Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

I ja wppadam z dobrymi wiesciami....Bratanica od wczoraj w domu...badania bardzo dobre-nawet ponad przecietna wiec radosc nie ma konca....

|Katia-juhuuuuu ale sie ciesze....rosnij zdrowo

Patusiu-ja tez chce sniegu!!!!!!!!!!!!! piekne fotki

Sil kochane-u mnie mimo choroby oliski-antybiotyk-poltora roku bylo bez kataru nawwet a od srody antybiotyk bo gardlo zAWALONE....eeeeeeeee przezyjemy-byle Bianka zdrowa byla !!!:36_2_25::36_2_25::36_2_25::36_2_25:
:23_30_126::23_30_126::23_30_126: dziekuje Wam slicznie za wsparcie a Patusia mam nadziejne ze dostala esa wyjasniajacego brak odp ze starego nr....buzka

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

OLI wspaniałe wieści bardzo bardzo bardzo się cieszę że Bianka zdrowa,zdrówka dla Olisi.Dostałam sms-ka i teraz już wszystko wiem :I love you1:

Nocka Kiepska znów to samo co poprzedniej nocy,obudziłam się (i znów źle się czułam),ale jutro już do szpitala na badania (tylko trzeba czekać na nie kilka dni)

Miłej i spokojnej niedzieli

Odnośnik do komentarza

witajcie:)

Olimpia baaaardzo sie ciesze,ze corcia brata juz w domciu, duuuzo zdrowka dla niej i sil dla jej rodzicow!!!!!:I love you1:

katia super wiesci ginowe!!! zdrowka dla Was!!!

Kasik i ja ciagle niedospana, wiecznie ziewam a czasu na drzemki i mozliwosci (Pyziak:) ) brak:), ale z niecierpliwoscia czekam na wiosne,bo wiem,ze jak Sloneczko na dworze to i dzien lepszy i spac sie tak nie chce:) a poki co nadrabiam papierkowe rzeczy do awansu zawodowego i w miedzyczasie robie tysiace rzeczy,ktore wymysla pyza (czyt. ukladam puzzle, koloruje, buduje wieze z klockow, czytam itp.) a w duchu modle sie, by w koncu padla:) ( czas drzemki sie zbliza, a Pyza lezy podejrzanie cicho na kocu na podlodze,wiec moze w koncu da mi troszke spokoju:) )

Dzis zrobila armagedon w domu:):):) dalam jej do reki nozyczki , ciela bez opamietania w najrozniejszy sposob, pozniej zaczela targanie paluszkami ;d, ja -mimo strasznego bałaganu, czesto jej na to pozwalam ,bo wiem,ze to procentuje w przyszlosci,rozwija manualnosc:) (ehhh-jak to milo patrzec na wlasne dziecko i nowe umiejetnosci,ktore pojawiaja sie bardzo naturalnie...), tylko teraz nie moge sie zebrac w sobie by posprzatac hihihi. Ktos chetny do pomocy???

dzis w planach wieczorne saneczki wiec moze uda mi sie jakies focisze pozniej zapodac :)
milego dzionka
buziole

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

kronkis witaj
ja jeszcze nie zapodalam nozyczek Noasiowi bo sie obawiam ze za bardzo pokocha :lol: a ze z moimi scrapami nozyczek wszelakich pelno, jak sie dorwie to mi wszystko potnie :lol:

my za godzinke jedziemy po Natanka do babci, francuskim zwyczajem bedziemy jesc galette, ciasto francuskie nadziewane migdalowa masa i mala figurka z porcelany. ciasto sie kroi na czesci, kazdy bierze swoja porcje i ten ktory znajdzie figurke jest krolem podwieczorka :lol: to tak na trzech kroli :D
http://static.blogstorage.hi-pi.com/photos/arlette1941.blogspace.fr/images/gd/1231013392/Feve-en-or-dans-la-galette-et-le-boudin.jpg

