Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

patusia23
starletka
Dominik ma anginę ropną = antybiotyk

:36_1_4:zdrowia zdrowia zdrowia a dla Ciebie sił Kochana

a skąd wiedziałaś, że mnie właśnie siły opuściły i płaczę?

Cieszę się, że z nerką jest ok
i oczywiście za kolejne badania kciuki trzymam i zdrówka dla Zuzi

Odnośnik do komentarza

starletka
patusia23
starletka
Dominik ma anginę ropną = antybiotyk

:36_1_4:zdrowia zdrowia zdrowia a dla Ciebie sił Kochana

a skąd wiedziałaś, że mnie właśnie siły opuściły i płaczę?

Cieszę się, że z nerką jest ok
i oczywiście za kolejne badania kciuki trzymam i zdrówka dla Zuzi

To popłaczemy razem,bo co innego można zrobić bezradność przy chorobie dziecka ja już po prostu wysiadam :36_1_4:

Odnośnik do komentarza

martusia dzięki

Dominik właśnie wstał bo po wizycie lekarskiej wszedł do domu zdjął z siebie spodnie wziął niekapek i położył się spać (sam z siebie) i co - czerwony jak piwonia 39, 6 ::(:
wiem, że przy anginie ropnej temp lubi być wysoka i trzymać kilka dni ale jakoś nie mam do tego siły...
wieczorem podam mu antybiotyk (bo co 12h mamy) mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie lepiej

chyba mam dzień na wylewanie smutków i łez :Szok:

Odnośnik do komentarza

dolaczam do znerwicowanych przez te choroby...kochane nie wiem czy Was to pocieszy ale popatrzcie na mnie, z Milenka szpital, a Mai nawet w chorobie nie moge przytulic,:36_1_4: u Mai niestety tez antybiotyk od jutra jesli goraczka nie minie, a nie mija wiec pewnie go weźmie.:(:(
co ja bym dala zeby byc teraz w domu i Milenka nie musiala tych stresow znosic tu:(

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Inka wiem doskonale co teraz przechodzisz..
ja rok temu byłam z poparzonym Dominikiem w szpitalu a Natalka u moich rodziców z zapaleniem uszu i 40 stopniową temperaturą - biegałam od szpitala do Natalki - wychodząc od niej płakałam razem z nią...

życzę Ci sił na ten czas bo są one bardzo potrzebne

ja w tym tygodniu wydałam już 200zł na leki

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane

patusiu, starletko,inko zdrowka dla Was i dzieciaczkow! co do placzu....czasami dobrze jest wylac morze lez i zrzucic z siebie wszystkie troski... cos o tym wiem, bo od kilku dni mam kryzys tworczy....w pracy tragedia, nawet nie chce o tym pisac, licze tylko miesiace do konca roku i zmieniam przedszkole (tu -zbyt wiele fałszu i obłudy) , wczoraj tak sie zdenerwowalam tym wszystkim,ze caly wieczor przeplakalam na kolanach u mamy:) (odruchowo pojechalam prosto do niej po pracy, bo musialam gdzies bezkarnie wyplakac sie i wykrzyczec swoj bol). Wiem,ze przy chorobach naszych skarbeczkow to blahostka, ale dla mnie to trudny czas.

olimpia super,ze u Was oki!

madziula witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tesknie za Toba!!!!!!!!!! ucaluj Kajtule!

aga a jak Aliszonek? nie zalapal anginki od Szymiego?

Ann zdrowka dla Szymusia i dla Ciebie! jak kolanko???

nefre co to za kryzys??? hop?hop?

czesc k8i ;)

martusia i Wy "sadzicie fasolki" z J? :):):)

Justys bossssssssssssska diablica :):I love you1:

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

justyna@
Witam kochane
Patusiu Starletko Inus sil kochane zdrówka dla waszych dzieciaczków mam nadzieje że szybko przyjdzie poprawa

może :kawa::kawa::kawa:???

Ja poproszę herbatkę temperatura 37.9 i ból gardła(Zuza mnie chyba zaraziła )

ZA ZDROWIE

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Kochane,
Patusiu, Inko, Sterletko, Ann- kochane, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia zycze!!!!Wam i dzieciaczkom!!!!
przykro mi jak czytam o tych wszystkich chorobach, tule Was mocno!!!!

u nas jak na razie cisza z chorobami, choc Pierozek caly czas placze i marudzi, juz glowa mnie od tego boli, pewnie zęby cisna sie, juz dalam mu nurofen, moze na noc bedzie lepiej,

uciekam do marudy,
jak nie padne na twarz to zajrze pozniej na spokojnie

Odnośnik do komentarza

jestem w totalnej rozsypce emocjonalnej....

Dominik z wysoką temperaturą zakatarzony zapuchnięty z oczu leje się ropka...

