Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
Ann
Anulka

a ja w zeszły czwartek i humor mam do bani dzięki temu :36_2_15:

a czemu to i jak to się stało że milczałaś przez tydzień?
bo jak tylko o tym pomyślałam to mnie telepało :Oczko:, mam ciemno rudy kolor i grzywkę ściętą ze ukosa :Oczko:

Anulka, ja chcę to zobaczyć na żywo, ale to już wiesz, cicho sza i spontan po niedzieli :)

Odnośnik do komentarza

radość serca
Anulka
Ann

Anulka, ja chcę to zobaczyć na żywo, ale to już wiesz, cicho sza i spontan po niedzieli :)
:Oczko:

Ale macie fajnie :))

ojjj, ja tez zazdroszcze Dziewczynom spotkan..mam nadzieje ze i mi uda sie podpisac liste obecnosci na jednym z Waszych spotkan:)
Narazie miałam niewątpliwą przyjemnosc poznania Moniq i Jej wspanialej rodzinki:)

Patusiu-zdrówka dla Zuzi

Moje drogie-ja, kompletny laik komputerowy powisialam chwile na telefonie z dzialem technicznym(swoja droga Pan mial wesolo ze mna) i podlaczylam internet w nowym kompie-jestem z siebie dumna..a K to sie dopiero zdziwi

A u mnie bloga cisza.Milenka spi, Maja namiost u babci bawi sie z kuzynka.
Nie wiem czy telepatia dziala, ale Katia wywolala temat kina, a my wczesniej o tym z K rozmawialismy...do tego dzis moja mama(a nie wiedziala ze mamy taki zamiar)zabrala Maje i swoja druga wnuczke do kina.Wielkiego wrazenia ponoc to nie zrobilo na niej(chyba trzeba bedzie nastepnym razem skorzystac z opcji weekendowe poranki w multikinie)przede wszystkim dlatego ze dzis nie bylo specjalnego wyboru bajek dla takich maluchow, choc godzinke wysiedziala-tyle ze buzia sie jej nie zamykala i ciagle pytala babci 'a gdzie Pan teraz idzie", "a gdzie lecą baloniki"etc:D

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

witam wieczorem

martusia, trzymam kciuki zaa Bartusia!!

oli, zapodaj zdjecie po fryzjerze, koniecznie!! i Anulka tez!! pokaz rudy kolorek :D i skosna grzywke :D

inka, boskie dziewczyny!! no wlasnie, Milenka sie wspina na stol??

patusia, zdrowia dla Zuzi!!

calej reszcie sle buziaki, nie spamietalam wiecej...

kuchnia zamknieta, jedzenie na jutrzejsza impreze zrobione, kurczaki, salatki, deser, ja mam dosc, prezent kupiony dla psiapsioly, do tego jedna z uczstniczacych w imprezie dziewczyn (niezapowiedziane dodatkowe malzenstwo z 3 dzieci) ma urodziny 2go listopada wiec wlasnie skonczylam kateczke i notesik do kompletu, druga bo jeden komplet juz dla mojej psiapsioly zrobiony.
Noas ma sie juz dobrze, odzyskal glos, wszystko wraca do normy.
jutro troche zajec i przygotowan do impezy, jesli nie zajrze juz to dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

moj organizm juz sie tak zaprogramowal ze chocbym nie wiem jak zmeczona byla to przed godzina 00 nie zasne...za to poleniuchowaaml troszke, czego mi ostatnio brakowalo.

Moniq-noo to poszalałaś w kuchni,narobilas mi takie smaki na sałatke ze czuje sie jakbyn conajmniej w ciazy była(a nic mi o tym nie wiadomo) i chyba musze sie udac do lodówki by zaspokoic ten niedosyt:)

Anulka-no wlasnie, wrzucaj fotke...jak to napisala Martusia-ładnemu we wszystkim ładnie wiec na pewno wgladasz rewelacyjnie

A moja Milenka jest narazie na etapie raczkowania z predkoscia światła i stawania przy wszystkim czego da rade sie chwycic...czy to lustro, stol czy nogawka mamy-nie ma znaczenia.Pomalu tez robi sie z niej gadula-mama, baba....i takie tam dzieciowe gadanie:)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

A ja zła i wkurzona, bo chora :((( Dopadło mnie. Zresztą ostatnimi dniami już chodziłam jakaś niedospana bardziej, zmęczona, słaba, głowa bolała i wyszło szydło z worka. Tyle tylko, ze strach, bo boje się, ze zarażę Piotrusia. Maseczka na twarzy jest, ale czy to coś da? :(

Spokojnego dnia!

Ja groby bliski muszę odpuścić, podjadę w jakis weekend, nie chcę sie doprawić na tym zimnie...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

dobry dzien.....
udanego Halloween.....
chcecie moja fryzure.....nic sie w sumie nie zmienila oprocz braku odrostow i podciecia koncowek....z halloween wrzuce foty na ktore moze sie załapie :D

Zdrowia potrzebujacym,sil ledwo zipiacym i udanego weekendu całej reszcie :)

ja do pracki musze skoczyc - zaraz po tym jak olimpia zje owsianke -ale na szczescie mam plan nie siedziec dlugo bo musze zakupy zrobic.....kwestia humoru i w 5min wychodze jak bedzie do bani hehehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...