Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam wieczorowa pora

ech, Wam dzieciaczki zasypiaja a moja Ala w rozwoju sie cofa i nie mysli zasypiac w lozku, wczoraj walka 4 godziny od 22.00 do 2.00, dzis zamiast spac od 13.00 poszla spac o 16.00 a w miedzy czasie ryk byl prze 2godziny,
juz nie wiem co robic, mialo byc lepiej poniewaz nie je i ni epije w nocy a jest coraz gorzej,

Justys- wielkie brawa dla Gajunii!!!!zuch kobita!!!!madra po mamusi!!!

Martus- to dolaczaj do naszej trojki z brzuszkiem, hihihi

tez juz mowie dobranoc i czekam na wiesci od Starletki

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Justys- u mnie tak teraz tez jest, dzis juz mialam dosc i posiedzialam z nia troche na fotelu i potem polozylam spac w lozeczku, najgorzej to jest po 4-6 godzinach, ryki, ryki i ryki

ale juz nie marudze, nie czas na to, wazniejsze rzeczy sa!!!!!

jeszcze raz spokojnej

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

wlasnie przeczytalam to co wkleila Mada, niestety siostrzeniec A spedza caly dzien przed TV i oglada to gowno, mozecie sobie wyobrazic jakim jest dzieckiem!!!!
jedynym chyba normalnym kanalem dla dzieci to cbeebies, w ciagu calej doby nie ma tak kreskowek a naprawde spokojne, edukacyjne bajki i programy
ale to chyba jeszcze nie teraz, choc czasami Alka oglada "blysnij blyskule"

Odnośnik do komentarza

witam:)
agnieszko i u nas jakis dolek jesli chodzi o samodzielne zasypianie Klaudka, a zaczelo sie to wraz z samodzielnym chodzeniem, po prostu nasza pociecha nie chce po kapieli i jedzonku siedziec w lozeczku i grzecznie zasypiac, tylko wystawia lapki i krzyczy w nieboglosy "mamamama...",zebym ja wziela z lozeczka i pozwolila chodzic:), wczoraj doslownie darla sie (az mnie rozbolala glowa) przez 2 godziny!!!!!!!!!! skapitulowala jak poprzytulalam ja troche na kolanach (czego zazwyczaj nie praktykuje bo chce zeby sama zasypiala w lozeczku, czesto za to glaskam ja po glowce lub raczce), a potem glaskalam po dupci az zasnela :)
nieustannie myslami jestem przy monice i dominiczku....
dobranoc

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

elomek

no ja też doczytałąm - bardzo interesujący artykuł - ja osobiście jestem posiadaczką 6 kanałów w których żywcem nigdy nic nie ma więc moje dziecko jest wolne od telewizji - a dgy kupiliśmy mu teletubisie to nie był specjalnie zachwycony - raz tylko w tygodniu ogląda przez 5 minut reklamy - wtedy ja obcinam mu pazurki :D:D:D:D

Kaśka obiecany link Coccobello - katalog Jesien/Zima 2008/2009 - mi bardzo podoba się ich kolekcja - w tamtym roku kupiłam Jasiowi z tej firmy kombinezon i czapke do kompletu - REWELACJA - niestety zimy nie było a teraz co oczywiste strój jest mały - no nic poczeka na następnego dzidziusia - w tym roku może też z tamtąd kupię - coccodrillo dzisiaj oglądałam i też mają ciekawe kombinezony - no ale jednak sporo droższe - sama kurtka kosztuje tyle co cały komplet w coccobello - no ale narazie się rozglądam - zima ponoć w tym roku ma być więc może się strój przyda

moje dziecko zaczyna gadać i to pełnymi zdaniami - jak do tej pory to potrafił przez kilka dni powtarzać ciągle te same sylaby np ostatnio "ka-ka" a od wczoraj łazi i non stop gada - kłóci się ze mną jak czegoś nie może albo zabiera mój telefon i chodzi gadając aaaoooo-aaaaooooo - potem cała seria słów i zdań w języku marsiańskim zapewne i odkłada słuchawkę - JESTEM NIM OCZAROWANA :):)
był wczoraj dla mnie najpiękniejszym prezentem urodzinowym - kiedy tak chodził i rozmawiał, kiedy ukradł tacie z talerza obiadowego pół kiełbaski i ją zjadł kiedy z mojego talerza gwizdnął garść makaronu z serem i kminkiem i zjadł - kiedy widząc że jestem smutna poraz pierwszy przyszedł do mnie wlazł mi na kolana i tak mnie przytulił że mało nieudusił a potem pocałował usta usta ehhhh - JESTEM NIM OCZAROWANA

