Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

justyna@
starletka
justyna@
Agnieszka biedny Pierożek tak musi cierpieć
a chochliki ładne określenie ja mam inne :Oczko::Oczko::Oczko:

nie wiem czy pytać jakie masz określenie :sofunny:

to samo w oczach miała pani Beger i to nie owies :sofunny:

taki mi też przeleciało przez głowę hihi :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Justys Ty jak zwykle idziesz jak burza, wszystko zrobione. U mnie tylko poadresowane koperty, wyslane maile, zabawa w ciepło-zimno :) i jeszcze z godzinka do drzemki
Agnieszka szybkiego powrotu do pełni formy wszystkich domowników. A co do puzzli, malowania i rysowania to Szym w dużej mierze naśladuje Uliśkę

Jak zaczęłam o rysowaniu to dwie zagadki, co to jest :)
http://lh3.ggpht.com/_DeQzx1pfd1Q/Svr9F7HdWvI/AAAAAAAAMdw/IEpaVqGuK98/s512/DSC01339.JPG

http://lh6.ggpht.com/_DeQzx1pfd1Q/Svr9Jm7dQhI/AAAAAAAAMd0/nh6KAtHqSRY/s640/DSC01343.JPG

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane

Melduję się wywołana przez Ann :Całus:

Przede wszystkim zdrówka dla wszsytkich w potrzebie, a w szczegolności dla Natalki i Pierożka :Kiss of love:

Moniq to u Was juz przedsmak Świąt :))

Oli ja mam nadzieję, że szybko znajdziesz SŁOWNĄ i ODPOWIEDZIALNĄ opiekunkę, tamta to jakieś totalne nieporozumienie :(

Justyś to Ci dobrze dziś z pracą, że już po znaczy :Oczko: A gdzie Ty Kochana pracujesz, że takie fajne godziny pracy?

Widziałam śliczne fotki Milenki, Gajusi, Kladusi, Weroniczki i Wiktorka oraz Ann z dziećmi :)))))

Aniołku siłek Kochana!!!

Martusia
u nas jest wielki płacz jak Piotruś ma obcinane włoski, ale trudno, musi to znieść jakoś, popłacze i Mu przechodzi, a włoski obcięte. My chodzimy do fryzjera, bo ja bym sie nie podjęła roboty :Oczko:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

ale sie Olimpio napisalas!!!!!!!!!!!!!!!!!!hihihi

Nefretete- ja mam nadzieje ze do srody to wszystko minie i Was nawiedzimy,

Radosc- zdrowia dla Piotrusia!!!!ech, ta jesien nie ropieszcza nas jesli chodzi o choroby i przeziebienia,

Patusia- spokojnej pracy

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Radosc- zdrowka dla Ciebie

Ann- buziaki dla Ulisi, mam nadzieje ze szybka interwencja uchroni Ule przed choroba,

Pierozek spi, Ala zasnela przy Teletubisiach, ale ja obudzilismy, potem znowu bedzie biegala do polnocy,
wlasnie, od dzis przestajemy klasc ja popoludniu, ostatnio mamy problemy zeby poszla spac przed 23,

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

wlasnie skonczylam buszowac w inetrnecie i zrobilam liste ewentualnych pomyslow na prezenty pod choinke, na razie dla Aliszonka, gorzej z Pierozkiem, ogolnie wszystkie zabawki ma po Ali i jakos pomyslow brak co moze byc jeszcze godnego uwagi dla niego, ale w sumie on jeszcze nie jest nastawiony na Mikolaja i prezenty,

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

dziewczyny, Pierozek znowu ponad 39, dzwonilam zeby go zapisac do lekarza, termin na piatek ale za tydzien,
nurofen daje co 6h ale to za dlugi czas, jaka mieszanke dawac zeby co 4h?????
kiedys pisalyscie o tym,

wyslijcie mi prosze sms na ........., poniewaz tu moge juz nie miec kiedy zajrzec,
buziole

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...