Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Slysze slysze.....Anulko -jestem!!!
W sobote 16tego otwieram w Midleton gabinet i zapinam wszystko na ostatni guzik stad moja abstynencja.....pozniej zostaje w midleton z nowym dentysta wiec bedzie tzw docieranie :D zobaczymy............poki co uciekam cos przegrysc :D

spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

az strach sie nie odezwac na wolanie GOSPODYNI,

hihihi, u mnie tez dzien swini, i to dwa prosiaczki mialam, PIerozek spal 2-3 razy po 30 minut w ciagu dnia, Ala marudzila itp,
ciekawe dlaczego te moje dzieciaki maja taka awersje do spania, na pewno nie po rodzicach!!!

Anulka- ze wzg na to ze jestes guru w sparwach medycznych powiedz mi co moge Pierozkowi dawac na bole brzuszka, bardziej mi chodzi o cos co moge dawac tez tak na wszelki wypadek zeby nie bolal brzuch??????

Odnośnik do komentarza

hello:)
i ja sie melduje:)
tym razem z herbatka w reku:)
anulko nie mam pojecia co z nerka, w ciazy mialam w niej ponoc jakis piasek, kamienie (?) wiec pewnie ta sprawa sie odezwala:(, wogole jestem jakas senna i rozdrazniona ostatnio buuuu
napewno pojde wkrotce do lekarzxa:)
zycze milego dzionka
ps. aga dasz rade! A JAK Ala ? SPI W NOCY? :win your love:

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie
ja dzis w domu, wolne do poniedzialku
pakowanie na dwa dni wyjazdu, jak beda wolne miejsca w hotelu to moze pociagniemy do niedzieli, jak nie to w sobote wieczorem juz w domu :)
mabyc pogoda wiec ok, dzis slonce, chlopaki w ogrodku sie bawia, ja korzystam i wyrywam chwasty w kwiatkach,zeby tak co tydzien trzy dni wolnego byly :D

witam wszystkie panie i zycze mlego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Gośka

Witajcie. U mnie humor coraz lepszy. Mozliwe że skończą się nasze problemy finansowe, moze znalazłam pracę, narazie nie chce nic mówić żeby nie zapeszyć. Jak cos z tego wyjdzie to dam Wam znać.Jestem pełna nadzieji,ponieważ w tej branży pracowałam kilka lat i mam spore doświadczenie::):.
Kronkiś zdrówka
Katia super ze wyjazd udany.
Justyna życzę chwili wypoczynku
Martusiu zdrówka dla Bartusia
Aguś siłek, na pocieszenie dodam że my wczoraj tez mieliśmy tzw. dzień świni. Ryk bez przewy od 18:00 do 21:00 Aż M wyszedl z mieszkania tak dała popalić
Wszystkim miłego dnia:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...