Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam Pajączka spać - chwila z kawką dla mnie (mam nadzieję!!!).
Dzisiaj zaczynam szykować dom na Kajtka urodziny - a jest tu co robić niestety :Śpiący:
Cały czas się tylko zastanawiam co podać na ciepło - postanowiliśmy zrobić grilla. Będzie karkówka, skrzydełka, ziemniaczki, kiełbaski - oczywiście do tego sosy i sałatki. Macie może jakąś ciekawą grillową potrawę???

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Mada- pomysl z grillem rewelacyjny, u mnie sprawdzil sie na 102, ja ma poczatek w ramach przekasek robie suszone sliwki zawijane w boczek, przebite wykalaczka, i siu na grilla na chwil kilka, a tak to co zwykle, karkowka, kurczak, kielbasa czasami ryba ale rzadko, jakos zawsze wszyscy na miecho sie rzucaja;

za bucikami sie nie rozgladam poniewaz Ala jeszcze nie chodzi, nawet nie wiem jaki dokladnie rozmiar stopy ma, co sklep i skarpetka to inny

Odnośnik do komentarza

Nasz starszy syn (2,5 l.) chodzi od zawsze w bartku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Młodszy też pewnie będzie barktowy... niestety chociaz buty jak nowe Nikus nie może w nich chodzić bo nie można chodzić używanych butach - zniekształca się nóżka. Jaśli chodzi o rozmiar to najlepiej zmierzyć stopę dziecka patyczkiem (np. 12 cm) dodać około 0,5 cm i kupić takie do których włożymy patyczek 12,5 cm.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Justys- dziekuje, dobrze; choc teraz najchetniej bym poszla spac, ale to ta pogoda i ten upal tak dziala i pewnie nie tylko na mnie,
Ala spi wiec siedze i leniuchuje sie mimo ze dom w brudzie tonie,
czekam na fotki fryza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam

Jasiu, Zuzanko - serdeczności
Oliwko spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego

ja dzisiaj wiele nie popiszę... ryjek mam strasznie spuchnięty :Smutny:
Justyna dzięki za wczorajszą herbatę :) nie zdążyłam podziękować bo mi się forum wysypało a potem już nie zaglądałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...