Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

kronkiś
agnieszka pozazdroscic tego zasypiania, u nas szum, krzyk, placz, wrzask...... pyza zabkuje! juz mnie ku...ca bierze od tych jej zebow, tydzien wyjety z zyciorysu!
humor do bani, nie nadaje sie na matke, moja cierpliwosc sie wyczerpala:(

sil sil i jeszcze raz sil !!!!!!!!

Dziewczyny w kocu kupilam spacerowke :yipi: ciesze sie jak dziecko :smieszne:
I do tego niezle poszlo usypianie malej :)
Lezala w lozeczku (placz oczywiscie i rzucanie sie na wszystkie strony) a ja ja glaskalam po pleckach i opowiadalam bajke (raz dalam sie napić troche herbatki bo sie spocila od tej awantury)... trwalo to 17 minut, czyli juz lepiej niz wczoraj :):yipi: Nie jest źle, balam sie, ze bedzie to trwalo godzinami a widze, ze jeszcze z tydzien-dwa i bedzie zasypiac w ciagu kilku minutek :mdr:
No to lece...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór-ale pedzicie
a mi ostatnaio ciagle brakuje czasu - i przypuszczam ze dopiero po weekendzie nadrobie zaległosci
K ma wolne pare dni, do tego nalot tesciów w weekend, dzis załatwialismy sprawy urzedowe(dzięki Mai wszystko poszło jak po masle-pismo na ktore czeka sie 7 dni roboczych dostlaismy w 15 minut (dla chcacego nic trudnego:P)):Oczko: a jutro przyjemnosci-zakupy, znajomi i kino jak sie wyrobimy:):)

Życze wszystkim milego weekendu

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

ja tez z czasobraku nie pisze za duzo bo okropnie mnie wszystko goni
do tego obejrzalam wlasnie pogode na niedziele i wyglada ze bedzie deszcz, a moj pchli targ wrrrrr
oby sie mylili, jak czesto sie zdarza :)

zycze wszystkiego naj dla Juleczki!!!
zdrowka chorujacym, czasu tym co im go brakuje, przeklucia zebow naszym maluszkom

u nas wszystko ok, od trzech dni mam lekki problem bo Noas robi bardzo wolne kupy, nie biegunka no ale inaczej niz zwykle. no i szukam czego to wina, nic nie znajduje... zabkowanie czasem powoduje biegunki itp ale zebow nie widze na horyznocie, poki co je dobrze, nie narzeka, nie wymiotuje i zdrowy wiec sie na zapas nie martiwe ale zaczynam sie zastanawiac z czego sie to wzielo...

mada sie uczy albo robi przeglad opiekunek dla Kajtka :)

k8i tez zagniela... aniolek pracuje....?

paula, nasz kredyt tez hipoteczny, innego sie nie dalo... ale warto wiec zycze podjecia dobrych decyzji!!!!

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
starletka
Olimpijka
śliczna Majeczka :)

dobranoc starletka :) spokojnej nocy

Ty już chyba miałaś spać ;)

dzięki - noc mam na myślenie :)
tylko teoretycznie........................bo roboty mam w h.... i ciut ciut

no to mogę tylko owocnej pacy życzyć
oby szybko jej ubywało

Odnośnik do komentarza

starletka
Olimpijka
starletka

Ty już chyba miałaś spać ;)

dzięki - noc mam na myślenie :)
tylko teoretycznie........................bo roboty mam w h.... i ciut ciut

no to mogę tylko owocnej pacy życzyć
oby szybko jej ubywało

dzieki Starletka...już Ty wiesz jaka mam nawałnice....ahhhh buziaki

Odnośnik do komentarza

monikouette
dobrej nocki wszystkim, ja ide do scrapika dla babci :)

zaba inki cudowna!!! jakie ona ma oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sterletka, tylko za duzo nie mysl!!

oli, do roboty z rozowym winkiem :)

z merlotem sie najlepiej pracuje....a jak sie póxniej cegle przybija szybko...i robota przyjazniejsza....ahhhhhhhhhhhhh wyplaty powinny byc mile a mnie to wcale nie bawi :(

Odnośnik do komentarza

inka
i ja padam dziewuszki...dobrej nocki-jutro mega intensywny dzien.....brrrr-poza przyjemnosciami niestety trzeba chate wylizac przez przyjazdem tesciów:Smutny:
spijcie slodko- i nie pracujcie za duzo (Olimpijko) no chyba nad męzami :Niewiniątko::Nieśmiały::Śmiech:

chcialabym juz odpuscic ale przez chorobe mam mega giga zaleglosci wiec niestety...........no chyba ze winko mnie szybciej rozlozy

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie :)

jejku jestem padnięta :Męki:
Kacper budził mi się wczoraj co chwilę i darł w niebo głosy... nie mogłam go uspokoić... dzisiaj wniosek ZĘBY :Niespodzianka: potem w ciągu dnia ciągle marudzenie... jejku jeszcze dziś druga zmiana po prostu padam na cycki...

dzisiaj nie wzięłam tel. do pracy... nie mogę go mieć bo co chwilę zaglądam czy z domu nie dzwonią że coś z kacperkiem nie tak... z drugiej strony powinnam mieć ale wiem że moja mama sobie poradzi... w końcu pracowała kiedyś w żłobku i wychowała trójkę dzieci

i pogoda mogła by się poprawić w końcu bo to 3 dzień pochmurno... :Kiepsko:

dobranoc

zdrówka potrzebującym... przespanych nocek niewyspanym... cierpliwości i w ogóle czego sobie życzycie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Witam
No i wczoraj jak poszłam do pracy o 18 wzięłam przepustkę bo dopadła mnie gorączka i ledwo żyłam zresztą czuje się okropnie na dziś wypisałam urlop więc kuruje się w domku

wszystkim miłego dnia jak dam radę to będę zaglądac

Odnośnik do komentarza

dzien dobry:)
moje dziecko ,jak zwyklo od tygodnia, lazikuje po moim lozku i wyzywa: "aba-ba-ba-aba"..., "ma-ma,maama"... wyglada to komicznie! na te dzwieki warto czekac:):):)

starletko caly czas jej daje cosik przeciwbolowego, ale niewiele pomaga:(:Męki:

patusia kuruj sie!:Usteczka:
aniolku weekend juz tuz, tuz... odpocznij sobie z kacperkiem:) :Usteczka::Usteczka::Usteczka:

dziekuje za mile slowa kobitki, ehh.. nikt przeciez nie powiedzial,ze bedzie latwo...

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

kronkiś
starletko wspolczuje pobudek! czemu on sie tak budzi czesto? i co chce robic jak sie budzi?
sil kochana!!!:Usteczka:

robi łyka herbatki i idzie spać dalej...
albo je
ewentualnie trzeba dziąsła smarować

przypuszczam że to wina ząbków

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...