Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytałam

tak jak mówiłam Jasiek wczoraj dostał pierwszy raz rybkę do zupki - PANGĘ - i wszystko jest ok

Vean - kochana strasznie współczuje gipsu - chcesz to ci wyślęmoją rękę priorytetem może fci sie przyda

annn - dzieki za link o rybkach

aniołek - gratki z powodu awansu na najtrudniejsza maszyne

juleczko wsztskiego naj naj naj

lece bo mi dziecko szaleje i chce pisac za mnie

papa milego dnia

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

dzien dobry, wszystkim milego dnia, za oknem leje :Zły:
Juleczko serdecznosci
Patusia zdrowka
Aniolek rozumiem ze jestes zadowolona z pracy, tez mialam pytac czy korzystasz z czasu przyslugujacego na karmienie
Mineralka fajne fotki

co do picia to Szymon roznie, niekoniecznie (ale pije mleko wiec dopojony jest), jak chce to wypije wode lub wode z sokiem

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

no i kolejny dzien w pracy

ann jak po urodzinkach??
juleczko wszystkiego najlepszego
mineralka sliczne foteczki :Uśmiech:
starletka zdrowia dla dzieciaczkow

a bartus w nocy jakos brzydko kaszlal.. taki mokry kaszel i ma tez troche chrypke. mam recepte na antybiotyk ale nie wiem czy warto ??? temperatury nie ma i mysle by jeszcze poczekac troche.
a wy jak z doswiadczenia mozecie powiedziec - warto dawac antybiotyk czy lepiej poczekac az przejdzie sam kaszel?

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki:)
aniolek ja Cie podziwiam!!!!!! super,ze w pracy ci dobrze idzie:)
starletko zdrowka dla was! a pogoda.... u nas tez do bani:)
aniu jak tam po urodzinkach? B sprawil Ci jakas niespodziewajke?:)
mineralka sliczne fotki:) a kiedy w koncu pokazesz nam siebie kochana?
dziewczynki mam pytanko:
po 3 dniach goraczki moje dziecko ma kropki na czole i brzuszku! czy to ta tak zwana "trzydniowka"? prosze o jakies informacje na ten temat:)
czy mam z tym jakos "walczyc"? buziaczki:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

kronkiś
witajcie dziewczynki:)
aniolek ja Cie podziwiam!!!!!! super,ze w pracy ci dobrze idzie:)
starletko zdrowka dla was! a pogoda.... u nas tez do bani:)
aniu jak tam po urodzinkach? B sprawil Ci jakas niespodziewajke?:)
mineralka sliczne fotki:) a kiedy w koncu pokazesz nam siebie kochana?
dziewczynki mam pytanko:
po 3 dniach goraczki moje dziecko ma kropki na czole i brzuszku! czy to ta tak zwana "trzydniowka"? prosze o jakies informacje na ten temat:)
czy mam z tym jakos "walczyc"? buziaczki:)

prawdopodobnie trzydniówka - często towarzyszy ząbkowaniu :) dominik miał obsypane całe plecki cały brzuszek i główkę - ale zaczęło się od kilku plamek

Odnośnik do komentarza

martusia - ja zawsze mam przeciwbólowy ibufen albo panadol (w syropkach) + czopki

na przeziębienia mam pyrosal, na kaszelek prawoślazowy,
witaminę C -
na uciażliwy katar mam nasivin soft dla niemowląt
czasem warto mieć viburcol (czopki ziołowe )

Odnośnik do komentarza

martusia
dziendoberek

no i kolejny dzien w pracy

ann jak po urodzinkach??
juleczko wszystkiego najlepszego
mineralka sliczne foteczki :Uśmiech:
starletka zdrowia dla dzieciaczkow

a bartus w nocy jakos brzydko kaszlal.. taki mokry kaszel i ma tez troche chrypke. mam recepte na antybiotyk ale nie wiem czy warto ??? temperatury nie ma i mysle by jeszcze poczekac troche.
a wy jak z doswiadczenia mozecie powiedziec - warto dawac antybiotyk czy lepiej poczekac az przejdzie sam kaszel?

poczekaj jeszcze - na antybiotyk zawsze jest czas...