tylko w nocy dał popalić i budził się chyba z 10 razy i pomogło dopiero wzięcie go do łóżka....... ale jaki rano wstał szczęśliwy kiedy zobaczył mój policzek zaraz obok jego :)

no to po moim wywodzie - mykam - DOBRANOC

NIEZMIENNIE MYŚLAMI JESTEM PRZY sTARLETCE I JEJ RODZINIE

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

ah, odwieczna dyskusja na temat kreskowek, ja nie moge.... jak widze co ogladaja teraz dzieci to sie za glowe chwytam...
jak my bylismy mali (nie wszyscy no ale...) to byly bajki z zajaczkami, pszczolkami, muchami, grzybkami, mile, wesole i z moralem. Plastusiowy pamietnik, piatek z Pankracym, Tik Tak i inne madre programy...
a teraz same roboty, karatecy, Einshtainowaci, kurde, wypaczone to wszystko jakies......

Odnośnik do komentarza

Co do zasypiania to u nas podobnie - dramtycznie!!! jak juz zasnie to budzi sie w nocy z krzykami, histeria, wyciem. W ciagu dnia wiecznie chce na rece a jak nie biore to kladzie sie i zanosi placzem. Nie ma mowy o samodzielnej zabawie....moje zmeczenie siega zenitu.

Przepraszam, że tak enigmatycznie, ale jestem jakas nieswoja ostatnio. Mam wrazenie, ze wlasne zycie biegnie mi gdzies obok. Wiesci o Dominiczku, rozpadajace sie malzenstwo mojej kolezanki, klopoty roznej masci - jakos nie ogarniam:-(((

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

hej hej :)
wrocilam do domku....jutro na 9ta do kieratu :)

olisia oglada cnbebees i babytv i reklamy :) filtrowane ze hoho

na szczescie odpukac, grzecznie chodzi spac na drzemki i nocki.......ale min 30min przed snem nie ma zabawy tylko wyciszenie :) i spi cale nocki wiec ciesze sie jak nie weim ze mam wspolpracujace ze mna dziecko :):36_3_3:

:taniec1:

Uciekam spac bo padam..............:36_2_46:

P.S Co do Coccobello to b.lubie i suknienke na chrzest wraz z bolerkiem miala olisia tej wlasnie firmy .....polecam :)

Odnośnik do komentarza

mada, kochana (bleee, wlasnie przedzedl obok mnie ogromny pajak!!!!!!!!!!!!! zabilam paskudzwtwo kapciem ), sa takie dni ze wszystko, nasze czy nie nasze, nas dobija i zycie wydaje sie smutniejsze niz zwykle...
u mnie dzis K zatwierdzil decyzje o zmianie pracy i choc w zasadzie to jest jak najbardziej pozytywne, wcale mi sie nie podoba... bo do tej pory i od zawsze pracowalismy w tej samej a teraz duzzzzzo sie pozmienia... wiec mimo pozytywow, ja smutna....

u mnie, odpukac, zasypianie nie bylo nigdy problemem, poza sporadycznymi przypadkamijakiegos nocnego koszmaru gdy maly sie obudzil, u nas jak u Oli czyli bloga cisza przez 10godzin...

justyna, ale sie usmialam! co to za niepedagogiczny sposob zasypiania dziecka????????? ZARTUJE :D

oli, odpocznij i zregeneruj sily przez noc!!

jutro odbieram aparat foto, ktory przyszedl juz dzis ale mnie nie bylo :D alesieciesze :D

martusia, widze ze plany juz pieknie porobione, czyli bedzie jakies 3 latka odstepu mniedzy rodzenstwem :D

na razie mowie dobrej nocy ale moze jeszcze zajrze :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...