Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patusia23

Dzień Dobry

Ja tylko na chwilkę bo ciąg dalszy przygotowań a później przyjedzie mój brat z dziewczyną i córeczką no i moja mama,byliśmy na mieście dokupiliśmy jeszcze karpia i pozostałe prezenty

wszystkim miłego i spokojnego

Odnośnik do komentarza

Witajcie. U nas choróbska ciąg dalszy. Amelka kaszle jakby miała gruźlicę, ale na szczęście dobrze toleruje antybiotyk i nie ma biegunki. Pani doktor uprzedzała że tak szybko się nie poprawi, ale już pewnie jest z górki.Tym samym stanęło pod znakiem zapytania nasz wyjazd do teściów, akurat z tego to się trochę cieszę. pociągami nie będę się szwendać a samochodu narazie nie mamy więc jeśli nie uda się załatwic transportu zostajemy w pierwszy dzień świąt w domu. Z przygotowaniami to jestem w szczerym polu, ani prezentów ani jedzenia. Jutro wybieram sie na zakupy, bo w końcu trzeba coś zacząć działać.
Inka trzymam kciuki za USG, na pewno będzie oki
Gda za Ciebie również kciuki zaciśnięte
Patusia gratuluje umowy
Miałam jeszcze coś napisać ale Amelka już daje znaki że sie budzi
Miłego weekendu :10_1_136:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

U nas dziś pogoda pod psem.
Pada, wieje, masakra.
Czekam z utęsknieniem na ten zapowiedziany śnieg:snow:

INKA Kciuki zaciśnięte - kartka zarąbista:36_4_10:
GDA Trzymam kciuki za pozytywne wyniki badań i powrót do 100% zdrowia:36_3_16:
JUSTYNKA Zdrówka!!!
ANIOŁEK Ja jutro biorę się za bigosik, mniam, mniam:-)
ANN Przesyłam moje wolne godziny co by uzupełnić twój niedoczas:36_3_16:

Miłego dnia:36_3_16:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200708194565.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070310060114.png

http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_8898396.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

Alka śpi po pełnym dniu wrażeń. Przyjechała chrzestna z prezentami od Mikołaja, więc możecie wyobrazić sobie radość dziecka jak zobaczyła 3 paczki zapakowane w kolorowy, szeleszczący papier.
U mnie w tym roku żadnych przygotowań do świąt, poza sprzątaniem. Jedzenia nie robie bo spędzamy święta u rodziców M. Z prezentów, dla Alki prezent tylko trzeba jechać kupić, ale niestety M musi się tym zająć bo ja nie w stanie. Nosa już nie czuję, oddychać nie mogę i jeszcze płuc się chyba pozbędę przez ten kaszel. Jak bylam w czwartek u lekarza nie chciała dawać antybiotyku, bo ja krótko po jednym jestem i tak "homeopatycznie" mnie leczą.

Inka Alka miała tylko wysoką gorączkę do 40 stopni, przez 3 dni i żadnych innych obiawów. I ta temperatura mnie zaniepokoiła, a pediatra dała skierowanie na morfologię (w morfologii miała wysokie białe krwinki 23,3, CRP - 94, Ob- 67). Inny pediatra dał skierowanie na USG i wyszła powiększona wątroba i śledziona. A teraz u zakaźnika jak byłyśmy to jeszcze jakieś badania były robione i wyszło, że to mononukleoza była (inaczej zwana chorobą pocałunków). A zarazić mogła się wszędzie przez ślinę i nie ma na tą chorobę leków, działa się tylko łągodząc obiawy.