Odnośnik do komentarza

KRONKIS myślę że to trzydniówka:Oczko:samo zejdzie

STARLETKA o mamoooooo....następne 2 zęby ale tempo :Oczko:

MARTUSIA ja z leków dla Zuzy posiadam cebion multi w kropelkach lekarka mi poradziła (działa jak vibowit tylko to w kropelkach jest podaje jej 1raz dziennie po 2 kropelki )no i mam jeszcze lek homeopatyczny oscillococinium podaje go tylko jak Zuza dostaje katarek i zaraz przechodzi!na kaszel miałam syrop prawoślazowy,czopki vibrucol,panadol

Odnośnik do komentarza

kronkiś
?
dziewczynki mam pytanko:
po 3 dniach goraczki moje dziecko ma kropki na czole i brzuszku! czy to ta tak zwana "trzydniowka"? prosze o jakies informacje na ten temat:)
czy mam z tym jakos "walczyc"? buziaczki:)

Kornis a ile tak mniej wiecej stopni goraczki miala pyzunia przez te trzy dni? Pytam dlatego ze moj Michalek pare dni temu mial lekko podniesiona temperature ale tylko troszke ponad 37 i po paru dniach(chyba trzech) wyszly mu krostki na brzuszku, plecach i buzi, ja myslalam ze to przez to ze dalam mu cos do jedzenia i ze to alergia, bo nie wiem skad mi sie to wzielo ale wydawalo mi sie ze te krostki od trzydniowki sa tylko na buzi....

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

mkarasowska
kronkiś
?
dziewczynki mam pytanko:
po 3 dniach goraczki moje dziecko ma kropki na czole i brzuszku! czy to ta tak zwana "trzydniowka"? prosze o jakies informacje na ten temat:)
czy mam z tym jakos "walczyc"? buziaczki:)

Kornis a ile tak mniej wiecej stopni goraczki miala pyzunia przez te trzy dni? Pytam dlatego ze moj Michalek pare dni temu mial lekko podniesiona temperature ale tylko troszke ponad 37 i po paru dniach(chyba trzech) wyszly mu krostki na brzuszku, plecach i buzi, ja myslalam ze to przez to ze dalam mu cos do jedzenia i ze to alergia, bo nie wiem skad mi sie to wzielo ale wydawalo mi sie ze te krostki od trzydniowki sa tylko na buzi....

przy 3 dniówce temp jest dość wysoka

u nas było 39 stopni

Odnośnik do komentarza

starletka
mkarasowska
kronkiś
?
dziewczynki mam pytanko:
po 3 dniach goraczki moje dziecko ma kropki na czole i brzuszku! czy to ta tak zwana "trzydniowka"? prosze o jakies informacje na ten temat:)
czy mam z tym jakos "walczyc"? buziaczki:)

Kornis a ile tak mniej wiecej stopni goraczki miala pyzunia przez te trzy dni? Pytam dlatego ze moj Michalek pare dni temu mial lekko podniesiona temperature ale tylko troszke ponad 37 i po paru dniach(chyba trzech) wyszly mu krostki na brzuszku, plecach i buzi, ja myslalam ze to przez to ze dalam mu cos do jedzenia i ze to alergia, bo nie wiem skad mi sie to wzielo ale wydawalo mi sie ze te krostki od trzydniowki sa tylko na buzi....

przy 3 dniówce temp jest dość wysoka

u nas było 39 stopni

Dziekuje strarletko za odpowiedz, wiec Michal jednak mial chyba alergie na cos co zjadl...

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

mkarasowska
Aaaa wiecie cos pare dni temu dawalam Michalkowi ze sloiczka z HIPPa - Marchew z jablkiem (ale tam w sloiczku bylo wiecej machewki) i pierwsze dwie lyzeczki go cofaly ale otwieral buzke wiec dalam mu trzecia lyzeczke i po trzeciej zwrocil... Ja juz dawno nie dawalam mu samej marchewki do jedzenia, jak myslicie dlaczego zwrocil?

nie mam pojecia dlaczego.. moze mu nie smakowalo
albo uczulenie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...