Odnośnik do komentarza

Kronkiś ja dziś miałam ciastolinowy duet, potem nożyczki, klej, a za chwilę będą wszędzie igły z choinki którą rozbierzemy. I podmiatałam skutki artystycznych dokonań zabawkową zmioteczką i szczoteczką :sofunny: więc żmudna praca (moja zmiotka wczoraj poszła jako podręczny sprzęt do podsypywania kół piachem). Na naszym osiedlu administracja nie zhańbiła się zadbaniem o drogi więc z parkingu prawie nie można ruszyć (od wczoraj obserwuję pomysłowość ludzi by wydostać się autem przez zwały śniegu pokrywające lód). A od godziny kolejna zamieć, więc sytuacja będzie jeszcze gorsza, choć wydaje się że ta już była koszmarna.
Moniq ale pyszności

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Ann- kochana, ja zostane z nasza trojeczka a Ty spokojnie pojdziesz do Uli, powinnam sobie poradzic, jakby co to sie zamkne w toalecie i niech sie dzieje co chce, hihihi
tylko zeby Szymi chcial zostac.......

Moniq- do wtorku zdazysz, wiec czekam;
ale fajny zwyczaj, ile razy bylas krolowa podwieczorka????

Kronkis- u nas wciaz pada snieg, moj A chyba juz 10 raz odsnieza podjazd, a nasza polna droga osobowka nie przejedzie, trze podwoziem o snieg, ale za to jak nie pada to sa organizowane kuligi, sanki ciagnie kon,

u nas juz od dluzszego czasu bez drzemek, moze i Ala by zasnela ale jak nam zasnela w samochodzie po 12.00 to o 23 nie przejawiala zmeczenia, a tak to pada z Adasiem po 20.00;
udalo mi sie tak zorganizowac dzien i spanie ze razem zasypiaja,
tylko ze ZADNE nie przesypia nocy, buuuuuuuuuuu

aaaa, i od 4 dni nie karmie piersia, i co zrobilam wczoraj........
ano grzanca, jedna szklaneczka i poszlam spac jak z cyckiem w buzi, hihihi

Odnośnik do komentarza

Kronkiś kreatywna Pyzulina...
Agnieszka jutro na sky dajcie znać o której Was wyglądać, dogadamy się co do szczegółów Pomidorowa może być? :Oczko: Mam nadzieję że do tej pory administracja weźmie się za parkingi bo utknęła tu masa aut, nasze odpala ale oblodzone na tyle że raczej jutro B pospaceruje z Ulą (bo sypie cały czas jeszcze)
Justys wypoczywaj i wracaj z nowymi siłami

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Kronkis- i manualnosc pocwiczona na obrusie, hihihi
przepraszam, wiem ze to nie jest smieszne ale nie moglam sie powstrzymac,

Justys- spokojnej nocki

Ann- w takim razie jutro na sky szczegoly,

Patusia
- powodzenie w szpitalu, niech znajda pzryczyny i wylecza, czekamy na Ciebie,

spokojnej nocki
buziole

Odnośnik do komentarza

kronkis, kurcze, no nie wesole ale wlasnie taka mam wizje Noasia i dlatego trzymam nozyczki zdala od niego :) przynajmniej bedziesz miala co wspomionac!!
a swoja droga, zapisujecie teksty i wyczyny Waszych dzieci????
ja sie tego troche trzymam ale przyznam ze Natanek mowil dobrze od samego poczatku i malo bylo smiesznych tekstow, mysle ze z noasiem bedzie weselej :D

patusia, zaciskam kciuki za szpital,, wracasz po jakim czasie???

justyna, spokojnego odpoczynku!!

agnieszka, juz Cie widze zamknieta w lazience u Ann, oczami wyobrazni widze age ktora sie modli o wyzwolenie!! :sofunny:

krolowa podwieczorka dzis nie zostalam, byly dwie galette krolowie to tesc i szwagier, ale juz nie raz chodzilam w koronie :D

agnieszka, super, przestalas karmic wiec wracasz do wyzwolonego swiata :lol: a dlaczego przebudzaja sie oboje?? na jedzenie? ze strachu? czy zeby mamie na zlosc zrobic??

moj Noas bez drzemki jest nie do zniesieia wiec jak widze ze Natanek do tej pory spi 2-3razy w tyg to mam nadzieje ze i Noah tak pociagnie :) do tego przedszkole ich meczy, zeby nie powiedziec "wymecza"

uciekam bo dzien aktywny, plus samochod no i szwy ciagna baaaardzo, ide sie polozyc i dokonczyc Chmielewska

pa

Odnośnik do komentarza

nadrabiam od 01.01, uwaga bedzie dlugo...

aniołek strasznie sie ciesze z mieszkania, mam nadzieje, ze szybko bedziesz miala okazje napisac nam pare slow jak sie mieszka samodzielnie :)

patusia mam nadzieje, ze z praca szybko ci sie ulozy i ze w koncu cie zdiagnozuja, i ze ta diagnoza to sie okaze jakas drobnostka :)

martusia no i jak bartus w zlobku, przyzwyczail sie znow? nie placze juz?

