka :D

Madzia na którą masz wizytę jutro ??

Ja usiłuję dodzwonić się do przychodni gdzie krew bedziemy oddawać bo M. zapomniał się zapytać czy mamy być na czczo

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Kaori
Hej babeczki. Jestem po wizycie. Zaczynamy wspomaganie. Na początek dostałam po 1/2 tabletki Clostilbegyt. Boję się jak zareaguję na hormony ale walczymy.

Kaori kochana trzymam za Ciebie kciuki bardzo mocno! Nie poddawaj się, walcz! Ja po Bromergonie pierwszy dzień źle się czuła,ale nie jest to hormon. Mój lekarz powiedział, że póki co nie daje mi hormonów ze względu na moje ciśnienie.
Jeszcze 6 dni i dowiem się prawdy... Sił mi brak...

Odnośnik do komentarza

Inkuś ja na razie bardzo małe ilości. Po monitoringu jednego cyklu stwierdził, że na razie zajmiemy się za niskimi hormonami. Tabletkę wzięłam jakieś 1,5h temu i nadal dobrze się czuje. Może się uda. Bo jak kiedyś brałam Grawistat na torbiele to 0,5h po wzięciu tabletki już umierałam.

Walczymy Inkuś. "Nie spoczniemy, nim poczniemy" To nasze motto.

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...