Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

polska pizza! z papryka i kukurydza!!!! wieki takiej nie jadlam bo we FR to nie przyzwyczajeni to takowych a do tego K nie cierpi papryki

wrocilam z zakupow, WSZYSTKIE prezenty pod choinke kupione!!!!!! poza naszym czyli konsola Wii bo ja kupujemy czesciowo dzieki bonom swiateczym, zajme sie tym za tydzien
w ramach oslody wieczoru kupilam sobie storczyka w doniczce :D i tyle wydadkow zbednych

Odnośnik do komentarza

aniu, zdjecia boskie!!! filmiki tez! chlopcy obejrzeli z wielka uwaga :D

co do zakupow, dla Noasia Elefun zabawa, tablica interkatywna Noddiego, Natanek globus i Power Rangers, potwor jakis okropny ale zamowil i bardzo nalegal zeby go koniecznie pod chink mikolaj przyniosl
dla rodziny propozycje prezentowe to rowniez Playmobile bo u nas od zawsze sa ulubione, klocki leo, dinozaury, dla Noasia traktor z przyczepa na pedaly, dla kuzynow i kuzynek plyty z piosenkami, gry planszowe i gra do Nintendo DS, no i juz poszlo mnostwo kasy nic tylko czekac na swieta :)

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Zuza już w żłobku,Natalka zbiera się do szkoły,czekam jak pójdzie i ja też wychodzę mam pare spraw do załatwieni,oprócz tego prezent dla Natalki (bo ma jutro urodziny)tak że od dziś intensywnie aż do soboty bo impreze robimy w sobotę

Widziałam fajne fotki ANN,KRONKIS,JUSTYNKI:36_1_21:

MONIK
super że zakupy udane

ANIOŁKU oby remont szybko się skończył

Miłego i spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

Witam kochane deszczu ciąg dlaszy
gaja już w żłobku ja zdążyłam już być w pracy i wrócić( uwielbiam czwartki)
zaraz mykam na śniadanko
Kornis kochana śliczna Pyzula a z planami to jest tak że następny zawsze ~łatwiej napisać
Patusia udanych zakupów urodzinowych
Aniołek poprawy humoru i aby remont szybko się skończył
:kawa::kawa::kawa::kawa:dla spragnionych

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

i u nas pogoda do bani.
ja lekko skacowana w pracy, bartek w zlobku.
kurcze nie wiem co mam zrobic z bartka wlosami. nie da sobie obciac, nie chce tez sie czesac. dzis rano zauwazylam ze z tylu glowy zrobily juz mu sie dredy. chyba z 5 takich cieniutkich.... masakra. jak mu je poobcinam to bedzie mial dziury na glowie bo reszta wlosow dluga... rozczesac tez sie tego nie da... musze powaznie sie zastanowic nad uzyciem maszynki. tylko jak przekonac do tego bartka? czy wy obcinacie wlosy maszynka?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam

my wczoraj walczylismy z goraczka Pierozka, 39,5 czasami bylo na liczniku ale dzis ok, widac ze boli go cala buzia, nawet wargi ma lekko spuchniete, jedzie caly czas na nurofenie,
do tego katar ciagnacy sie od 3 tygodni, juz bylo lepiej ale od wczoraj znowu budyn z nosa, problemy z jedzeniem, nie moze ssac przez zatkany noc,
Ala z A na basenie, ale tez cos pokasluje, a na wieczor katar, ale nie wiem czy z powodu suchego powietrza z domu czy to przez 5 czy tez jakas infekcja,

pogoda tez beznadziejna, ale moze jutro chociaz z Ala wyjde na te bloto,

Ann- zdjecia cudowne, jestem pod wrazeniem Szymona, jak potrafi ladnie zajac sie malowaniem i ukladaniem puzzli, a Ulisia przecudowna pogodynka,
niestety u nas brak takich umiejetnosci, rozkladaniem farb wiecej zajmuje niz samo malowanie a na puzzle moja Ala jeszcze nie dojrzala,

Kronkis- super ze pisanie planu lepiej idzie, na styczen zajmie Ci to pewnie chwile, a Klaudynka przepiekna

Justys-
w oczkach Gajeczki widac chochliki, hihihi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...