Agnieszka31 gratulacje dla malego za nowe umiejetnosci, a tobie zycze duzo refleksu teraz :P

Gośka bede trzymac kciuki 19 i 25!

Olimpijka ciesze sie, ze bratanica juz lepiej sie czuje, szybko dojdzie do siebie, takie maluszki najszybciej sie regeneruja :)

Ann az wstyd ale nie wiedzialam, ze jestes w wawie sama... wobec tego mam nadzieje, ze leczenie farmakologiczne bedzie skuteczne, a na nos zakladaj sobie jakis spinacz to moze nie bedziesz czula tego "aromatu" ;)
Szymi idzie w slady uli z rysowaniem, zobaczysz, ze za kilka lat beda slawni :)

gdanszczanka tez wymyslili to szkolenie akurat na porod! kochana dobrze, ze masz rodzine na miejscu, zobaczysz dasz rade z ich pomoca. Musisz sie nastawic psychicznie, ze G. nie bedzie na poczatku i bedzie lepiej z takim nastawieniem bo od poczatku bedziesz wiedziala, ze musisz dac rade i koniec, glowa do gory! Bedziesz miala tyle zajecia, ze od spotkania do spotkania czas szybko ci zleci :)
A co do Twojej wagi... :surprised::Śmiech:

weri dziekuje za info co do leku, poki co kontynuuje do czasu wizyty u prof. i jest max poprawa, dzisiaj mala sama wolala "jeszcze" na biały barszczyk, bede musiala wymyslic cos na zaostrzenie apetytu, moze jakis ziolka jak radzila moniq.
Jesli chodzi o pieluchy to jula tez nie wie co i jak, nic na sile, daje jej czas i sprawdzam co 2-3 tygodnie czy juz zaczac ostro dzialac. Nie mozna przesadzac w tym temacie bo dziecko sie zrazi (tak bylo z moim siostrzencem, latal do ponad 3 lat w pieluszcze).

moniq ciesze sie, ze wracasz do zdrowia, tylko sie osczedzaj, nie przesadzaj z chodzeniem i siedzeniem z nozyczkami... Macie we Fr. uroczy zwyczaj na trzech kroli :)

starletka daj jutro znac co i jak!

No i widzialam piekne zdjecia :mdr:

U mnie bez zmian... zachcianki slodyczowo-owocowe nadal atakuja, waga w miejscu, mdlosci przeniosly sie na "przed snem" i juz lepiej funkcjonuje w dzien (czyt. nie spie na stojaco). Julka za to od jakiegos czasu zrobila sie taka przylepa, ze szok:eee: non stop chce do mnie i ze mna:Męki: nic mi nie daje zrobic w domu, jakby przeczuwala, ze cos jest na rzeczy...
Nie wiadomo, czy moj M. znow nie bedzie zmienial pracy za jakis czas, wkurza mnie ta niestabilnosc, ale jesli zmieni to pewnie znow na lepsza wiec staram sie na razie nie martwic, zobaczymy za miesiac, bede wiedziala cos wiecej.

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

aaaa nie napisalam wam (chyba) :) ze moj gin zacznie od jutra przyjmowac w przychodni (do tej pory tylko prywatnie) wiec zaoszczedze sporo i na wizytach i na badaniach, a na usg powiedzial, ze i tak bedzie mnie zabieral do siebie :yipi:

kolorowych snów babolki kochane :big_whoo:

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Ja zaraz na badania,najpierw wyprawię Natale do szkoły a Zu do żłobka

MONIK ja tylko idę na badania i nie wiem ile mi tam zejdzie ale wracam jeszcze dziś (mam nadzieje że szybko)

VEANN dobrze że u Was ok

KRONKIŚ to ci Pyzulina

JUSTYNKA mam nadzieje że sił przez noc nabrałaś

Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...