Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu - Zdrowa Pielęgnacja Malucha


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe:
"Jaki kosmetyk Skarb Matki jest bezpiecznym preparatem na ciemieniuszkę?"

jest Olejuszka.

Zwycięzcami konkursu zostają:
izaaa898989
75sylwia1
martensik
pauluska
Kasiunia 23

Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów!

Proszę o adresy do wysyłki używając zakładki kontakt i hasła Zdrowa Pielęgnacja Malucha w temacie.

Odnośnik do komentarza

Anulka
Przypominamy o obowiązku podania adresów wysyłkowych. Otrzymaliśmy tylko dwa a nagród jest pięć. Jutro Sponsor robi wysyłkę i nagrody przepadną.

Nie wiem czy nagrody zostały juz wysłane ale do mnie jeszcze nic nie doszło a wysylałam dane przez formurarz kontaktowy, nie było mnie w domu od 29.08 do dzisiaj i nie jestem pewna czy mój formularz wogole doszedł, bo z tego co czytam dostaliście tylko dwał. Pozdrawiam Sylwia

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

75sylwia1
Anulka
Przypominamy o obowiązku podania adresów wysyłkowych. Otrzymaliśmy tylko dwa a nagród jest pięć. Jutro Sponsor robi wysyłkę i nagrody przepadną.

Nie wiem czy nagrody zostały juz wysłane ale do mnie jeszcze nic nie doszło a wysylałam dane przez formurarz kontaktowy, nie było mnie w domu od 29.08 do dzisiaj i nie jestem pewna czy mój formularz wogole doszedł, bo z tego co czytam dostaliście tylko dwał. Pozdrawiam Sylwia

Otrzymaliśmy Twój adres. Postaram się jak najszybciej wyjaśnić kwestię wysyłki nagród i odezwę się do Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...