Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

dbozuta
kaori, pisze mi Ona jakies durne sms y, które ja muszę otworzyć żeby usunąć!! nie pomagają prośby i grośby mojego M. i teściowej już nawet Szawgier interweniował ona mysli że jak jest w ciąży to jej WOLNO mi i teściowej ubliżać

są ludzie i parapety.
a jej źle nie życzę, ale lepiej niech się zastanowi bo Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

czasami mam ochotę pojechać i jej w łep dać baba 28 lat a głupia jak but :(

Mosiu a Ty w tym tyg.... robisz te wielkie zakupy czy za tydzień, bo ja na zdjęcia czekam

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Wczoraj zgubiłam 200 zł noo :(

Im bliżej 3 października tym ja bardziej się stresuję, a przecież to tylko pobranie krwi, i długie oczekiwanie na wynik. Myslę czy jeszcze jakieś badania robić mój M. sugeruje żebyśmy poczekali do listopada na wizytę w klinice rozrodu i tam może zlecą jakieś badania, że podstawowe mamy, 3 jak bedziemy zajedziemy do Polic i zrobi tam komputerowe badanie nasienia, żebyśmy na 7 listopada mieli....

W sobotę z racji tego, że mam wolne to robię pierożki

a co u was ??

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Dzisiaj utraciłam cały dobry humor... W sumie powinnam się cieszyć, bo dzisiaj nasz 6 rocznica jak jesteśmy razem, tzn moja i Ł :love:
Słoneczko za oknem świeci, zapowiada się ładny dzionek. Jutro sobota, ale Ł niestety idzie do pracy... Mam zamiar też upiec jakieś ciasto, ale jeszcze nie wiem jakie.
Mosiu ślicznie wyglądasz ::):
Dbozuta jednak nie znalazłaś pieniążków... szkoda...
Kaori ja wczoraj zrobiłam jedno pranie, a teraz pierze się właśnie drugie, więc jutro nie będę musiała już prać :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Ja własnie się dowiedziałam, że w miejscowości mojej teściowej jest mieszkanie do remontu przez miasto dawane, papiery pobrałam przez neta zadzwoniłam dowiedziałam się co jest do zrobienia w nim:
2 okna do wymiany, sufit w pokoju i kuchni, łazienka z toaletą bo jest poza na korytarzu wspólna, elektryka , i piece jeden trzeba przestawić a drugi zbudować lub założyć CO.

myslę teraz jak to logistycznie załatwić noo i muszę wymyslić jakieś uzasadnienie więc może mi pomożecie ?

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Di przepis wyślę Ci jak będę w domku bo w pracy go nie mam. Co do argumentowania to najwazniejsze są podejrzewam zarobki. Możesz powołać się ewentualnie że np: pracujesz w pobliżu, teściowa potrzebuje pomocy, lekarz blisko. nie wiem jak wyglądają szczegóły Twojej sytuacji.

Inka u nasz dzisiaj miało padać a jutro śliczna pogoda więc czekam. Poza tym jak jestem w pracy od rana to po południu nie jest już tak ciepło i gorzej schnie. Ale jutro wszystko upiorę.

Dzisiaj zabieram moich siostrzeńców i idziemy do Małpiego Gaju (baseny z piłkami i zjeżdzalnie). Ale będzie wesoło. Uwielbiam moich chłopaków!

"Nowy dzień przynosi now

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...