Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Dzień Dobry

No i już na nogach dziewczynki jeszcze śpią,T poszedł do pracy,Zuza dziś do żłobka ciekawe co to będzie po takiej przerwie,Natalka do szkoły a ja muszę iśc do pracy do kadr po umowę i po ciuchy do szafki bo ni będę miała jak pójdę na nockę i mam chociaż cichą nadzieję że się położę po południu chociaż na godzinkę

PAULA,JUSTYNKA,OLI Miłej pracy

Witaj IZUNIU

ANN biedna Uliśka,no i sił na ten czas uziemienia

Miłego Dnia

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

wpadam z kawką i przyznaje się bez bicia...nie nadrobiłam...:Padnięty:

miłego dnia wszystkim

Maja to ewidentny alergik, dwa dni spokoju i znowu gile :Padnięty:
Miki pierwszy dzień w przedszkolu od 20 grudnia. dałam środki p/wirusowe bo tylko mi teraz ospy brakuje...dzisiaj o 8.30 było jedno dziecko w przedszkolu. Drugie to Miki :o_no:

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Już jestem,wszystko załatwione tzn.byłam w pracy wzięłam ciuchy,odebrałam umowę zaszłam na chwilkę do teściowej pogadałyśmy (bo od jutra musi przychodzic do dzieciaków z rana bo T ma na 6 do pracy a ja dopiero po 6 wrócę )a nie chcę Mojej mamy ciągac bo w końcu za namową poszła do lekarza i dostała zastrzyki niech odpoczywa,Zuza ok w żłobku nie było płaczu :36_1_13::36_1_13:

KAŚKA to ja się poczęstuje do kawki ciastem

ANULKA
niech katarek Majuni szybko przechodzi

STARLETKO Witaj

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

justyna@
Witam jakoś przedarłam się przez te hałdy śniegu Gaja w żłobku zawiozłam ją na sankach :Padnięty::Padnięty::Padnięty: zakupy zrobione więc chwilka relaksu przy kawce i może ciachu Kasi :Oczko:
Anulka zapisuje sie w kolejce do kapuśniaku:Całus::Całus:
Patusia to super że teściowa zostaje z dzieciakami

Justynka nie ma innego wyjścia a że ją lubię to przystaję na to :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Witajcie mroźnie. I u mnie skończył się czas leniuchowania, dzisiaj jadę na uczelnię a jutro( chyba) na praktyki, zobacze jak będzie mocno zimno rto raczej nie pojadę. Dzisiaj M ma urlop więc mała siedzi w domku,wczoraj bylismy na spacerze. Za chwilkę wkleje jakieś fotki.
Aniu oby ospa już dała spokój.
Mada zdrówka dla Was
Kaśka aż mi slinka poleciała
Anulka zdrówka dla Majuni
Iza witaj
Paula,Moniq,Oli powodzenia w pracy
Moniq zapomniała napisac wcześniej, że na mnie też Twój stół zrobił wrażenie. Śliczny
Wszystki miłego i ciepłego dnia

Odnośnik do komentarza

patusia23
justyna@
Witam jakoś przedarłam się przez te hałdy śniegu Gaja w żłobku zawiozłam ją na sankach :Padnięty::Padnięty::Padnięty: zakupy zrobione więc chwilka relaksu przy kawce i może ciachu Kasi :Oczko:
Anulka zapisuje sie w kolejce do kapuśniaku:Całus::Całus:
Patusia to super że teściowa zostaje z dzieciakami

Justynka nie ma innego wyjścia a że ją lubię to przystaję na to :36_2_25:

dobrze że masz kogoś przy kim możesz dzieci zostawić ja tak nie mam :Płacz:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

witam was kochane w nowym roku. bardzo przepraszam ze mnie dlugo nie bylo ale poweim wam szczerze ze gdy jestem w domu to nie mam kompletnie czasu by zasiasc do kompa. i tu podziwiam te z was ktore znajduja ten czas.
ja oczywiscie w pracy teraz wiec i czas na komputerek jest... ::):

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU DLA WSZYSTKICH

szkoda ze juz wakacje sie skonczyly. bartus bardzo plakal rano w zlobku. po dwoch tygodniach pewnie ciezko bedzie mu znow tam chodzic...

zycze wszystkim miego dzionka
co do 37 stronek to nie nadrobie. dajcie znac czy cos waznego sie wydarzylo
czy jakies porody juz byly???

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
Szymi spi, Uliska uklada puzzle, moge zjesc i zajrzec tu
Ospa jeszcze nie lagodnieje, chociaz to juz piaty dzien, wysypana Uliska ma wciaz nowe krostki i rano miala goraczke. Oby to juz byl koniec jej mek bo chociaz jest dzielna to jednak bardzo biedna. Szymi zas kataruje, wiec oklepuje Szyma, smaruje Uliske, pilnuje by jakos razem funkcjonowali (za dlugo juz dzien w dzien sa razem bez wiekszego oddechu od siebie do ktorego byli przyzwyczajeni)
Szymek rano ewidentnie prowokowal pokasływanie a potem pokazywał mi na Tantum Verde (lekoman :Śmiech:)
Justys i ja nie mam z kim mojej dwojki zostawic.

Odnośnik do komentarza

martusia
justys jednak nie odstwialismy bartka od smoczka.postanowilam poczekac az wyjda mu trojki. smoczka jednak w dzien nie uzywa, tylko do usypiania i w nocy.
a jak gajka przeszla odstawianie? plakala bardzo? powiedz mi czy to prawda ze po odstawieniu od smoczka dzieci nie budza sie w nocy??

u nas przeszło to o dziwo spokojnie nie domagała sie smoczka na początku budziła sie częściej więc brałam ja na ręce chwilkę lulałam i odkładałam ale tak było naprawdę dobrze
Anulka juz lecę aż mi ślinka cieknie

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...