Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gośka

Witajcie. Nie ma to jak grono wspaniałych przyjaciól ktorzy są zawsze gotowi pomóc. dzięki Wam humor zaraz staje się lepszy. Dziękuję za to że jesteście.:36_3_15:
Wczoraj cały dzień dolina na maxa, ale dzisiaj już troszku lepiej dzięki Wam oczywiście.Dzisiaj jade na PWSZ na mała do mamy na małe wakacje.
Radość wlaśnie jedną z przyczyn mojego doła jest problem z naświetlniem. Mają miejsca dopiero na lipiec. Nie wiem co mam zrobić żeby to przyspieszyć. dziękuję za zainteresowanie:36_3_15:Poprawy nastroju życzę
Mada głowa do góry musi być dobrze. Chyba wiem gdzie kancelaria w której pracujesz się mieści. Kocham Gdańsk, a tak dawno mnie tam nie było::(: Myślę ze w wakacje jak dopisze nam czas, to się spotkamy:36_3_15: Zdrowka dla Kajtusia
Kronkiś dziękuję. Zaraz wejde na nk i sobie pooglądam::):
Ale ze mnie gapa:Nieśmiały::Nieśmiały::Nieśmiały:
Monikom samych szczęsliwych chwil:flower2:
Przepraszam że tak późno ale z całego serca:Nieśmiały:
Wszystkim mamom miłego dnia mimo chmur i deszczu

Odnośnik do komentarza

Cześć Gosiaczku po piersze ściskam mocno :36_3_13: Można się załamać z tymi terminami w naszej służbie zdrowia, człowiek ubezpieczony i musi czekać jak na zbawienie na wszystko, tym bardziej, że u Ciebie to naprawdę pilna sprawa... Gosiu mam nadzieję, że jednak uda się coś przyśpieszyć i ruszy temat do przodu, niezmiennie zdrówka Kochana, tak mi przykro, że w ogóle musisz przez to przechodzić ::(: Ale cały czas wierzę, wiem! że będzie dobrze :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Gośka

radość serca
Cześć Gosiaczku po piersze ściskam mocno :36_3_13: Można się załamać z tymi terminami w naszej służbie zdrowia, człowiek ubezpieczony i musi czekać jak na zbawienie na wszystko, tym bardziej, że u Ciebie to naprawdę pilna sprawa... Gosiu mam nadzieję, że jednak uda się coś przyśpieszyć i ruszy temat do przodu, niezmiennie zdrówka Kochana, tak mi przykro, że w ogóle musisz przez to przechodzić ::(: Ale cały czas wierzę, wiem! że będzie dobrze :Kiss of love:

Chyba bede musiała uderzyć do ciotki która tam pracuje, bo juz i tak sporo czasu straciłam a licho nie spi.Moze jej się uda mnie wciagnąc gdzies na koniec maja albo początek czerwca. Boje sie tylko żeby ten guz się nie odnowił

Odnośnik do komentarza

nefre witaj. :Śmiech:

wiecie co, bartusiowi znow wyszlo zaczerwienienie wokol ust. juz nie wiem co to moze byc. bartek juz nie uzywa smoka, nie daje mu czekolady... napisalam do eksperta ale watpie by pomogla jak nie widzi tego. moze zrobie dzis zdjecia bartusiowi i dokleje do posta.
jak pojade do pl to zrobie mu znow testy na alergie...

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

podpisuję listę i zaraz uciekam bo pracy dużo

Gosiaczku trzymaj się ciepło i życzę powodzenia w poszukiwaniu mniej odległych terminów, eh ta polska służba zdrowia

Martusiu wydałam 350 zł na testy dla Majusi. Niestety nasze dzieci sa za małe i to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. Mi to wygląda na alergie na laktozę albo białko jaja kurzego. Czy on to zjada?

Nefre
proszę :kawa:

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie czy moze nie od masla. wczesniej bartek jadl chleb z margaryna z oliwy z oliwek i zmienilam na maslo (ale w sumie zmienilam jak juz mial czerwone wokol ust). no i ostatnio kupilam mu nowe witaminy ktore zawieraja olej z orzechow wiec moze to....

a u mnie zaraz przerwa na lancz i ide na solarium sie troszke opalic bo moj slub sie zbliza a ja blada jak sciana..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...