Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

To ja sie wklejam przed katia :)
Po USG jestem pod wrazeniem, zakochalam sie w mojej drugiej 100-procentowej coreczce na amen. Szczegolnie jak sie do mnie usmiechnela na obrazie 4d, to bylo najslodsze na swiecie! :angel1:

W zasadzie wszystko jest ok, pomiarow zrobil chyba ze 30, widzialam wszysciutkie narzady! Nawet widzialam zeby, ktore sie chowaja jeszcze w dziaslach, i soczewki oczu i nawet pęcherzyk żółciowy, kosteczki palców, mięśnie....ehhh wszystko! Porod jednak wyliczony na 16-17 lipca (a nie 24) z tych wszystkich pomiarow na tym usg oraz lacznie ze wszystkich usg.

Niepokojaca jest dla mnie drobna wada serca- minimalna niedomykalnosc zastawki plucnej.Dr badal ja dlugo, ale powiedzial, ze gdyby to byla jego zona to w ogole by sie tym nie przejal, ze nie ma co panikowac. Dal nam do zrozumienia, ze nam o tym mowi wylacznie dlatego bo to jego obowiazek. Kazal skonsultowac z kardiologiem dzieciecym tez tylko dlatego, ze on nie jest specjalista w tej dziedzinie ale prawie, ze zapewnil, ze to nie bedzie mialo zadnego wplywu na dzidzie. Wiec sie w pn zapisze na wizyte (poki co jestem spokojna), zobaczymy co powie kardiolog, (jesli sie okaze ze sprawa jest powazniejsza to byc moze bede musiala rodzic w łodzi a dzidzi po porodzie beda robic echo serca) poki co nie panikuje i NIE SZUKAM ZADNYCH INFO NA TEMAT NIEDOMYKALNOSCI ZASTAWKI PLUCNEJ zeby sie na zapas nie denerwowac, skoro to wg lekarza nic powaznego.
Jak ktoras zainteresowana moją dzisiejszą fotką z dołączonymi fotkami rowniez z tego usg 3d/4d to dajcie znac, wyslę link na prv, przepraszam za utrudnienia, nie mogę inaczej) :Całus::Całus::Całus::Całus::Kiss of love:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...