Dobrej nocy wszystkim życzę
i idę próbować uśpić Dominika - dziwnie to brzmi bo ja z reguły nie usypiam dzieci

Odnośnik do komentarza

Patusiu-no ladnie, kolejna chora:/...zdrowka zdrowka zdrowka
Starletko-ej Kochana, silne jestesmy w koncu i damy rade bo kto to za nas zrobi!!!!!A jak opisujesz stan Dominika to moja Majunia ma identycznie(zreszta Milenka tez tak miala, wiec Maja zapewne od niej) w kazdym razie bylam pomieszkac na 2 h i utulic Majunie, ma goraczke, jedno oko tak spuchniete(przypuszczam ze babcie z malym wyczuciem przecieraly gdy lzawilo przy katarze i az ma zatarte czerwone)do tego oczy troche ropiejace i katar, no i jeszcze pokasluje...od jakiegos roku nie spi w dzien a dzis spala 3 h wiec musi byc chora...no i skoro spala w dzien to wlasnie jeszcze ponoc buszuje po domu, to co mnie pociesza to wariuje z dziadkiem maksymalnie wiec nie mysli tak bardzo ze mnie nie ma
Kronkis-masz racje czasem konieczne jest by dac upst emocjom bo inaczej czlowiek wyladowuje zlosc na innych.Szczerze trzymam kciuki by w pracy poprawila sie atmosfera i by powrocil usmiech na Twoja sliczna buźke bo inna opcja do niej nie pasuje:)

Starletko a wiesz ze bedac tu w spzitalu i majac tylleee czasu na myslenie zdazylam sobie juz biednego Dominiczka i cała sytuacje sprzed roku przypomniec.Masz racje trudno sie w takiej sytaucji przy dwojce dzieci zorganizowac, cale szczescie ze K wlasnie w tym czasie(bo musial to zrobic do roku milenki)wykorzystywal urlop tacierzynski ktory wszedl od tego roku bo nie wiem jakbysmy to wszystko poodzili.

dobra ide spac-rano pojawi sie w pokoju troche szurniety pan rehabilitant by zrobic Milence inhalacje...rzadko tak oceniam ludzi ale ma wyjatko facet cos z psychika i zero podescia do dzieci z ktorymi pracuje-mowi do scian a przy tym rusza rekami-i tak zbil mi szklanke...oszlomon niezly z niego:what:hihihi

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

inka / starletka / patusia i reszta zdroweczka dla dzieci i sil dla was
kronkis tez "sadzimy" ;-)

ja dzis samotnie w domu bo J ma impreze z pracy. kupilam dzis szafke w ikei i wlasnie ja skladam. masakra. zlozylam do polowy i reszte chyba J dokonczy jutro bo juz mnie rece bola od wkrecania gwozdzi. ide po soczek, obejrze sobie Grey's Anatomy i spanko.
dobranoc :Całus:

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Ledwo żyję no ale cóż walczyłam z gorączką u Zuzi od 19-22,kaszel,katar,nie mogła usnąć (a dodam nie spałą cały dzień)w nocy budziła się z płaczem teraz wstała i mówi"nie mam siły boli mnie wszystko".Ja nafaszerowałam się lekami i jest lepiej

STARLETKA jak nocka?????

INKA
jak dziewczynki????

JUSTYNKA spokojnego dnia na zajęciach

AGNIESZKA
i mam nadzieje że u Ciebie nocka spokojna

ANN
a jak u Was?????

Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

witam

starletko, inus, patusiu -serce az mi sciska jak czytam o waszych chorowitkach!!! zdrowka i sil dziewczynki!!!
justys milego weekendu mimo zajec:)
moniq odstresuj sie! :)
Agnes jak dzieciaki?
martusia -trzymam kciuki za plony hihihi :)
u mnie = potok flegmy, kaszel, okres... Pyza:)
a tak powaznie -prasuje,piore, sprzatam, gotuje, a pozniej biore sie za "papierzyska"....
milego dzionka k obitki:smile_move:

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
k8i fajnie że zajrzałaś, staraj się częściej ujawniać
INka, Patusia, Startletka niezmiennie sił i zdrowia
Patusia te uczulenia i alergie pojawiają się niemal w każdym wieku :( Dobrze że przynajmniej będzie wiadomo co Ci nie służy
olimpia super,ze u Was oki!
Kronkiś sił dla Ciebie, oczyszczenie kanalików dobrze robi, oby rzadko było potrzebne. Intensywny czas u Ciebie
Na szczęście trzeba się mocno starać by zarazić anginą bo to bakteria a nie wirus.
Nefre co tam u Was
Agnieszka mam nadzieję że nocka lepsza, nie zajrzałaś więc pewnie padłaś

Moje kolano dalej ichtiolowe ale może już w końcu mięknie i zdąże je żółcić rivanolem przed środową wizytą, oby ostatnią bo majątek stracę.

Wszystkim miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...