Gda trzymam kciuki za dobre wyniki badań:Kiss of love:

Ann kochana ty się trochę nam oszczędzaj:zwyrazami_milosci:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

witam!
ja na chwilę!
u nas kiepsko:(
mała od wczoraj gorączkuje:(albo efekt poszczepienny albo zęby?na dyżurze każą czekać i obserwować.
nie jestem wogóle w temacie na naszym wątku,za co przepraszam.to nie efekt niedoczytanych postów,a raczej rozkojarzenia i różnych innych spraw.
dla chorujących zdrowia życzę,zapracowanym spokoju i odpoczynku,za Inkę trzymam mocno kciuki.
życzę miłej reszty weekendu!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
Reczywisice wszystkie pochłonięte świętami...
Kasia, Kronkis-zazdroszcze ze odpada Wam jedzenie...ja mam tesciów na swieta(to te minusy ich zamieszkania w innym miescie, ze jak juz przyjada to z noclegiem i na całe swieta. Nie pomyślcie ze jestem okrpną synową bo generalnie nie trafiłam na najgorszych tesciów-ale marzy mi sie swięty spokój w swieta:)-czy to tak wiele?odpoczynek przed porodem-a niestety tak nie bedzie.......) wiec lodówka pusta nie moze byc...coprawda wigilia u moich rodzicow (tylko tak moja mama mogla mnie odciazyc)...i tesciowa na pewno cos tam upichci, ale ze ja do tego z tych co sie przejmuja i na głowie staja to pewnie te swieta tak mnie wymeczą, ze nie będe miala siły poczuc ich atmosfry...

Olimpijka-mam nadzieje ze w swieta sobie odpuscisz i dasz troche wytchnienia!!!!sił na ten cięzki okres!
Starletko-kto tym razem ma temp?...Natalka?
K8I-zdróweczka dla Patulki!

Ja wczoraj pol nocy w kibelku z biegunka, dzis mi niedobrze...oby to nie sygnały porodowe-...by dzidzia sobie jeszcze podrosła troszke

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Kochane jestem żyję,za nami intensywny dzień prezenty już wszystkie kupione no i T sprawił nam prezent kupił KINO DOMOWE rewelacja czuję się jak w kinie jutro dalszy ciąg gotowania

K8I zdrówka dla Patyczaka

STARLETKO zdrówka

Dla wszystkich sił zdrówka i czego chcecie

DOBRANOC

PS.dziewczynki lepiej antybiotyk działa

Odnośnik do komentarza

ja tez jestem

zabiegana,

zdrowka dla chorowitkow, dla Natalki, dla Patyczaka
sil i odpoczynku dla oli, dla Ann, dla kronkis, zwolnij bo sie zasprzatasz!!! :lol:
aniolku, co u Ciebie???

poszlam dzis kupic sobie jakas kiecke albo bluzeczke, wrocilam z prezentami dla dzieci :lup: niech mnie ktos w tylek kopnie :lup:

ale kupilam tez prezent co K mi ofiaruje na gwiazdke :lol: bo on pomyslu nie mial a ja znalazlam :D i jestem mega happy bo od dawna szukalam czegos w stylu gorsetu tylko ze z moim biustem to jest nieosiagalne w przystepnych cenach, a dzis znalazlam i mam :) nawet ponczohy kupilam i to cos co nie pamietam jak sie zwie a co trzyma ponczochy :lol:
po czym po powrocie do domu K mi mowi ze moze kupi mi steper?? :lup: nie mogl wczesniej tego powiedziec?? a moze mi jednak kupi :D

zmykam robic piernik (tak, tak, o tej porze :lup: )

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem

wszystkim chorowitkom zdrowka zycze

bartus niestety tez chory, kaszle, katar ma i dzis do tego goraczka 38,2. jutro idziemy do lekarza..
inkagratuluje wygranej
kaska a czy ta mono...cos tam to powazna choroba?? dobrze ze wiesz przynajmniej co jej bylo. zycze by zdrowko wrocilo

a ja jestem glupia... o malo nie dala bym sie naciagnoc oszustowi ktory dal ogloszenie na gumtree.ie ze sprzedaje tanio iphony. podalam mu swoje dane (nazwisko i adres) bo mial mi wyslac paczke przez TNT ale strona ktora mi podal wygladala podejrzanie i do tego chcial bym mu wyslala pieniadze przez western union. tak mnie wkurzyl ze napisalam do niego ze wiem ze chcial mnie oszukac i ze zloze raport na niego.. pozniej dopiero maz mnie uswiadomil ze podalam mu wczesniej adres i nazwisko...
mam tylko nadzieje ze nic mi nie zrobi. troche sie boje... normalnie zla jestem na siebie :Zły:

ide spac
dobranoc..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...