Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

monikouette
no Ann, o mezach :)

a Ty jak, lepiej?? czy dalej szpital w domu??

Ula kaszle jak gruzlik, ale forma niezla, nie liczac tego ze uziemienie w domu daje jej po glowie. Szym chyba sie obronil i jest niezle (odpukac), mi leje sie troche z nosa (ale pije wode z kropelkami homeo), B ma nakazane nie chorowac.
I oczywiscie brakuje mi na wszystko czasu, ale jest fajnie :)

Odnośnik do komentarza

madalenka
Boże....u nas ledwo 3 razy.....:Płacz::Płacz::Płacz:

ale przybiera przeciez ladnie, wiec nie jest wazne ile razy je tylko jak ;) najwidoczniej sie dobrze najada

po za tym ja tez blado wypadlam w stosunku do Ann ;)

i nie mamy stalych por karmienia.. przez moje skoki laktacyjne ...

Odnośnik do komentarza

jejku dziewczyny-choćbym chciala nie mam szans nadrobic...
przynajmniej nie dzis:)
Kira-witaj!!!fajnie ze dołączyłas
Kasia-dzieki za zyczonka dla Maji:)
Blomoo-leżaczek kupiłam w jednym z krakowskich smyków, jesli chcesz moge sie zorientowac czy jeszcze są....
Agoniah-Gosia-witaj:):)
Mada-jak zobaczyłam Twojego smyka na lezaczku to pomyslałam "a kto wkleił moja Maję ?"
Od jutra siadam na nowo, Martwie sie bo Maja płacze jak sie zmoczy-wiem ze to normlane ze chce miec sucho...ale płacze jakby w momencie siusiania(zawsze jak zapłacze to jeszcze czuc ciepło siuśków:))-boje sie ze moze to byc zapalenie pecherza...cewki moczowej czy cos w tym stylu....pozatym strasznieee duzo siusia-jutro zakupie ta pieluche i zbadam jej mocz:Kiepsko: poza chwilami kiedy daje znac o zmianie pieluchy -aniołek!!wiec tymbardziej mnie to martwi,bo przeciez pampersy wchłaniaja i nie powinno jej to tak przeszkadzac-no chyba ze taką higienistke wydałam na świat:)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

a, no co do ilosci to moj je 800ml i nic wiecej. nie dopajam bo jakos nie ma potrzeby.
a i jeszcze mi sie przypomnialo, co do czkawki, faktycznie, z tego co slyszalam to najbardziej boli rodzicow.
moj maly tez ma czesto, najczesciej za pierwszym czkaniem mu sie ulewa troszke a potem to juz tylko czkawka

inka, no widzisz jakie tu tempo narzucone!! az trudno wyrobic!
mam nadzieje ze Maja nie zlapala zadnego zapalenia, usciskaj malutka od ciotki:)

Odnośnik do komentarza

jade na proszkach p.bólowych i jakoś leci,ale i tak z 20 stron nie nadrobiłam:(:(

agniszka 31-jestem bardzo zdziwiona tym,że Twoja mała nie lubi jeździć autkiem:Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka:to naprawde ewenement na skalę światową, bo przecież większość bobasków tylko to uspokaja?????

patrycja je 5-6 razy dziennie!!!wczoraj przeszła samą siebie i pochłonęła na raz 330 ml:Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka::Niespodzianka:no myślałam,ze lekki pawik będzie,ale nie!!!generalnie to wciaga ok 1l dziennie,a jest chuda jak patyczak!!!!za to bardzo długa 68 cm!!(zmierzyłam centymetrem:Oczko::Oczko::Oczko:)



mam pytanie:czy czytacie swoim maluszkom bajki???mówię o tych naszych najmłodszych pociechach ( do mam posiadających starszaki):Oczko::Oczko::Oczko::Oczko:a jeżeli tak,to jakie??


oto mój kochany Patyczak(patyśka) przed kąpusianiem:

http://img408.imageshack.us/img408/7918/golasekgh8.jpg

lecę spać,póki mniej boli:Oczko::Oczko::Całus::Całus::Całus:

good night

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

inka zrob badanie moczu - bedziesz spokojniejsza..

u mnie ciezko stwierdzic ile ml dziennie maly zjada bo w wiekszosci karmie piersia... jak odciagam do butelki to wiem ze zjada 120ml na raz

dwa razy dostal sztuczne wtedy tez 120 na jedno posiedzenie...

Odnośnik do komentarza

A jesli chodzi o mezow to co prawda moj maz niezbyt duzo zajmuje sie synkiem to i tak nie moge na niego zlego slowa powiedziec jak maz ma czas to bawi sie z nim no i to on codziennie kapie malego, a w nocy to ja wstaje tzn. wstawalam bo teraz juz nie trzeba bo spi cala noc bo ja chyba mam troche staromodne zasady ale ja uwazam ze to ja powinnam wstawac w nocy bo maz pracuje a ja obecnie nie..
A jak jestesmy przy wyznaniach to przyznam sie ze przez pierwszy miesiac mialam problem ze soba poniewaz nie pozwalalam nikomu dotknac Michalka uwazalam ze jest moj i ze ja zrobie mu wszystko najlepiej i ze ja najlepiej rozumiem moje dziecko, no jedynie maz mogl "dotknac" malego ale to i tak na wszystko zwracalam mu uwage... Na szczesie juz mi przeszlo, ale to i tak ja glownie zajmuje sie synkiem, bo mi tak odpowiada...

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...