Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze niech juz bedzie wiosna i skoncza sie te cholerne chorobska! dziewczyny sil i zdrowia dla was i dzieciaczkow bo strasznie smutno jest czytac post po poscie, ze cos nie tak ze zdrowiem :Płacz: radosc, starletka, inka, patusia i reszta ktora pominelam... zdrowia dla was i rodzinek!!!!

gda strasznie sie ciesze, ze odwolali ten wyjazd :yipi:

aniolek dobrze, ze juz sie zaaklimatyzowaliscie na swoim, teraz tylko M. zycze dobrej pracki i wszystko pojdzie jak po masle :D

U nas na szczescie ok, wszyscy zdrowi (odpukac, bo tak jest od wrzesnia, poza moim gardlem w miedzyczasie) no i do tego dzis jestem w dobrym nastroju :Śmiech: (niestety ostatnich kilka dni mialam bardzo nerwowe, jakos tak wyniknely mocne awantury z M. i moimi rodzicami, kilkakrotnie konczylo sie placzem do braku tchu i raz atakiem [mam nerwice, troche ja zaleczylam i chyba z rok juz nie mialam zadnego ataku, az do wczoraj] ale na szczescie juz sobie wszystko powyjasnialismy i jest ok, mam nadzieje, ze nerwy nie zaszkodzily maluszkowi, ale nie umiem nad tym zapanowac :Płacz:)

Generalnie maluszek wynagrodzil mi cale nerwy bo: UWAGA! Jestem pewna (tzn. 99,9%) że od trzech dni czuje ruchy malenstwa i to dosc wyraznie!
Jestem w szoku bo w 13 tygodniu to praktycznie niespotykane (chociaz mozliwe, wczoraj chyba z godzine czytalam w necie na ten temat), po konkretnym posilku jak odpoczywam (identycznie mialam z Julką), znam już to uczucie z 1 ciąży i tego nie da się pomylić z pracą jelit (zachodzi jeszcze możliwosc, ze mam zle wyliczoną ciążę, moze jestem dalej niz w 13tc). Ale się cieszę! Właśnie tego najbardziej nie mogłam się doczekać, może dzięki max. skupieniu i czekaniu na ruchy udało mi się je wyczuć, bo bardzo, baaaardzo ich wyczekiwalam :yipi::Śmiech:

Jutro mam ksiedza, a pojutrze wizyte u gin. Niestety jedno i drugie bez M. bo jest w pracy :grrrrrr: Mam tylko nadzieje, ze pojedzie ze mna na 4d...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Dziś wstaliśmy o 7 więc wszystko na pełnych obrotach,Zuza w żłobku Natala w szkole T w pracy,obiadek już się robi,ogarnęłam co nie co i mam czas dla siebie


ANN
super fotki z odwiedzin Agnieszki i jej dzieciaczków (no i zupa pomidorowa była)

VEANN super że maluszek kopie,My księdza mamy jutro.powodzenia u gin i daj znać po wizycie.

Od paru dni się głowię nad prezentem dla moich teściów (za niedługo mają 25 rocznicę ślubu )mam kilka pomysłów tylko nie wiem na co się zdecydować

Jutro mamy księdza,jutro odbieram wyniki i jutro również mamy zebranie ze wspólnoty :leeee:

Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

witam wszystkie

zdrowka nieustannie bo widze ze temat nadal na tapecie
u nas odpukac zdrowi wszyscy,

veann, kochana, przy ciazy to dodatkowa burza emocji i nawet bez nerwicy nie trudno o przeczki, ale badz silna!! super wiesci, wiesz przy drugiej ciazy szybciej wyczuwa sie ruchy bo juz wiemy jak ode sa odczuwalne wiec calkiem mozliwe (tzn tak) ze to "tylko" 13tydz i czujesz maluszka :D

patusia, zdradz pomysly na prezent!! (cos mi ta epoka przypomina hihi)

patusia, niech bedzie dobry ten dzien!!

u nas wczotaj zaczal padac snieg, prze kilka godzin, mamy jakies 5/8cm, podobno ma stopniec do jutra, bardzo by mnie to urzadzalo bo jutro musze sie ruszyc z domu ;)

Odnośnik do komentarza

Witam kochane wpadłam w totalny niedoczas
Ann śliczne zdjęcia z waszego spotkania dzieciaki rosną tak szybko
Veann dużo spokoju życzę i fajnie że czujesz ruchy ( brakuje mi właśnie tych ruchów może kiedyś będzie mi jeszcze dane je poczuć )
Patusia trzymam kciuki za dobre wyniki
Starletka sił na dzisiejszy dzień
Moniq :Całus::Całus:mówisz że macie śnieg fajnie :Oczko:
Marta witaj
dzis w pracy szalony dzień mamy wielkie kolędowanie dzis tez Gajinia ma zdjęcia w złobku jutro bal karnawałowy ja chce juz ferie :Histeria::Histeria:

:kawa::kawa::kawa:dla wszystkich

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
Justys dłuższej doby, kiedy u Ciebie ferie?
Patusia dobrych wyników
Moniq niech śniegu jutro nie będzie :Oczko:
wszystkim sił i zdrowia!!

przede mną kolejny tydzień z kompresami (tym razem już 24h/dobę) na kolanie. Szym w nocy się obudził, potem wstał o 5.40 :Histeria: lekko ciepły... Mam nadzieję że nic się nie rozwinie, tymczasem wygląda OK i niech tak zostanie
http://lh6.ggpht.com/_DeQzx1pfd1Q/S02iEn_ithI/AAAAAAAAV-s/UGQsLpwoZvE/s512/DSC03142.JPG

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam Was kochane

Inka- zdrowia zycze dla MIlenki!!!!!!!!!!!!!!!mam nadzieje ze szybko wrocicie do domu zdrowe!!

Starletko- rowniez zdrowia i sil!!!

Justys- zdjecie cudo!!!spokojnej pracy

Ann- jeszcze raz dziekuje za mile spedzony czas i za zupe pomidorowa,
aaaa, i bardzo dziekuje ze jednak nie zamknelas mnie w toalecie, hihi

uciekam, Pierozek znowu wyje, chyba mu kask kupie poniewaz tylko tym lbem wszedzie uderza

Odnośnik do komentarza

Justys super duet
Agnieszka nie ma za co, przyjeżdżajcie ponownie! A nie mogłam Ciebie zamknąć... bo szansy nawet mi nie dałaś, nie weszłaś tam, a przecież wepchnąć Ciebie nie dałabym rady :sofunny:
Justys sił do ferii, a Ty mnie nie :Całus: w kolanko bo maść ichtiolowa ma taką woń i wygląd... że szkoda gadać :Śmiech:

Ciekawa jestem jak tam dziewczynki Inki

Odnośnik do komentarza

Jestem Kochane

Koleżanka zadzwoniła i poprosiła mnie o pomoc (ma córkę w wieku Naszych dzieciaczków i roczne bliźniaki)i wszyscy chorzy,więc poszłam jej pomóc

ANN niech już to kolano przestanie boleć,mam nadzieje że Szymi nic nie załapie

JUSTYNKA spokojnej pracy,a zdjęcie cudowne

MONIK
co do prezentu dla teściów to na pewno chcę im upiec tort (który będzie w formie liczby 25)i kupić im mam kilka pomysłów taki świecznik z suszonymi kwiatami dołączone do tego 2 kieliszki albo jakąś pamiątkę na której jest że to 25 lecie ślubu (jest tego troszkę już oglądałam w sklepach )

Wszystkim sił

Odnośnik do komentarza

Wieści od Inki
Niestety RTG wykazał zapalenie płuc... ehh. Na szczęście dzisiaj już jest w dobrej formie i lekarka jest zdziwiona tymi zmianami na płucach, bo ani osłuchanie ani zachowanie Milenki na to nie wskazują

Może wieczorem Inka coś kliknie bo ma mieć komputer

Szym obudził się i pokasłuje...

Odnośnik do komentarza

Kochane jestescie, dziekujemy za slowa otuchy

Mimo ze Milenka w dobrej formie(poza nocami gdzie daja jej w kosc zęby), to i tak zaliczam dolinke bo Majunia ma prawie 40 stopni w domu...wiem ze ma dobra opieke, siedzi z nia jej ukochana babcia, a K byl z nia u lekarza dzis ale strasznie za nią tesknie.
Na koniec przed wyjsciem tak mnie rozczulila ze az lzy mi poplynely.Tlumaczylam jej ze musze jechac z chora Milenka do lekarza a ona na to z placzem "idziesz od mnie" no to ja jej tlumacze ze zostanie z babcia, tatusie i ze ja niedlugo wroce bo bardzo ja kocham a ona do mnie "dziekuje"

wczoraj spalam 3 h o pilnowalam by Milenka nie wyrwala sobie kroplowki-tak wiec dzis musze choc godzinke dluzej

dobrej nocki i dziekuje Wam za cieple slowa!!...jestescie nieocenione:11_6_204:

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...